iPhone Android'e Karşı: Tercihler Değişiyor

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
iphone 4 üm var, android gelişsin istiyorum. Apple bundan ders çıkarır umarım, saçma yasakları ve engelleri kaldırır.

Bir telefona 2000 lira para ver, sonra normal yollardan istediğin bilgisayardan mp3 yüklemeye, saçmalık ötesi.

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
samsung spica'm var.. android 2.1 kullanıyorum bazen 2.2 kuruyorum alpha versiyonları telfona uyarlanmış.. 2dakikada telefonumu yedekliyebiliyorum 3 dakikada orijinal versiyonları kurabiliyorum kafama göre telefonun istediğim yerini değiştirebiliyorum.. iphone gibi 2 oyundan sonra paralı gibi her şeyi lite olan oyunlar oynamıyorm..

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
samsung spica'm var.. android 2.1 kullanıyorum bazen 2.2 kuruyorum alpha versiyonları telfona uyarlanmış.. 2dakikada telefonumu yedekliyebiliyorum 3 dakikada orijinal versiyonları kurabiliyorum kafama göre telefonun istediğim yerini değiştirebiliyorum.. iphone gibi 2 oyundan sonra paralı gibi her şeyi lite olan oyunlar oynamıyorm..

Yinede jailbreakli bir iphone ile yarışman imkansız :)

nilaygrsy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone da o dokunmatik ekran oldukça zorlamaya gerek yok gençler. adamların ekranı için bile alınır. ama şu da var, gün gelir dahinin biri gider iphone a android kurmayı başarır, işte o zaman dünya bayram olur.

mmert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Galaxy S in dokunmatiğini denedinmi bilmiyorum ama Asphalt oyunu oynarken bazen araba sağa sola çekiyor parmağım ekrana değdiğini ben hissetmeden telefon hissediyor o derece hassas. Android işletim sistemine gelince baştan sonra özelleştirilebilen bir işletim sistemi Iphone un bunu biraz örnek alıp değişime açık olması lazım.
iphone da o dokunmatik ekran oldukça zorlamaya gerek yok gençler. adamların ekranı için bile alınır. ama şu da var, gün gelir dahinin biri gider iphone a android kurmayı başarır, işte o zaman dünya bayram olur.