iPhone iPhone aldım pişmanım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxWizard03

Öğrenci
Dün iphone 12 aldım. Blackstone abimle konuşıyım dedim discorddan. Neyse girdim bi baktım blackstone abim sesimi duyamıyor, hayda dedim. Şimdi sattım iphone'u samsung aldım 2 saat önce ve şuan sohbet ediyoz blackstone abimle ve solfılay da var. IPHONE DAN UZAK DURUN!

umut4343

Asistan
Cezalı
Dün iphone 12 aldım. Blackstone abimle konuşıyım dedim discorddan. Neyse girdim bi baktım blackstone abim sesimi duyamıyor, hayda dedim. Şimdi sattım iphone'u samsung aldım 2 saat önce ve şuan sohbet ediyoz blackstone abimle ve solfılay da var. IPHONE DAN UZAK DURUN!
Çözülürdü o bence iphone sağlam telefon bunlar samsunga fark atar

Ekto02

Doçent
Kanka Biraz İkileme Atıcam Seni Şimdiden Kusura Bakma

İlk Olarak İphone 12 Henüz Türkiyede Yok Nasıl Aldın? Hadi Bir Şekilde Aldigini Varsayarak O Kadar Kaliteli Bir Cihazın Discord Üzerinde Sesini İletmemesi İmkansız Hadi Bunuda İletmediğini Sayıyorum 2 Saat Önce Yani Gece 1 De Nerde İphone 12 Satıp Nerde Samsung Aldın?

Muhtemelen Troll Bir Konu Olduğu Anlaşılmıştır Diye Düşünüyorum

MaxWizard03

Öğrenci
Kanka Biraz İkileme Atıcam Seni Şimdiden Kusura Bakma

İlk Olarak İphone 12 Henüz Türkiyede Yok Nasıl Aldın? Hadi Bir Şekilde Aldigini Varsayarak O Kadar Kaliteli Bir Cihazın Discord Üzerinde Sesini İletmemesi İmkansız Hadi Bunuda İletmediğini Sayıyorum 2 Saat Önce Yani Gece 1 De Nerde İphone 12 Satıp Nerde Samsung Aldın?

Muhtemelen Troll Bir Konu Olduğu Anlaşılmıştır Diye Düşünüyorum
Yok aga amerikada yaşıyorum. Burada saat değişik. demin gittim media markta iade ettim.

Exinie

Öğrenci
Sırf Discord'da sesiniz gitmiyor diye satmanız çok mantıksız bir hareket olmuş.

Mikrofon izinleri gibi ayarları kontrol edebilirdiniz ya da bu konu hakkında konu açabilirdiniz.

Ekto02

Doçent
Neyse arkadaşlar troll evet. şuan öylesine şakasına açayım dedim özür diliyorum herkesten tek tek.Affedin bırakıyorum burayı Allaha emanet.
MediaMarkt Amerikada Hizmet Vermiyor Bilader Al Sana Tespit :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...