iPhone aldım pişmanım...

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxWizard03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
96
Dün iphone 12 aldım. Blackstone abimle konuşıyım dedim discorddan. Neyse girdim bi baktım blackstone abim sesimi duyamıyor, hayda dedim. Şimdi sattım iphone'u samsung aldım 2 saat önce ve şuan sohbet ediyoz blackstone abimle ve solfılay da var. IPHONE DAN UZAK DURUN!

umut4343

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
308
Dün iphone 12 aldım. Blackstone abimle konuşıyım dedim discorddan. Neyse girdim bi baktım blackstone abim sesimi duyamıyor, hayda dedim. Şimdi sattım iphone'u samsung aldım 2 saat önce ve şuan sohbet ediyoz blackstone abimle ve solfılay da var. IPHONE DAN UZAK DURUN!
Çözülürdü o bence iphone sağlam telefon bunlar samsunga fark atar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Kanka Biraz İkileme Atıcam Seni Şimdiden Kusura Bakma

İlk Olarak İphone 12 Henüz Türkiyede Yok Nasıl Aldın? Hadi Bir Şekilde Aldigini Varsayarak O Kadar Kaliteli Bir Cihazın Discord Üzerinde Sesini İletmemesi İmkansız Hadi Bunuda İletmediğini Sayıyorum 2 Saat Önce Yani Gece 1 De Nerde İphone 12 Satıp Nerde Samsung Aldın?

Muhtemelen Troll Bir Konu Olduğu Anlaşılmıştır Diye Düşünüyorum [emoji28]

MaxWizard03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
96
Kanka Biraz İkileme Atıcam Seni Şimdiden Kusura Bakma

İlk Olarak İphone 12 Henüz Türkiyede Yok Nasıl Aldın? Hadi Bir Şekilde Aldigini Varsayarak O Kadar Kaliteli Bir Cihazın Discord Üzerinde Sesini İletmemesi İmkansız Hadi Bunuda İletmediğini Sayıyorum 2 Saat Önce Yani Gece 1 De Nerde İphone 12 Satıp Nerde Samsung Aldın?

Muhtemelen Troll Bir Konu Olduğu Anlaşılmıştır Diye Düşünüyorum [emoji28]
Yok aga amerikada yaşıyorum. Burada saat değişik. demin gittim media markta iade ettim.

Exinie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Sırf Discord'da sesiniz gitmiyor diye satmanız çok mantıksız bir hareket olmuş.

Mikrofon izinleri gibi ayarları kontrol edebilirdiniz ya da bu konu hakkında konu açabilirdiniz.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Neyse arkadaşlar troll evet. şuan öylesine şakasına açayım dedim özür diliyorum herkesten tek tek.Affedin bırakıyorum burayı Allaha emanet.
MediaMarkt Amerikada Hizmet Vermiyor Bilader Al Sana Tespit :) [emoji23]
0c2dbe0a3b89e5e81096aa006e4e545a.jpg

Exinie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Neyse arkadaşlar troll evet. şuan öylesine şakasına açayım dedim özür diliyorum herkesten tek tek.Affedin bırakıyorum burayı Allaha emanet.

Tahmin etmiştim zaten. ?

Lütfen bu konuları ciddiye alın lütfen, birisi bu konuyu görüp ciddiye alabilirdi.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
fakirlik ülke insanının kafasına vurdu. tam rüyada iphone alıyor kronik hatalı çıkıyor.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
olsa olsa sarayları ve yöneticiye tapan halkı kıskanırlar. ha bide vergileri
Vergilerimiz İle Bile Ünlüyüz Kanka Biz Arabayı Üreten Adamın Arabasından Adamın Kazandığının 2-3 Katını Kazanıyoruz Daha Ne Olsun Bizi Kıskanmıcaklarda Kimi Kıskanıcaklar [emoji1787]

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Vergilerimiz İle Bile Ünlüyüz Kanka Biz Arabayı Üreten Adamın Arabasından Adamın Kazandığının 2-3 Katını Kazanıyoruz Daha Ne Olsun Bizi Kıskanmıcaklarda Kimi Kıskanıcaklar [emoji1787]
birazcık abartıyorsun bence ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
birazcık abartıyorsun bence [emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477][emoji477]
Neyse Konuyu Kapatayim Zaten Cidden Silivri Soğuktur Abartma Sebebim Üzülmem 16 Yaşındaki 17 Yaşındaki Gençler Parlak Bir Gelecek Parlak Bir Kariyer Hayali Kurması Gereken Yerde Yok İphone Yok Playstation Objelerin Ürünlerin Hayallerini Kuruyorlar Bu Gerçekten Anormal Ben Sadece Üzülüyorum Yazık...

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Neyse Konuyu Kapatayim Zaten Cidden Silivri Soğuktur Abartma Sebebim Üzülmem 16 Yaşındaki 17 Yaşındaki Gençler Parlak Bir Gelecek Parlak Bir Kariyer Hayali Kurması Gereken Yerde Yok İphone Yok Playstation Objelerin Ürünlerin Hayallerini Kuruyorlar Bu Gerçekten Anormal Ben Sadece Üzülüyorum Yazık...
almadıkları bi canım kaldı. isterlerse köprüde asabilirler beni sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşamak Güzel Bilemiyorum Orasını Artık Ama Ben Bu Yolun Sonunda Işık Göremiyorum Sonumuz Hayrolsun Objelerin Hayalini Kurduğumuz Bir Ülkede Bir Gelecekte Sonumuz Ne Olucak Çok Merak Ediyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Troll ve yalan konulara vakit harcamak zorunda değil kimse. Bizde boşu boşuna konu yalan mı değil mi tespit etmek için uğraşıyoruz. Yakın zamanda forum kurallarını güncellemek gerekiyor sanırım ? Troll konular iyice çığırından çıkmaya başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...