iPhone İphone 8 plus vs XR

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

precious__

Üyecik
Bu iki model arasında kaldım. İphone 8 plus ile xr ekran boyutları aynı mı acaba ? Büyük telefon istiyorum da. Birde stokta kalmamış hiç 8 plus. Apple daha üretir mi yoksa 8 Plus devri bitti mi ?

Webhead

Dekan
Bu iki model arasında kaldım. İphone 8 plus ile xr ekran boyutları aynı mı acaba ? Büyük telefon istiyorum da. Birde stokta kalmamış hiç 8 plus. Apple daha üretir mi yoksa 8 Plus devri bitti mi ?
Madem XR'a çıkabiliyorsun az daha çık 11 al en azından günce bir telefon almış olursun ve 1 yıl daha kullanabilirsin
Bu saatten sonra XR'ın aşağısına bulaşılmamalı bence

precious__

Üyecik
Madem XR'a çıkabiliyorsun az daha çık 11 al en azından günce bir telefon almış olursun ve 1 yıl daha kullanabilirsin
kardeş zaten 7plus diye yola çıktım sonra madem o kadar para veriyorum dedim 8 plusa çıktım. Şimdi de 11 e çıkamam :)) maksimum XR alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

boyut olarak çok farkediyorlar mı ?

Webhead

Dekan
kardeş zaten 7plus diye yola çıktım sonra madem o kadar para veriyorum dedim 8 plusa çıktım. Şimdi de 11 e çıkamam :)) maksimum XR alabilirim
XR'a çıkıyorsan XR al gitsin ciddiyim bu saatten sonra XR'ın aşağısına bulaşma 2020 yılında çerçeveli telefon mu kullanılır mübarek yapma gözünü seveyim

_X_

Profesör
Yasaklı
Hazır Oralara Çıkabiliyorken Pro mu Aldırsak Arkadaşa :)

Şaka Bi Yana XR-XS Aşağısı Alınmaz.
XR Her Kıyastan Lider Çıkar.

precious__

Üyecik
Hazır Oralara Çıkabiliyorken Pro mu Aldırsak Arkadaşa :)

Şaka Bi Yana XR-XS Aşağısı Alınmaz.
XR Her Kıyastan Lider Çıkar.
harbiden böyle diye diye çıkıcam en sonunda :)
boyut olarak 8plus kadar var mıdır ? şuan 6s kullanıyorum da biraz boyutu fark etsin o kadar para veriyoruz yani :))

Erenist2020

Profesör
İkisi arasında Xr.Bunlara para vereceğine telefoncuları dolaş ikinci el xs al derim.8 plusta,xr da tek elle kullanım konusunda sıkıntılı cihazlar.

precious__

Üyecik
Ebatları ynı fakat Xr'ın ekranı daha büyük.
sağol dostum

İkisi arasında Xr.Bunlara para vereceğine telefoncuları dolaş ikinci el xs al derim.8 plusta,xr da tek elle kullanım konusunda sıkıntılı cihazlar.
büyük telefon istiyorum kadeşim bende. Telefonda çok iş oluyor mail vs . küçük ekranda artık kullanamıyorum

sağol kardeşim. XR al diyosanız ona alayım bari. Ben telefondan çok anlamam zaten hiçbir yerde 8 plus stok kalmamış

Yalnız örneğin hepsiburada da 8plus 6300 tl ama XR 6100 tl nasıl oluyor da XR daha iyi oluyor ? Ben bu telefon işinden harbi anlamıyorum :)

larsbutgod

Asistan
sağol dostum

büyük telefon istiyorum kadeşim bende. Telefonda çok iş oluyor mail vs . küçük ekranda artık kullanamıyorum

sağol kardeşim. XR al diyosanız ona alayım bari. Ben telefondan çok anlamam zaten hiçbir yerde 8 plus stok kalmamış

Yalnız örneğin hepsiburada da 8plus 6300 tl ama XR 6100 tl nasıl oluyor da XR daha iyi oluyor ? Ben bu telefon işinden harbi anlamıyorum :)
Hepsi manyamış.. neden pahalı cünkü stokalrda yok diye pahaliya satiyorlar.. xr cok daha iyi telefon olmasina ragmen.. bende xr alacagim sende xr al geç dostum

(Evo)lution

Profesör
iPhone XR hertürlü daha iyi bir cihaz. Ekran kasa oranı iPhone 8 Plus a göre yüksek olduğu için boyut olarak iPhone 8 Plus ile aynı ama ekran boyutu daha büyük.

Son mesajlar