iPhone 7'ye Eşlik Edecek Kulaklık Sızdı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 7'ye Eşlik Edecek Kulaklık Sızdı

iPhone 7 serisi modellerde kulaklık girişinden yoksun bir tasarım artık kesinlik kazandı diyebiliriz. Konuya ilişkin gelişmeler yaşanadursun, bu defa telefona eşik edecek kulaklık ortaya çıktı.

Son düzenleme:

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Artık o dandik kulaklığı değiştirin... 3000 tl lik telefon..

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Kullandım merak etmeyin. O kulaklıkla müzik dinleyince yanınızdaki de dinlemiş oluyor, gürültülü ortamlarda da kulaklık etkisiz elaman gibi. Htc,Sony,LG hatta Xiaomi daha iyi kulaklık koyuyor amiral gemisi cihazlarına.Dediğimden tatmin olmadıysanız alın size en ünlü sitelerden birinin incelemesi ;

Apple's EarPods sound decent -- if they fit İncelemenin 2012 de ve earbudslarla karşılaştırıldığının da dikkatini çekerim.

Son düzenleyen moderatör:

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kullandım merak etmeyin. O kulaklıkla müzik dinleyince yanınızdaki de dinlemiş oluyor, gürültülü ortamlarda da kulaklık etkisiz elaman gibi. Htc,Sony,LG hatta Xiaomi daha iyi kulaklık koyuyor amiral gemisi cihazlarına.Dediğimden tatmin olmadıysanız alın size en ünlü sitelerden birinin incelemesi ;

Apple's EarPods sound decent -- if they fit İncelemenin 2012 de ve earbudslarla karşılaştırıldığının da dikkatini çekerim.

HTC sen sonra en iyi kulaklık earpods. Sony filan hikaye..

Tabi kişinin zevkleri ayrıdır. Siz sevmiyorsunuz diye kötü demiyorsunuz değil mi?

Reaksiyon puanı
16,118

Tabi kişinin zevkleri ayrıdır. Siz sevmiyorsunuz diye kötü demiyorsunuz değil mi?
herkesin kulak kanalı aynı değil belki kulağına oturmuyordur kardeşim de earpod'u sevmez turkcell mağza 110liraya satıyor 100lira indiri çeki ile almayı denedim kampanya başlamadı diyor 2000puan gümledi...

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Bir kere MH750 veya EX300AP kullanmadığınızdan emin gibi oldum sanırım Samsung cihaz kullanıyorsunuz, neyse ben earpods sevmiyorum. Müziğimi tek kişi olarak dinlemeyi tercih ediyorum.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484

Fiyatını haketmiyor telefonun yanında gelirse kullanılır ekstra kulaklığınız yoksa. Ama arkadaşın dediği gibi siz dinlerken yanınızdaki de dinlemiş oluyor. 100-150TL'ye satılıyor ayrıca o kulaklık. O paralara çok güzel razer hammerhead alırsın 10 kat daha kaliteli bir kulaklık. (ikisinide kullandım)

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Madem lightning portundan çalışacak bari daha kaliteli bir kulaklık versinler. Veya dahili gürültü engelleme özelliği olsun. Gücü cihazdan alsın. Ayrıca resimdeki kadar kalın lightning olmaz.

Reaksiyon puanı
16,118
kulaklığın sesi dışarı verip vermemesi umrumda değil...

Son mesajlar