iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Şunuda belirtmek istiyorum ben Buff kullanmadım, lakin spigen almadan önce Buff mı Spigen mi diye kime sorduysam yaklaşık olarak aynı kalitede olduklarını söylediler ama Buff almamı tavsiye ettiler. Ayrıca Buff kullanan arkadaşlarımda var onlarda memnun.

mertas03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Şunuda belirtmek istiyorum ben Buff kullanmadım, lakin spigen almadan önce Buff mı Spigen mi diye kime sorduysam yaklaşık olarak aynı kalitede olduklarını söylediler ama Buff almamı tavsiye ettiler. Ayrıca Buff kullanan arkadaşlarımda var onlarda memnun.

Buffın çok çabuk çizildiğini duydum kafam karışık seçme konusunda

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
resimlere yeniden bakabilir misiniz acaba işaretledim sorun olan yerleri ve özellikle ikinci fotoğraftaki alt kısma dikkat, mümkünse indirin fotoğrafı yakınlaştırıp bakın. Anlatamadığım nokta alt kısımda bir uç havada duruyorken diğer uçta hiçbir problem yok, ekranın sol tarafında o problem varken sağ tarafında yok, ekranın üst kısmında bir tarafta varken diğer tarafta yok :D bunun neresi normal allah aşkına yapma güzel kardeşim.

evet kardesim sana katiliyorum bazi yerleri normal yapismis bazi yerleri kalkmis bu normal degildir. benim suan boydan boya ama kilifa cok guzel oturuyor. hic te ustune binmiyor kilifla ekran cami. peki samsung edgelerin camina nasil yapiyorlar filmi gayette guzel oluyor. bizim cam o kadar kavislide degil ama yinede kenarlarinda bosluk kaliyor sacmalik

benim sıkıntım iki malzeme kullanildigi icin icerdeki cam kismi kucuk. oda ufaktan ekrani daraltiyor

d0a7107cf580a2bce597e35e854d563e.jpg
debc113ca92075d803841d8a7aac731b.jpg

ben daha iki milimlik o kenardaki bosluklarin komple uzerini dolduran bi kilif daha gormedim

yani o iki milimlik bosluk biraz fazla gibi. edgelerde nasil oluyor kavis. onlarda kilif kullaniyo

Son düzenleyen moderatör:

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
iPhone 7 jet black de bir çok kılcal çizikler var daha 1 haftalık cihaz. Cihaz değişimi yapabiliyor muyuz ? Farklı renk seçeneği ya da ?

eğer apple dan aldıysan evet ama başka yerden aldıysan zor ama bide şimdi şu durum var telefonlara zam geldi ürün değişimi yerine ücret iadesi yaparlarsa zararlı çıkabilirsin
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar yeni zamlardan sonra sizce iphone 7 ve 7 plus tercih edenler olacakmı yoksa satışlarda büyük azalma olurmu

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
eğer apple dan aldıysan evet ama başka yerden aldıysan zor ama bide şimdi şu durum var telefonlara zam geldi ürün değişimi yerine ücret iadesi yaparlarsa zararlı çıkabilirsin
Arkadaşlar yeni zamlardan sonra sizce iphone 7 ve 7 plus tercih edenler olacakmı yoksa satışlarda büyük azalma olurmu

Azalma olur gibime geliyor. Muazzam zam geldi çünkü. Çok kötü oldu ya ..

useryok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eskiden Samsung şimdi IPHONE 7 kullanıyorum. Ancak IOS üzerinde gelen arama uygulaması hiç kullanışlı değil. Kişi arama çok zahmetli, arama çağrıları başka ekranda, numaratör sadece numara çevirmeye yarıyor. Android uygulamalarında olduğu gibi tek bir ekrandan hem kişileri hem çağrı kayıtlarını hem de numaratörden kişi arama fonksiyonunu kullanmak istiyorum. Bu işlevleri olan bildiğiniz bir uygulama var mı?

inspiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Eskiden Samsung şimdi IPHONE 7 kullanıyorum. Ancak IOS üzerinde gelen arama uygulaması hiç kullanışlı değil. Kişi arama çok zahmetli, arama çağrıları başka ekranda, numaratör sadece numara çevirmeye yarıyor. Android uygulamalarında olduğu gibi tek bir ekrandan hem kişileri hem çağrı kayıtlarını hem de numaratörden kişi arama fonksiyonunu kullanmak istiyorum. Bu işlevleri olan bildiğiniz bir uygulama var mı?

abi ben android xperia serisi de kullandım iphone serisi de bir de ilk çıktığı zamanlar s3 mini kullanmıştım, birini aramak istediğimde iOS'da 3 sn'yede arayabiliyorum ama android de mesela açıyorum tuş ekranı geliyor sağ üste küçük bir buton koymuşlar favorileri açıyor yine sağ üstte küçük bir buton var rehber açıyor rehberi açtın diyelim. kişiyi arayacaksın üstüne basınca kişinin profili çıkıyor profil çıkarken her zaman tak diye açılmıyor yine bir kasma hissediyorsun sonra numaraya basıp ara arama ekranı geliyor sanki ayrı bir program açmışsın gibi yine bir kasma hissediyorsun. tabiki kasma dediklerim öyle kilitlenme falan değil küçük bir şey ama güven vermeyen bir his.

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
abi ben android xperia serisi de kullandım iphone serisi de bir de ilk çıktığı zamanlar s3 mini kullanmıştım, birini aramak istediğimde iOS'da 3 sn'yede arayabiliyorum ama android de mesela açıyorum tuş ekranı geliyor sağ üste küçük bir buton koymuşlar favorileri açıyor yine sağ üstte küçük bir buton var rehber açıyor rehberi açtın diyelim. kişiyi arayacaksın üstüne basınca kişinin profili çıkıyor profil çıkarken her zaman tak diye açılmıyor yine bir kasma hissediyorsun sonra numaraya basıp ara arama ekranı geliyor sanki ayrı bir program açmışsın gibi yine bir kasma hissediyorsun. tabiki kasma dediklerim öyle kilitlenme falan değil küçük bir şey ama güven vermeyen bir his.

sen bu sag ustteki hangi butonlardan bahsediyorsun. ve android in hangi versiyonunda bu. bende yillarca android kullandim fakat alt kısımdaki rehberden aciyorsun. yada arama tuslarindan direk rakamlara basinca isimler geliyordu. android i bu kadarda oldurmeyelim. i7 kullanıcısı olarak yaziyorum bunuda

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Arkadaşlar bilgisi olan yardım edebilir mi

İnstareport adlı bir uygulama kullanıyordum 7 günlük ücretsiz paket sarın alımı yaptım bu işlemi gerçekleştirirken 28/01/2017 12 aylık süreç başlayacaktır gibi bir yazı yazıyordu

Ben bu satın alımı nasıl iptal ederim kredi kartı kaldırsam çözüm olur mu ya da başka bir çözümü var mı
Apple a mail atarsanız yardımcı olurlar

arkadaslar iphone 7 icin saglam kirilmaz ekran koruyucu onerirmisiniz. ekrani tam kaplayan. ve kenarlari tam oturan guzel bi ekran koruyucu

ben aldim nano diye birsey ama ekran kenarlari ikiser milim kucuktu. o yuzden onu kullanamadim
Tam kaplayan Yok benim bildiğim kadarıyla
iPhone 7 jet black de bir çok kılcal çizikler var daha 1 haftalık cihaz. Cihaz değişimi yapabiliyor muyuz ? Farklı renk seçeneği ya da ?
Apple storeden aldıysanız eğer farketmexleese 14 gün içerisinde iade mümkün

karargahx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Apple a mail atarsanız yardımcı olurlar

Tam kaplayan Yok benim bildiğim kadarıyla

Apple storeden aldıysanız eğer farketmexleese 14 gün içerisinde iade mümkün

Ufak tefek çizikleri sorun etmiyorlar zaten o cihaz geri dönüşüme gidiyor ben üstünde jelatin varken değişme gönderdim sıkıntı olmadı..

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
i7 10.2.1 guncellemesini indiren var mi. varsa ne gibi bi degisiklikler oldu acaba arkadaslar

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
i7 10.2.1 guncellemesi telde 67 mb gosteriyo. pc den guncelle deyince 2.36 gb diyor. bunu neden diyor anlamadim. birde 3g den teli guncelleyemiyorum. wifi istiyor neden acaba. hangi ayari kapatmış olabilirim

yokmu indirip kuran

Hakan__

Asistan
Reaksiyon puanı
104
İndirip kurdum değişen göze batan hiçbir şey yok, ağırlıklı olarak güvenlik güncellemesi.Kurun gitsin.

orhancixxt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
photo.php
photo.php
merhaba iphone 7 plus kullanıyorum şarj nasıl iyi mi değişim yapmaya gerek yok dimi ?

Ekli dosyalar

• 16114095_10154879548541904_5992642597456067954_n.jpg
    16114095_10154879548541904_5992642597456067954_n.jpg
    47.3 KB · Görüntüleme: 259
  • 16114774_10154879548586904_4900344516445281873_n.jpg
    16114774_10154879548586904_4900344516445281873_n.jpg
    53.8 KB · Görüntüleme: 251

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Telefonu kaba göstermeyecek kılıf önerir misiniz?

spigenden aldım çok kaba gösteriyor şişiyor resmen.

kılıfsız kullanayım dedim alt kenarı ezildi :(

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Anlatmak istediğim aşağıda ki resimlerde görüldüğü gibi kenarlara dikkat edildiği zaman sanki hava da duruyor gibi olduğu çok belli, sadece 1 yerde değil ki. Bunun neresi normal lütfen ama.

hocam sanki hava boşluğu var gibi. yani tam takılmamış gibi sanki ama dandik kılıfsa ne kadar dikkatli olursanız olun bir yerinde bişey olur. spigende olsa başka bir markada olsa o markaya kesinlikle laf söylenmez mükemmel bir kılıf diye kimse söylemesin. bunu sizin için söylemiyorum yanlış anlamayın. sanki spigen olunca kusursuz mükemmel bir ekran koruyucu üretmişler, bir hata olunca yapan adam hatalı gibi bir algı oluşturuluyor. kul yapısı sonuçta.

evet kardesim sana katiliyorum bazi yerleri normal yapismis bazi yerleri kalkmis bu normal degildir. benim suan boydan boya ama kilifa cok guzel oturuyor. hic te ustune binmiyor kilifla ekran cami. peki samsung edgelerin camina nasil yapiyorlar filmi gayette guzel oluyor. bizim cam o kadar kavislide degil ama yinede kenarlarinda bosluk kaliyor sacmalik

benim sıkıntım iki malzeme kullanildigi icin icerdeki cam kismi kucuk. oda ufaktan ekrani daraltiyor

d0a7107cf580a2bce597e35e854d563e.jpg
debc113ca92075d803841d8a7aac731b.jpg

ben daha iki milimlik o kenardaki bosluklarin komple uzerini dolduran bi kilif daha gormedim

yani o iki milimlik bosluk biraz fazla gibi. edgelerde nasil oluyor kavis. onlarda kilif kullaniyo

hocam kenarlarda hava boşluğu kalmış tam takılamamış malesef. aynı üründen bende kullanıyorum fakat ben aliexpressten almıştım. 1 dolar civarına sizde alabilirsiniz. isterseniz alın geldikten sonra bunu söküp geleni takabilirsiniz eğer içinize sinmiyorsa. ekranıda biraz daralttığı doğru malesef ama çok sorun teşkil edecek kadar değil.

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
hocam sanki hava boşluğu var gibi. yani tam takılmamış gibi sanki ama dandik kılıfsa ne kadar dikkatli olursanız olun bir yerinde bişey olur. spigende olsa başka bir markada olsa o markaya kesinlikle laf söylenmez mükemmel bir kılıf diye kimse söylemesin. bunu sizin için söylemiyorum yanlış anlamayın. sanki spigen olunca kusursuz mükemmel bir ekran koruyucu üretmişler, bir hata olunca yapan adam hatalı gibi bir algı oluşturuluyor. kul yapısı sonuçta.

hocam kenarlarda hava boşluğu kalmış tam takılamamış malesef. aynı üründen bende kullanıyorum fakat ben aliexpressten almıştım. 1 dolar civarına sizde alabilirsiniz. isterseniz alın geldikten sonra bunu söküp geleni takabilirsiniz eğer içinize sinmiyorsa. ekranıda biraz daralttığı doğru malesef ama çok sorun teşkil edecek kadar değil.

bide buna 32 lira verdim hepsiburadadan almistim. hic te begenmedim

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
aliexpress te hangi saticidan aldiniz peki. link atabilir misiniz. malum ordan siparis verince hepsi gelmeyebiliyor. nokta atisi yapmak istiyorum.
tabi buyrun:
Tahmini Teslimat Zamanı

ben iki defa sipariş verdim ikiside geldi. inşallah sizinkide gelir :) cep telefonundan siparişi verirseniz 2-3 cent daha ucuza alabilirsiniz. dilerseniz feedbacklerde resimli yorumlara da bakıp diğer insanların telefonlarına bakabilirsiniz.

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
tabi buyrun:
Tahmini Teslimat Zamanı

ben iki defa sipariş verdim ikiside geldi. inşallah sizinkide gelir :) cep telefonundan siparişi verirseniz 2-3 cent daha ucuza alabilirsiniz. dilerseniz feedbacklerde resimli yorumlara da bakıp diğer insanların telefonlarına bakabilirsiniz.

cok sagolun hemen siparisi veriyorum

a1a2a2d17c29dbc1a34257645f61cf21.png
slm arkadaslar neden ben telefonumu 3g den guncelleyemiyorum. hep wifi ye mi baglanmam gerekiyor.

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Güncellemeyi dün yayınlandığı zaman kurdum. Güvenlik dışında birşey yok, kötüleşme vs de yok merak edecek arkadaşlar için, güncelleyin derim ben.

inspiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
sen bu sag ustteki hangi butonlardan bahsediyorsun. ve android in hangi versiyonunda bu. bende yillarca android kullandim fakat alt kısımdaki rehberden aciyorsun. yada arama tuslarindan direk rakamlara basinca isimler geliyordu. android i bu kadarda oldurmeyelim. i7 kullanıcısı olarak yaziyorum bunuda

sony'lerde sağ üstte küçük bir simge var rehber için aramaya girince android 5 ve 6 sürümlerinde kullandım onları, samsunglarda şu an nasıl bilmiyorum eskiden öyleydi onun dışında amiral sayılmayacak bildiğim markalarda var eş dosttan gördüğüm lenovo mesela aynı şekilde sony gibi ayrıca saf androide yakın denilen cyanogen moduda kullandım o da aynı sony ile. ama miui romlar güzel bence android işletim sistemli havuzda onları beğeniyorum.

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
sony'lerde sağ üstte küçük bir simge var rehber için aramaya girince android 5 ve 6 sürümlerinde kullandım onları, samsunglarda şu an nasıl bilmiyorum eskiden öyleydi onun dışında amiral sayılmayacak bildiğim markalarda var eş dosttan gördüğüm lenovo mesela aynı şekilde sony gibi ayrıca saf androide yakın denilen cyanogen moduda kullandım o da aynı sony ile. ama miui romlar güzel bence android işletim sistemli havuzda onları beğeniyorum.

en son cm13 kullandim onun ustte rehber menusu yok. sol altta arama simgesinin yaninda onun rehberi.

inspiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
en son cm13 kullandim onun ustte rehber menusu yok. sol altta arama simgesinin yaninda onun rehberi.
View media item 635
xperia stock rom'u cm a en yakın romlardandır. sağ üstte, araç kullanırken(tabi önermiyorum :)) vs acil araman gereken zamanlarda sağ üstteki butonu tutturmak zor oluyor birde 5 inç ve daha üzeri telefonlarda cabası.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bende kısa bir süreliğine itibaren iTunes da tv şovları bölümü açıldı sizde de aynısı oldu mu