iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Beyler Apple'ın kendi kılıflarını alan varmı tavsiye eder misin kalite koruma kalınlık durumu nasıl acaba ?
Kılıf harika ama normal olarak ekranın yanları zamanla toz oluyor haftada 1 temizliyorum ben tozlu ortamda çalışmama rağmen
--- Gönderi Güncellendi ---
Seri 2 alacağım ama modele karar veremedim :/
Aldığın veya alacağın zaman banada mention at lütfen. Bende alacağım fakat kullanışlı mı değil mi diye tereddütteyim, eniştemin saati deneyeceğim birkaç gün öyle almayı düşünüyorum. Bakarsın almaya bile değmez :))

Ekli dosyalar

• IMG_1223.JPG
    IMG_1223.JPG
    743 KB · Görüntüleme: 629
  • IMG_1224.JPG
    IMG_1224.JPG
    805.7 KB · Görüntüleme: 488
  • IMG_1225.JPG
    IMG_1225.JPG
    782.1 KB · Görüntüleme: 299

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Seri 2 alacağım ama modele karar veremedim :/
Aldığın veya alacağın zaman banada mention at lütfen. Bende alacağım fakat kullanışlı mı değil mi diye tereddütteyim, eniştemin saati deneyeceğim birkaç gün öyle almayı düşünüyorum. Bakarsın almaya bile değmez :))

Spigen den iyi mi hocam kılıf ele oturuyo mu koruması nasıl
Kılıf tamamiyle koruyor ekrandan 1-2 mm yüksek kılıf, 1-2 kere düştü kazara telefon en ufak hasar yok, kılıf kirde tutmuyor elede güzel oturuyor sadece biraz kalın bulabilirsin kılıfı takınca kişiden kişiye değişir buda

Son düzenleyen moderatör:

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180

Forumda kullanan vardır illa ki biri yardım etsin bize :D

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Yaw kılıf alalım almasına da ne alalım açıkçasıbenim için kaba olması önemli değil fakat keşke though armor spigen 6s aynısı 7 için de olsa youtubeden bakın hoparlör ve ligting girişini de kapatıyor 0 toz

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95

cihad16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Cihaz ile ilgili aksaklıklar hep beni buluyor galiba :) Telefonun ekranı kapalı olduğu halde kullanmoş gibi görünüyor ve sarj gidiyor 10.2 yide sıfır kurdum yedeksiz
Ekran koruyucu varmı varsa nerden taktırdınız ?
Yanlış oldu :)

Son düzenleme:

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar facebookta beğendiğim videoları indirmek istiyorum bildiğiniz güvendiğiniz bir program var mı?

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Tweetbot gibi uygulamaların ipa dosyalarını bulmak mümkün mü, bunları cydia impactor ile kurabilir miyiz.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
deri kılıflarına göz gezdirmeyin bile berbatlar

dışındaki deri kaliteli içide nubuktan yapılmış cihaz çizilmiyor

çabuk kirleniyor deforme oluyor derseniz o apple kılıfları kalitesiz olduğu için değil deri kullanılmasından kaynaklanıyo bütün deri ürünler zamanla renk değiştirir ve deforme olur

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
bu kafasına göre ios 10.2 güncellemesini indirmiş gece otomatik olarak güncellenecek diyor

bunu nasıl iptal ederim geçmek istemiyorum ?

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Beyler Apple'ın kendi kılıflarını alan varmı tavsiye eder misin kalite koruma kalınlık durumu nasıl acaba ?

deri kılıflarının iyi olup olmaması alacak kişinin düşüncesine göre değişiyor. Mesela aşırı titiz arkadaşlar almamalı alsa bile siyah belki bir derece ama almamalı dememin nedeni kesinlikle kılıfların kalitesi değil

Deriler yapısı gereği renk değiştirir ve hafif deforme olurlar çünkü doğal malzemelerdir tüm deri ürünlerde siyah ve kahverengi biraz daha dayanıklı olur ve zamanla gelen lekeleri ve aşınmaları pek belli etmez ama renkli deriler her zaman risklidir kullandığınız deri yılan derisi gibi bir deri olmadığı sürece
Yaw kılıf alalım almasına da ne alalım açıkçasıbenim için kaba olması önemli değil fakat keşke though armor spigen 6s aynısı 7 için de olsa youtubeden bakın hoparlör ve ligting girişini de kapatıyor 0 toz

Dünyanın En İyi Kılıf Markası Ringke, Türkiye'de!

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
deri kılıflarının iyi olup olmaması alacak kişinin düşüncesine göre değişiyor. Mesela aşırı titiz arkadaşlar almamalı alsa bile siyah belki bir derece ama almamalı dememin nedeni kesinlikle kılıfların kalitesi değil

Deriler yapısı gereği renk değiştirir ve hafif deforme olurlar çünkü doğal malzemelerdir tüm deri ürünlerde siyah ve kahverengi biraz daha dayanıklı olur ve zamanla gelen lekeleri ve aşınmaları pek belli etmez ama renkli deriler her zaman risklidir kullandığınız deri yılan derisi gibi bir deri olmadığı sürece

Hocam ekran koruyucusunu alsam turkcell bayisine taktırabilir miyim ?

daha önce hiç kendim takmadım becerebilir miyim acaba.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314

Hocam ekran koruyucusunu alsam turkcell bayisine taktırabilir miyim ?

daha önce hiç kendim takmadım becerebilir miyim acaba.

herhangibir alışveriş yapmasanız bile rica edince çoğu takıyor ücretsiz olarak ben kontörlü hat kullanıyorum mesela bu tarz bi işim olduğunda kontör almaya giriyorum o ara bide rica etsem şunu takabilirmisiniz diyorum hallediyolar ama tabi paragöz yerlerde yok değil gerçi onlarda 10 tl filan alıyomuş

bazılarıda siz bence iade edin çokta iyi değil biz 30 tl'ye yapıştırma dahil yapalım diyolar tabi orda 10 tl'lik koruyucuyu 30'a kitlemek istiyolar tabi 100 tl'lik spigen'e bile kötü diyebiliyolar tabi böyleleri az

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95

Spigenin site tasarımıyla birebir aynı yanlız ilginç

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Spigenin site tasarımıyla birebir aynı yanlız ilginç

aynı webtasarım şirketine yaptırılmış olabilir aynı şirkete tarafından yapılmasa bile benzeyebilir çünkü hazır şablonlarlarda var örnek vermek gerekirse sdn ve technopat siteleri benzer yani çokta ilginç değil

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
aynı webtasarım şirketine yaptırılmış olabilir aynı şirkete tarafından yapılmasa bile benzeyebilir çünkü hazır şablonlarlarda var örnek vermek gerekirse sdn ve technopat siteleri benzer yani çokta ilginç değil
Özgün tasarım olmasından yanayım ben her zaman, global bir firma benzer olmamalı kanaatimce

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
beyler 7 plus 10.2 de oyunda on dakika sonra ısınmaya başlayan var mı ?

Ceyh10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Beyler kullanım sürem ne diyorsunuz

Ekli dosyalar

• IMG_0028.PNG
    IMG_0028.PNG
    245.9 KB · Görüntüleme: 668