iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Ben aliexpressten bu kulaklığı aldım. Gayet memnunum. Çok fazla müzik takıntısı olan biri değilim o yüzden günlük işler için gayet yeterli. Bluetooth kulaklık arayanlara tavsiye edebilirim. iPhone 7 de jack girişinin de kaldırılmış olmasıyla beraber bence çoğu kişi bluetooth kulaklıklara bakıyordur :) Yalnız şahsi yorumum kablo derdinin ortadan kalkmasıyla gerçekten büyük bir rahatlık oldu. Herşey pratik ve hayat kolaylaştı diyebilirim.

Tahmini Teslimat Zamanı

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255

orhancixxt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İphone 6s Plus cihazımı verip İphone 7 Plus 128GB Jet Black aldım çok memnunum artık aranızdayım :)

Ahmet ERKAN

Asistan
Reaksiyon puanı
32
1 aylık cihaza nasıl swap cihaz verebilirler şaka mı kutulu cihaz iste senin hiçbir hatan yok
Ayrıca swap olur mu olur biri ekranını kırmıştır. Ekran parasını ödeyip yeni telefon almıştır
Swap istemediğimi belirttim nasıl bir telefon gondereceksiniz bana dedim bozuk olan bir telefonun arizasini giderip bana vermeyin dedim kesinlikle öyle birşey yok değişim için kutusuz telefonlar var ülkeye o şekilde sokuyoruz siz müşterilerimize yenisini vermek için birde kutulu mağazalarda satılan var hiç bir farkı yoktur birinin kutusunun aparatı falan vardır okadar dedi. Diyelim ki öyle birşey var yine de rahat olun sizin telefonunu çıkalı 1 ay oldu bozuk nerden olacaktà duzeltip Size verecez dedi. Rahat olun eğer sıfır olmadığını yada kötü bsy olduğunu düşündüğün an geri gönder her dk MAİL atabilirsin telefonu aldıktan sonra da ben mutlu oldum diyene kadar yanınızda kalacam falan dedi açıkçası adamların düzeni bu demekki karşı çıksamda değişen bsy olmayacak sanırım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Swap istemediğimi belirttim nasıl bir telefon gondereceksiniz bana dedim bozuk olan bir telefonun arizasini giderip bana vermeyin dedim kesinlikle öyle birşey yok değişim için kutusuz telefonlar var ülkeye o şekilde sokuyoruz siz müşterilerimize yenisini vermek için birde kutulu mağazalarda satılan var hiç bir farkı yoktur birinin kutusunun aparatı falan vardır okadar dedi. Diyelim ki öyle birşey var yine de rahat olun sizin telefonunu çıkalı 1 ay oldu bozuk nerden olacaktà duzeltip Size verecez dedi. Rahat olun eğer sıfır olmadığını yada kötü bsy olduğunu düşündüğün an geri gönder her dk MAİL atabilirsin telefonu aldıktan sonra da ben mutlu oldum diyene kadar yanınızda kalacam falan dedi açıkçası adamların düzeni bu demekki karşı çıksamda değişen bsy olmayacak sanırım.
Allah Allah Allah Allah bak işe hele
Yok öyle DÜNYA iste para iadesi.
Kardeşim kırdım telefonun ekranını apple bana 1 defalığına ekran parası teklif edip yeni cihaz veriyor. Ya öyle birşey olduysa. Tekrar tekrar söyle bunu versinler para iadesini olmadı başlarım öyle işe ağzımı bozacam olmayacak.
Vermiyorsa kutulu yeni cihaz versin paranı geri
Bunu servis mi dedi yoksa senin bu özelden konuştuğun yetkili mi eğer özelden konuştuğun yetkili ise küfret kapat direk servis ile muhattap ol
21 iş günü geçtiyse git tüketici haklarına
açık ve net 21 gün geçmiş o PARAYI GERİ VERECEKLER

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler birisi telefonundan appstorea Samsung Gear uygulaması gelmiş mi diye kontrol edebilir mi ?
Veya samsung yazarsanız aramaya ona benzer bir uygulama gelmiş mi diye bakabilir misiniz ?

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Kendi rekorum diyebilirim Yüzde 15 te kalan sarj olduğuna dikkat edelim 10 saat kullanım yüzde 48 i safari geriside facebook whatsapp ve 1 tanr oyunum var o İki güne bir sarja takmak gerçekten güzelmiş

Ekli dosyalar

• IMG_0237.PNG
    IMG_0237.PNG
    497.1 KB · Görüntüleme: 340
M

Murat Burç

SDN Okuru
Kendi rekorum diyebilirim Yüzde 15 te kalan sarj olduğuna dikkat edelim 10 saat kullanım yüzde 48 i safari geriside facebook whatsapp ve 1 tanr oyunum var o İki güne bir sarja takmak gerçekten güzelmiş
Yukardaki saate basıp tüm uygulamaların ekran süresini atabilir misin

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Yukardaki saate basıp tüm uygulamaların ekran süresini atabilir misin
Sadece son 24 saati gösteriyor doğru dürüst kullanmadım bugün ilk sarjdan çekince hor kullanmıştım Son 24 saate göre 1 buçuk saat safari 25 dk da whatsapp gözüküyor düne nasıl bakabilirim ki ?

HalilTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Normalde ilk sarjdn çektigimde sadece 2 buçuk saatlik film izlemiştim o gözükmüyor

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Ya bu Apple desteğe bi türlü ulaşamıyorum. Numaramı bırakıyorum size ulaşamadık diye mail geliyor 10 kere yaptım 10 u da aynı. Acaba telefonda mı sorun var diye 4-5 kişiyi arattım hepsi de ulaştı.

gky01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefonumu garantili olarak teknoloji mağazasından aldım ama dertleri bitmiyot.

* Gelen aramayı otomatik olarak meşgule alıyor.(Her aramayı değil)

* Gelen aramada karşı taraf çalma sesi duyuyor fakat telefon çalmıyor.

* Arayan kişide ses 3-4 kere çalmasına rağmen telefonda 1 defa çalıyor.

* Telefon açık olsa bile karşı tarafa telefon kapalı diyor.

* Telefonda şebeke olsa dahi çekmiyor

* Whatsapp ‘dan gelen mesajlarda bildirim vermiyor.

* Home tuşu ile kiliti açtığımda menü yerine sadece duvar kağıdı çıkıyor.

Bu veya buna benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar varmı, servise göndericem ama eminimki
yazılımını güncelleyip bana geri verecekler.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Telefonumu garantili olarak teknoloji mağazasından aldım ama dertleri bitmiyot.

* Gelen aramayı otomatik olarak meşgule alıyor.(Her aramayı değil)

* Gelen aramada karşı taraf çalma sesi duyuyor fakat telefon çalmıyor.

* Arayan kişide ses 3-4 kere çalmasına rağmen telefonda 1 defa çalıyor.

* Telefon açık olsa bile karşı tarafa telefon kapalı diyor.

* Telefonda şebeke olsa dahi çekmiyor

* Whatsapp ‘dan gelen mesajlarda bildirim vermiyor.

* Home tuşu ile kiliti açtığımda menü yerine sadece duvar kağıdı çıkıyor.

Bu veya buna benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar varmı, servise göndericem ama eminimki
yazılımını güncelleyip bana geri verecekler.

birde şunu soralım teknoloji marketlere güvenmelimi güvenmemeli mi konusunda peki teknoloji mağazalarından alıpta yukarıdaki sorunları yaşamayan arkadaşlarda varmı

Onur Erkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bende yukarıdaki madde madde yazılan sorunlar henüz denk gelmedi ama kamerada ki bu mavi nokta cidden canımı sıkıyor.6s'e göre 7'de noktanın çapı daha geniş oluşuyor.Işık kırılması anlarım da her ışık kaynağının denk geldiği görüntüde bu olacaksa bilmiyorum rahatsız edici geliyor.7 kullanan arkadaşlar, ışık kaynağına doğru çekimlerinde bu güneşte olabilir ekranda sürekli bir nokta oluşumu oluyor mu ? Değerli cevaplarınızı ve çekim görüntülerinizi bekliyorum dostlar...

MikeTyson_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Turkcell'den peşin alırken üzerinize kayıtlı Turkcell hattı olması gerekiyor mu ?

Onur Erkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Turkcell'den peşin alırken üzerinize kayıtlı Turkcell hattı olması gerekiyor mu ?
Peşin alıyorsanız, Murat hocamın dediği gibi Vatan Bilgisayar ya da Apple Store neden tercih etmiyorsunuz, biri yaptığı fırsat indirimleriyle daha uyguna gelebilir, diğerinde ise havale ile daha uyguna alabilirsiniz.Size ve bütçenize daha yararlı olacağı kanısındayım.

alikuz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
birde şunu soralım teknoloji marketlere güvenmelimi güvenmemeli mi konusunda peki teknoloji mağazalarından alıpta yukarıdaki sorunları yaşamayan arkadaşlarda varmı

Dostum apple desteği ara bu sorunları anlat sonrasında telefonunu i tunes e bağlamını falan isteyecek Yen'i bi güncelleme gönderecek sonrasında da olmazsa tekrar ara sıkıntının geçmediğini ve değişim talep ettiğini söyle seni yönlendirirler

Peşin alıyorsanız, Murat hocamın dediği gibi Vatan Bilgisayar ya da Apple Store neden tercih etmiyorsunuz, biri yaptığı fırsat indirimleriyle daha uyguna gelebilir, diğerinde ise havale ile daha uyguna alabilirsiniz.Size ve bütçenize daha yararlı olacağı kanısındayım.

Tamamen katılıyorum geçtiğimiz haftasonu 7 aldım vatandan ve oraya gidene kadar telefonun fiyatını 3250 sanıyordum gittiğimde 3000 e düştüğünü söylediler , bu tip indirinleri vatan çok yapıyor ve genellikle hafta sonları yapıyor takip etmeni tavsiye ederim

Son düzenleyen moderatör:

jragentsmith

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaslar dün hepsiburadadan apple turkıye garantili 32 gb 7 sipariş verdim ama aklıma hafıza takıldı gundelik kullanımda nasıl hafıza yeterli mi sistem ne kadarını kullanıyor bilgilendirebilir misiniz

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Telefonun çekmiyordur bir sıkıntı vardır.

Yok hocamsıkıntı yok diğer arayan herkes ulaşıyor. Telefonun full çektiği bi yere geçtim yine arıza kaydı girdim yine aynı mail. Bugün 20 kere felan arıza kaydı oluşturdum. 2 kere düştü aradılar fakat ikisinde de tam müşteri temsilcisine bağlanırken hattan düştü. Bu sadece Apple destek de oldu bugüne kadar hiç hattan düşme olmamıştı. Bence Apple destek de bi sıkıntı var