iPhone 7 Plus Mat Siyah için Kılıf Önerisi Hk.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Verusa ne dersiniz? Onda da incecik kiliflar var. Sitesinden bakin isterseniz, kullanicilar gayet memnun o markadan da.
Ben de telefonculardan alinan 5 tllik kilif kullananlara cok kiziyorum. Silikonun maddesi bile belli degil, surekli elimize,yuzumuze temas edecek hem de yillarca. Bari kaliteli bir sey olaun ki sagliga zarari olmasin.

Bu var mesela. Verus iPhone 7 Plus Crystal Bumper Series Kılıf

Sağlam bir malzemeye benziyor. Arkasını çok beğenmedim. Ama yorumlar iui :)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Sağlam bir malzemeye benziyor. Arkasını çok beğenmedim. Ama yorumlar iui :)
Hocam evlenilecek kiz mi bakiyorsun kap mi belli degil :) sec birini al iste...

Benimkisi saka tabi ki , ama ince olsun ve askeri standartta korusun diye birnuretim henuz yok maalesef. İste dedigim gibi uag bu soyledigime en yakini...

Ha bir de amazonda falan bulabilecegin cesitli markalarin kaplari var. Mesela otterbox yine cok iyidir ama kalinlastirir,ulak var . Amazonda da saglam indirimler var su aralar ama dolarin cosmasi ile pek bir anlami kalmiyor.

Son düzenleme:

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Hocam evlenilecek kiz mi bakiyorsun kap mi belli degil :) sec birini al iste...

Benimkisi saka tabi ki , ama ince olsun ve askeri standartta korusun diye birnuretim henuz yok maalesef. İste dedigim gibi uag bu soyledigime en yakini...

Ha bir de amazonda falan bulabilecegin cesitli markalarin kaplari var. Mesela otterbox yine cok iyidir ama kalinlastirir,ulak var . Amazonda da saglam indirimler var su aralar ama dolarin cosmasi ile pek bir anlami kalmiyor.

Peki :) teşekkürler

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Merhaba

7 Plus Mat siyahım için apple dan slikon black ürününü aldım. Ürün çok sağlam. Fakat; telefonu biraz kabalaştırıyor. Öneriniz nedir acaba?

o kılıf 130 tl'lik bir kılıf diye biliyorum bence kullan o kadar para verilmiş bir kılıf kenara koyulurda başka kılıfmı alınır

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Aliyi falan bosver. Almisken adam gibi bir sey al ya sgp, verus veyahut uag. Baskasina bakma bile. Butce yeterse uag favorim, herkese tavsiye ediyorum bunu... o olmazsa sgp ama tough armor al sakin silikona bulasma. Yanarsin vallaha .

Ekran koruyucu sgp glass tr slim olsun. Ekrani tam kaplayanlar her kilifa uymuyor, ki 2.5d ekranin en hassas yeri kenarlari, darbeyi kenar-koselerden yedi mi ekran cami cay bardagi gibi catlayiverir. Yaptirmasi da 600 kagit. Yazik gunah o kadar heves etmissin bari adam gibi bir sey al telefonuna. Uag al gec derim

uag cam ekran koruyucuların sol üst köşesine kocaman UAG yazılı olması benim pek hoşuma gitmedi açıkçası

ayrıca uag firmasının ürettiği kılıflar ve spigen tough armor telefonu telefonluktan çıkarıyor

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
o kılıf 130 tl'lik bir kılıf diye biliyorum bence kullan o kadar para verilmiş bir kılıf kenara koyulurda başka kılıfmı alınır

Evet hocam haklısınız.

Gayet iyi. Biraz kaba gösteriyor ama sağlam. 150 tl fiyat

Telefonun 7 plus hissi vermiyor dokununca ;) kılıfı daha çok hissediyorsunuz ince değil

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
uag cam ekran koruyucuların sol üst köşesine kocaman UAG yazılı olması benim pek hoşuma gitmedi açıkçası

ayrıca uag firmasının ürettiği kılıflar ve spigen tough armor telefonu telefonluktan çıkarıyor

Aynen kocaman uag yazısıı hoş değil. Apple bile sadece elma simgesi koyuyor :) appleın tasarımı gayet iyi ve sağlam. Tek eksisi çok kalın bi kılıf.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Aliyi falan bosver. Almisken adam gibi bir sey al ya sgp, verus veyahut uag. Baskasina bakma bile. Butce yeterse uag favorim, herkese tavsiye ediyorum bunu... o olmazsa sgp ama tough armor al sakin silikona bulasma. Yanarsin vallaha .

Ekran koruyucu sgp glass tr slim olsun. Ekrani tam kaplayanlar her kilifa uymuyor, ki 2.5d ekranin en hassas yeri kenarlari, darbeyi kenar-koselerden yedi mi ekran cami cay bardagi gibi catlayiverir. Yaptirmasi da 600 kagit. Yazik gunah o kadar heves etmissin bari adam gibi bir sey al telefonuna. Uag al gec derim

aşağıdakiler kötümüdür ki

https://www.bimeks.com.tr/urun/addi...-kristal-seri-ultra-ince-koruma-kilifi-152370
https://www.bimeks.com.tr/urun/greentech-iphone-7-plus-glass-cam-ekran-koruyucu-152246
Eiroo Fit Side iPhone 7 Plus Silikon Kenarlı Şeffaf Rubber Kılıf
Eiroo iPhone 7 Plus Tempered Glass Cam Ekran Koruyucu

spigen alırsam mecburen internetten almam gerekecek çünkü internet dışında hiçbir yerde bulamadım ve internetten alırsamda kendim yapıştırmam gerekecek ve hiç beceremediğim bir iş koruyucu boşa giderse kötü olur

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
@FOM biliyorsun 7 Plus kamerası çok dışarıda ve kamera masaya filan değiyor özellikle kenarındaki çerçeve o zamanla deforme olacağını düşünüyorum.
Şimdi sorum şu kılıflarda kamera tarafında açılır kapanır olacak şeklinde kılıf var mı

gezinirken şöyle bişey buldum boyutuna göre biraz yüksek fiyat sayılır ama başka yerdede yok

iPhone 7 Plus Kamera Koruyucu Cam

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
aşağıdakiler kötümüdür ki

https://www.bimeks.com.tr/urun/addi...-kristal-seri-ultra-ince-koruma-kilifi-152370
https://www.bimeks.com.tr/urun/greentech-iphone-7-plus-glass-cam-ekran-koruyucu-152246
Eiroo Fit Side iPhone 7 Plus Silikon Kenarlı Şeffaf Rubber Kılıf
Eiroo iPhone 7 Plus Tempered Glass Cam Ekran Koruyucu

spigen alırsam mecburen internetten almam gerekecek çünkü internet dışında hiçbir yerde bulamadım ve internetten alırsamda kendim yapıştırmam gerekecek ve hiç beceremediğim bir iş koruyucu boşa giderse kötü olur
Addisonun kirilmaz camini 5simde kullaniyorum, hic dusurmedim ama parmak izi falan tutmuyor, dokunmatige de bir etkisi yok.
Spigende kolay montaj icin kulakciklar var ama araya en ufak toz girse bile beni deli eder, kimisi de takmaz. Benim oyle bir sgp pert olmustu. İkincisini mukemmel taktim ama ;)

asdf61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kılıf için bende arayıştayım. Şeffaf , ince kılıf arıyorum. Arkasında yatay olarak yatırıp video-film izlemek için aparat da olan kılıf arıyorum. Tavsiyesi olan var mı ?

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Kılıf için bende arayıştayım. Şeffaf , ince kılıf arıyorum. Arkasında yatay olarak yatırıp video-film izlemek için aparat da olan kılıf arıyorum. Tavsiyesi olan var mı ?
Spigende dediginize benzer modeller mevcut. Hatta universal olarak kick stand su aralar indirimli. Turkce ingilizce garip bir cumle oldu...
universal kick stand. Aletin kilifina takilan ve dik durmasini saglayan sey
garip oldu biraz ya neyse :)

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Spigende dediginize benzer modeller mevcut. Hatta universal olarak kick stand su aralar indirimli. Turkce ingilizce garip bir cumle oldu...

Nerede satılıyor bulamadım tam :(

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
spigen kılıflar gittigidiyor,n11 de,hepsiburada ve spigen in kendi internet sitesinde satılıyor

büyük avm lerde kılıf satan yerler var oralarda olabiliyor ve operatörlerde var ama çok nadir

Spigene biraz bakayım o zaman. Apple dan aldığım slikon case black i yarın iade edeceğim.hem kalın hem de parmak izi kılıfts çok fazla bırakıyor; iğrenç bi görüntü ortaya çıkıyor.

Farklı bi önerisi olan?

asdf61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21

Evet aparat ekstradan da satılıyormuş ancak ben takılı olarak arıyorum.

iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen Ultra Hybrid S

Bu kılıf sizce nasıl? Kalın mıdır, daha ince önerebileceğiniz bir kılıf var mı ?

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Evet aparat ekstradan da satılıyormuş ancak ben takılı olarak arıyorum.

iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen Ultra Hybrid S

Bu kılıf sizce nasıl? Kalın mıdır, daha ince önerebileceğiniz bir kılıf var mı ?
iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen AirSkin Ultra İnce

en incesi bu. Bu tip bir şeyi teknomarkette denemiştim, hiç hoşuma gitmemişti. Bu arada bugün telefonu bir kez daha düşürdüm, masaüzerinden önce kalorifer peteğine, sonra masanın ayağına ve yere. DArbeye dayanıklı üretilmiş bir şey kullanmıyor olsaydım, cam çatlamıştı. O an için kullanıyoruz bunları, işte kaliteli bir şey kullanınca 600 tlden kurtarıveriyor insanı bir anda...

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
iPhone 7 Plus Kılıf, Spigen AirSkin Ultra İnce

en incesi bu. Bu tip bir şeyi teknomarkette denemiştim, hiç hoşuma gitmemişti. Bu arada bugün telefonu bir kez daha düşürdüm, masaüzerinden önce kalorifer peteğine, sonra masanın ayağına ve yere. DArbeye dayanıklı üretilmiş bir şey kullanmıyor olsaydım, cam çatlamıştı. O an için kullanıyoruz bunları, işte kaliteli bir şey kullanınca 600 tlden kurtarıveriyor insanı bir anda...

Geçmiş olsun. Kırılmaz cam mı vardı hocam nedir ürün

tcranberries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran koruyucu olarak hangi markayı önerirsiniz? Spigen,Buff,Dafoni?

tcranberries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kesinlikle Buff. Dün gidip yeni yaptırdım. Çekiç ve makas ucuyla sert vurdu darbe ve çizik dahi almadı.

Hocam ama Buff ekran koruyucular çiziliyor demişler biraz araştırdım da yani siz kullanan birisi olarak önerir misiniz? Gerçi şuanda sitesinde iphone 7 plus için stok durumu mevcut değil

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Hocam ama Buff ekran koruyucular çiziliyor demişler biraz araştırdım da yani siz kullanan birisi olarak önerir misiniz? Gerçi şuanda sitesinde iphone 7 plus için stok durumu mevcut değil

2 gündür kullanıyorum herhangi bir çizik yok. Sitede yok evet. Avm lerin kılıfçım gibi standlarında hepsinde var. Biraz daha pahalıya geliyor. Çekiçle vurdu 7 plusa diğer cihazı da 6 ona makasın ucuyla vurdu. Öneririm