iPhone 7 Plus Mat Siyah için Kılıf Önerisi Hk.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Merhaba

7 Plus Mat siyahım için apple dan slikon black ürününü aldım. Ürün çok sağlam. Fakat; telefonu biraz kabalaştırıyor. Öneriniz nedir acaba?

Ekli dosyalar

• IMG_0128.JPG
    IMG_0128.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 1,625

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
aliexpresste çok fazla çeşit var ve çok ucuz. sadece bekleme süresi biraz sıkıntı. 1 ay gibi bir sürede geliyor. ordan gelene kadar elinizdeki kapla idare edebilirsiniz.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Merhaba

7 Plus Mat siyahım için apple dan slikon black ürününü aldım. Ürün çok sağlam. Fakat; telefonu biraz kabalaştırıyor. Öneriniz nedir acaba?
Apple ın kendi sitesinde siyah deri kılıf var. Bide bi arkadaşın dışardan bakınca belli olmayan kırılmaz cam yaptırmış. Çok şık duruyodu. Biraz pahalıya gelir ama o telefona o yakışır

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Aliyi falan bosver. Almisken adam gibi bir sey al ya sgp, verus veyahut uag. Baskasina bakma bile. Butce yeterse uag favorim, herkese tavsiye ediyorum bunu... o olmazsa sgp ama tough armor al sakin silikona bulasma. Yanarsin vallaha .

Ekran koruyucu sgp glass tr slim olsun. Ekrani tam kaplayanlar her kilifa uymuyor, ki 2.5d ekranin en hassas yeri kenarlari, darbeyi kenar-koselerden yedi mi ekran cami cay bardagi gibi catlayiverir. Yaptirmasi da 600 kagit. Yazik gunah o kadar heves etmissin bari adam gibi bir sey al telefonuna. Uag al gec derim

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
aliexpresste çok fazla çeşit var ve çok ucuz. sadece bekleme süresi biraz sıkıntı. 1 ay gibi bir sürede geliyor. ordan gelene kadar elinizdeki kapla idare edebilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Apple ın kendi sitesinde siyah deri kılıf var. Bide bi arkadaşın dışardan bakınca belli olmayan kırılmaz cam yaptırmış. Çok şık duruyodu. Biraz pahalıya gelir ama o telefona o yakışır

Deri kılıf mı ince slikon mu acaba?

Slikon daha dayanıklı dedikleri için bunu aldım. Buda çok kalın duruyor

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Aliyi falan bosver. Almisken adam gibi bir sey al ya sgp, verus veyahut uag. Baskasina bakma bile. Butce yeterse uag favorim, herkese tavsiye ediyorum bunu... o olmazsa sgp ama tough armor al sakin silikona bulasma. Yanarsin vallaha .

Ekran koruyucu sgp glass tr slim olsun. Ekrani tam kaplayanlar her kilifa uymuyor, ki 2.5d ekranin en hassas yeri kenarlari, darbeyi kenar-koselerden yedi mi ekran cami cay bardagi gibi catlayiverir. Yaptirmasi da 600 kagit. Yazik gunah o kadar heves etmissin bari adam gibi bir sey al telefonuna. Uag al gec derim

Uag ürünleri apple ile aynı fiyat. Ücret konusunda sıkıntı yok. Sağlam belki ama tarzı hiç hoş değil. Sgp daha hoş dıruyor armor olanın önerilme sebebi ve silikon önermeme sebebiniz nedir hocam?

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Uag ürünleri apple ile aynı fiyat. Ücret konusunda sıkıntı yok. Sağlam belki ama tarzı hiç hoş değil. Sgp daha hoş dıruyor armor olanın önerilme sebebi ve silikon önermeme sebebiniz nedir hocam?
Silikon sarariyor ve kap zamanla gevsiyor, telefon kabin icerisinde oynamaya basliyor

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Silikon sarariyor ve kap zamanla gevsiyor, telefon kabin icerisinde oynamaya basliyor

Apple'ın slikonları da o kadar kalitesiz midir? 150 TL fiyatı
UAG 'da önerdiğiniz model var mı? Arka kapakları bi garip duruyor. Telefonun orjinalliği dışında inanılmaz bi reklam besliyor gibi UAG .:)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Apple'ın slikonları da o kadar kalitesiz midir? 150 TL fiyatı
UAG 'da önerdiğiniz model var mı? Arka kapakları bi garip duruyor. Telefonun orjinalliği dışında inanılmaz bi reklam besliyor gibi UAG .:)
Apple icin degil sgp icin konusmustum. Uagta son cikan plasma tabir edilen serinin ice modeli cok iyi.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ha reklam diyecekseniz, o okudugunuz tamamen kullanici yorumlari. Mesela foruma 7 yildir uyeyim ama son iki aydir sdni aktif kullaniyorum.
Normalde bir kilifa bu kadar para vermem ancak 6s plusi alirken butcemi bir miktar zorladigim icin telefona iyi bakmak istiyorum. Bunu da 4 yil kullanmak istiyorum o yuzden iyice arastirip siparisi vermistim.

Sgp toughta ekran kenar yuksekligi iyi ayarlanmamis. Normaller icin sorun olmasa da plus modelleri icin ekran korumasi daha onemli. Zira yuzustu dusurdugumde telefonun ekrani darbe aldi, koruma kenari isini iyi yapmadi. Bunun uzerine siparis vermistim zaten. Magaza yorumlarinda ve begeni orani da %100 olunca gectim siparisi.

Uag istedigim kargo firmasi ile gindermisti hem de ucretsiz . Spigeni aradim mng ile gonderirmisiniz evime en yakin o diye, sadece aras var bizde dedi, fiyat uygun olsugu icin siparisi gectim,gecmez olaydim. 31inde verdigim siparis ankarada yanlis subeye gitmis, adamlarla konustum, kargonuzu bulamiyorum diyor. E dedim internetten sorgulama yaptigimda sizde zimmetli gorunuyor, bir daha bakayim dedi, bakti biz kargoyu dogru subeye yonlendiririz dedi. Buldunuz mu dedim, yinlebdirecegiz dedi. Aras gibi kargo firmasini ....

Amazonda verdigim suparis 10 gunde ta amerikadan geliyor, bunlar istanbuldan ankaraya bir paket getiremediler yuh olsun yani...

ahmetckr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ben olsam siyah değil şeffaf bir ürün tercih ederdim. Aliexpressten de alabilirsiniz ama spigen liquid crystal. iPhone 6 ve iPhone 6s Plus telefonlarımda kullandım. Tek sorun belli bir süre sonra her şeffaf kılıf gibi sararıyor ancak ürünü geri gönderdiğinizde (ben hepsiburadadan almıştım spigeni arayıp durumu anlattığımda aldığım yere geri göndermemi söylediler) parayı geri iade ediyorlar.

canberk sagnak

Profesör
Reaksiyon puanı
314
Ben olsam siyah değil şeffaf bir ürün tercih ederdim. Aliexpressten de alabilirsiniz ama spigen liquid crystal. iPhone 6 ve iPhone 6s Plus telefonlarımda kullandım. Tek sorun belli bir süre sonra her şeffaf kılıf gibi sararıyor ancak ürünü geri gönderdiğinizde (ben hepsiburadadan almıştım spigeni arayıp durumu anlattığımda aldığım yere geri göndermemi söylediler) parayı geri iade ediyorlar.

ben spigen kılıfların şeffafları bile kaliteli sararmıyo sanıyodum her şeffaf kılıfta olan şeyler ile spigende de karşılaşıyorsak boşa 60 tl vermenin anlamı yok

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
@FOM biliyorsun 7 Plus kamerası çok dışarıda ve kamera masaya filan değiyor özellikle kenarındaki çerçeve o zamanla deforme olacağını düşünüyorum.
Şimdi sorum şu kılıflarda kamera tarafında açılır kapanır olacak şeklinde kılıf var mı

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
@FOM biliyorsun 7 Plus kamerası çok dışarıda ve kamera masaya filan değiyor özellikle kenarındaki çerçeve o zamanla deforme olacağını düşünüyorum.
Şimdi sorum şu kılıflarda kamera tarafında açılır kapanır olacak şeklinde kılıf var mı
Ben öyle bir kılıf görmedim ama şunu deneyimledim mesela kaliteli kalın kaplarda kameranın bi tık dışında oluyor kılıf kameranın çizilmesini engelliyor. Yani spigen de öyle en azından

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Ben öyle bir kılıf görmedim ama şunu deneyimledim mesela kaliteli kalın kaplarda kameranın bi tık dışında oluyor kılıf kameranın çizilmesini engelliyor. Yani spigen de öyle en azından
Benim kılıfın çıkıntısı yüksek değil mesela kameraya kadar kalın değil bulamazsam dediğim gibi streç film ile saracağım

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67

Sararmayla ilgili iade ediyorlarsa mükemmel.. Kimse kolay kolay yapmaz bunu. Ben apple'dan aldığım slikon case'i çok beğendim. Malzemesi güzel fakat çok kaba duruyor.

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

bunlar benim sipariş ettiğim kılıflar. 2. yolladığım dün geldi. kamera etrafı biraz çıkıntılı gibi yapmışlar. masaya koyunca çizileceğini sanmıyorum. kullanıcı yorumlarında resim paylaşanlar var ordan bakabilirsin.

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Benim kılıfın çıkıntısı yüksek değil mesela kameraya kadar kalın değil bulamazsam dediğim gibi streç film ile saracağım

Streç filmle nasıl olacak ki ?

birde 6 serisi için kamera kkoruyucu vardı ama bunda kamera kasanı içide 6 serisi gibi dışında olmadığı için olmayabilir.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67

Apple kendi ürünleri de öyle. Fakat; dediğim gibi kaba duruyor :(

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

bunlar benim sipariş ettiğim kılıflar. 2. yolladığım dün geldi. kamera etrafı biraz çıkıntılı gibi yapmışlar. masaya koyunca çizileceğini sanmıyorum. kullanıcı yorumlarında resim paylaşanlar var ordan bakabilirsin.

2.ürün inanılmaz kalitesiz. Kullanıcı yorumlarını görebildiniz mi? Bence fiyat güzel ama aşırı dandik. Aliexp den sağlam bir şey bulmak lazım? :)

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
ben telefonu hissetme taraftarıyım. amacım sadece masaya bir yere koyduğumda çizilmesin. sağlam birşey arıyorsanız 100 küsür tl vermek zorundasınız, bir kılıfa da o kadar para vermek bana saçma geliyor açıkçası :D tabiki takdir sizindir, ben sadece insanlara fikir olması amacıyla paylaştım.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
ben telefonu hissetme taraftarıyım. amacım sadece masaya bir yere koyduğumda çizilmesin. sağlam birşey arıyorsanız 100 küsür tl vermek zorundasınız, bir kılıfa da o kadar para vermek bana saçma geliyor açıkçası :D tabiki takdir sizindir, ben sadece insanlara fikir olması amacıyla paylaştım.

Hocam kesinlikle haklısın. Fikir için teşekkür ederim. Kalitesine biraz isyan ettim :) yanlış anlama sakın.. bendeki mesela sadece kılıfı hissediyorum

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Evet kesinlikle 6s plus kullanan bir kullanıcı olduğum için en büyük şikayetim kılıfların kaba durması.

Sizde slikon mu kullanıyorsunuz? Apple daki ürün 7 plusın kamerasını ve ekranını gayet iyi kapatıyor. Yüzüstü koyunca dümdüz duruyor, hatta kamera hafif içeride kalıyor. Gayet sağlam yapmışlar. Fakat; daha sağlam ve ultra ince bi ürüne ihtiyacımız var ;)

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Sizde slikon mu kullanıyorsunuz? Apple daki ürün 7 plusın kamerasını ve ekranını gayet iyi kapatıyor. Yüzüstü koyunca dümdüz duruyor, hatta kamera hafif içeride kalıyor. Gayet sağlam yapmışlar. Fakat; daha sağlam ve ultra ince bi ürüne ihtiyacımız var ;)

Apple marka kılıf kullanmıyorum tarzı pek hoşuma gitmiyor, spigen kullanıyorum genelde gayet memnunum.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Hocam kesinlikle haklısın. Fikir için teşekkür ederim. Kalitesine biraz isyan ettim :) yanlış anlama sakın.. bendeki mesela sadece kılıfı hissediyorum
Verusa ne dersiniz? Onda da incecik kiliflar var. Sitesinden bakin isterseniz, kullanicilar gayet memnun o markadan da.
Ben de telefonculardan alinan 5 tllik kilif kullananlara cok kiziyorum. Silikonun maddesi bile belli degil, surekli elimize,yuzumuze temas edecek hem de yillarca. Bari kaliteli bir sey olaun ki sagliga zarari olmasin.

Bu var mesela. Verus iPhone 7 Plus Crystal Bumper Series Kılıf