İphone 7 plus kasma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sumeyyeakdgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben iphone 7 plus kullanıcısıyım telefonum son 1 ayda çok kasmaya başladı uygulamaları kullanırken uygulamadan atıyor mesaj yazarken takılıyor ekranı kilitliyor bişey izlerken takıldığında telefon kendini kapatıyor bazen uygulamalar flu gözüküyor üstüne basılı tutmadığım halde fotoğrafları değiştirirken kasıyor ve canlı fotoğrafları bazen hareket ettirmiyor ekrana dokunduğumda uygulamalar donup parmağımı algılamıyor bildirim gelmediği halde bildirim sesi veriyor yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum garantiye göndermeyi planlıyorum fakat telefonumu yere düşürmüştüm 2 yerinde hafif göçme var telefonda kılıf olmasına rağmen kılıfa bişey olmayıp telefon zarar gördü cihazı tamir edemezlerse yenilerler mi? veya garanti kapsamı dışında diyip ücret talep ederler mi?

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
servise göndermeden önce telefonu sıfırlayıp bir kontrol et; düzelip-düzelmeyeceğini. Çözümü bu kadar kolaysa boş yere bir ay telefonsuz kalırsın. Düzelmezse servise göndermeyi düşün. Servis göçük yada çizikten dolayı garanti kapsamından cihazı çıkarmaz. Değişim yapılması gerekiyorsa cihazı değiştirirler.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Telefonu resetledin mi eğer yine devam ediyorsa maalesef servise baktırman gerekir

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
ben iphone 7 plus kullanıcısıyım telefonum son 1 ayda çok kasmaya başladı uygulamaları kullanırken uygulamadan atıyor mesaj yazarken takılıyor ekranı kilitliyor bişey izlerken takıldığında telefon kendini kapatıyor bazen uygulamalar flu gözüküyor üstüne basılı tutmadığım halde fotoğrafları değiştirirken kasıyor ve canlı fotoğrafları bazen hareket ettirmiyor ekrana dokunduğumda uygulamalar donup parmağımı algılamıyor bildirim gelmediği halde bildirim sesi veriyor yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum garantiye göndermeyi planlıyorum fakat telefonumu yere düşürmüştüm 2 yerinde hafif göçme var telefonda kılıf olmasına rağmen kılıfa bişey olmayıp telefon zarar gördü cihazı tamir edemezlerse yenilerler mi? veya garanti kapsamı dışında diyip ücret talep ederler mi?
Servise götürün küçük ezikler varsa sorun yapmıyorlar normal değil anlattıklarınız servise verin

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Cihaz değişimi için 1.500 küsür lira isteniyor.

appleali0

Asistan
Reaksiyon puanı
17
olmaz olsun 7plus u bile yavaşlatmışlar applenin canı cehenneme

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Apple ne yapmaya çalışıyor onu anlayabilmiş değilim. İphone'un android cihazlara karşı kesinlikle donanımsal bir üstünlüğü olmamasına rağmen onu ön plana çıkartan özelliği kararlı olup stabil çalışmasıydı. Artık onuda kaybetmeye başladıklarına göre böyle giderse Apple dibi görebilir diyebilir miyiz?

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bendeki 7 plusda da ara ara ama göze batan takılma ve buglar çoğalmaya başladı.Bir 11 denen sürüm çıkardılar içine ettiler cihazların birde satarken dünyanın parasını istemeleride ayrı bir utanmazlık,bu işi düzeltmezlerse nokia nın durumuna doğru giderler