iPhone 7 Plus çıt çıt ses sorunu

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar iphone 7 plus mat black 128 gb yeni bir cihaz aldım 1 hafta olmadı daha telefonu yanlarından tutunca esnetince felan çıçıt ses geliyor
Biraz araştırdım kronikmiş bu ses bütün 7 plus cihazlarda varmış
Sizce nedir bunun sebebi garanti yollarına başvurmalımıyım acil yardım!!!

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Evet kronik bir problem malesef :) Benimde mağazamda sattığım cihazların 5 taneden 1 tanesinde o sorun var. Apple Store'a giden müşterilerim cihazını problem olmadan değişim yapıldığını söyledi. Sanada tavsiye ederim.

İyi Forumlar.

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Evet kronik bir problem malesef :) Benimde mağazamda sattığım cihazların 5 taneden 1 tanesinde o sorun var. Apple Store'a giden müşterilerim cihazını problem olmadan değişim yapıldığını söyledi. Sanada tavsiye ederim.

İyi Forumlar.
Hay aksi desene şans bizimkide
İstanbulda yaşamıyorum apple store gidemem ve nasıl halledebilirim gitmeden cihaz değişimi yaptırabilirim.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Hay aksi desene şans bizimkide
İstanbulda yaşamıyorum apple store gidemem ve nasıl halledebilirim gitmeden cihaz değişimi yaptırabilirim.
Apple Store'a gitmene gerek yok. Her hangi bir operatör bayiine git. Telefonumu garantiye göndermek istiyorum de kargo parasını ver yardımcı olacaklardir.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Geçmiş olsun harbiden şans işi umarım yenisi ile değişim yapılır en kısa zamanda

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Apple Store'a gitmene gerek yok. Her hangi bir operatör bayiine git. Telefonumu garantiye göndermek istiyorum de kargo parasını ver yardımcı olacaklardir.
Anladım teşekkürler en kısa zamanda aldığım yere götüreyim o zaman telefonu
--- Gönderi Güncellendi ---
Pe
Peki ben bu telefonu yolluyacamda sıfırlayıpmı yolluyayım napayım içinde bilgilerim var sonuçta ? Dimi

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Anladım teşekkürler en kısa zamanda aldığım yere götüreyim o zaman telefonu
--- Gönderi Güncellendi ---
Pe

Peki ben bu telefonu yolluyacamda sıfırlayıpmı yolluyayım napayım içinde bilgilerim var sonuçta ? Dimi
Bilgilerinin yedeğini itunes ile yedekleyip yollayabilirsin, yedek önemli.