İphone 7 PLUS “çıt,çıt” ses sorunu

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar iphone 7 plus mat black 128 gb yeni bir cihaz aldım 1 hafta olmadı daha telefonu yanlarından tutunca esnetince felan çıçıt ses geliyor
Biraz araştırdım kronikmiş bu ses bütün 7 plus cihazlarda varmış
Sizce nedir bunun sebebi garanti yollarına başvurmalımıyım acil yardım!!!

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
7 kullanıyorum böyle bi sorunla karşılaşmadım 7 plusta böyle bi sorunuda şimdi burda okudum kroniklik bi durum değil bence

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
arkadaşlar iphone 7 plus mat black 128 gb yeni bir cihaz aldım 1 hafta olmadı daha telefonu yanlarından tutunca esnetince felan çıçıt ses geliyor
Biraz araştırdım kronikmiş bu ses bütün 7 plus cihazlarda varmış
Sizce nedir bunun sebebi garanti yollarına başvurmalımıyım acil yardım!!!
Sizdeki olay tam olarak nasıl bilmiyorum ama bende 6 vardı önceden alt sağ kısmına bastırınca ses geliyordu hafiften o şekilde arkadaşa sattım sorun olmadığı için takıntı yapmamıştım alan arkadaş servise verdi daha garantisinin bitmesine 5 ay falan vardı bağzı 6 modellerinde kasa oynaması varmış değişim cihaz verdiler bilmiyorum artık öyle bir sorun varsa servise gitmenizde bir fayda var hatta başka 7 plus ile karşılaştırın

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Rica etsem benim için biraz araştırma yapabilirimisin bu konu hakkında
Baktım bişey bulamadım sadece iphone 6 da böyle bi sıkıntıdan yazanlara rastladım bi bilgin varsa paylaşmanı rica ediyorum bizde bilelim en azından

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İnternetten biraz araştırdım ve 7 pluslarda kronik bir sorunmuş hatta bazı kişilere değişim cihazı vermelerine rağmen bu sorunla karşılaşmışlar ama genede ben. Bi göstereceğim her ihtimale karşı
--- Gönderi Güncellendi ---
Sizdeki olay tam olarak nasıl bilmiyorum ama bende 6 vardı önceden alt sağ kısmına bastırınca ses geliyordu hafiften o şekilde arkadaşa sattım sorun olmadığı için takıntı yapmamıştım alan arkadaş servise verdi daha garantisinin bitmesine 5 ay falan vardı bağzı 6 modellerinde kasa oynaması varmış değişim cihaz verdiler bilmiyorum artık öyle bir sorun varsa servise gitmenizde bir fayda var hatta başka 7 plus ile karşılaştırın
Bencede başka bir telefonla karşılaştırmalıyım ama etrafımda 7 plus kullanan kimse yok
Neyse bakıcaz bi çağresine

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar internettende araştırdım kendimde bizzat aldığım yere gittim ve bu sorunun kornik olduğu söyledin başka bir cihazdada denettiler aynı sorun ondada vardı kafaya takmayın normal birşey dediler