Iphone 7 Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

GxRac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi günler, yenilenmiş olarak 2300TL civarında Iphone 7 almayı düşünüyorum. Kullananlar şarj durumu, hızı vb. hakkında bilgi verebilir mi?

Not: oyun oynayan birisi değilim youtube, instagram, discord gibi uygulamalar kullanıyorum.

Realhas the Great

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
7,624
Artılar

+Kamerası hala iş görür
+İşlemcisi idare eder

Eksiler
-Batarya ömrü çok kısa
-Tasarım eski
-Ekran küçük
-Güncelleme desteğinin bitmesine az kaldı

Bence Samsung S8 veya S9 alın işinizi rahatlıkla görür.

damzchevk

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Batarya ve kamera memnun etmez. Bunları umursamıyorsan kullanılabilir. Ben 6s kullanıyorum bundada batarya ve kamera dışında bir sorun yaşamıyorum.

ThorJ

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,832
İyi günler, yenilenmiş olarak 2300TL civarında Iphone 7 almayı düşünüyorum. Kullananlar şarj durumu, hızı vb. hakkında bilgi verebilir mi?

Not: oyun oynayan birisi değilim youtube, instagram, discord gibi uygulamalar kullanıyorum.
Kamerası ve pili memnun etmez. Genel performansı idare eder. 5 yıllık bir cihazdan bahsediyoruz neticede. Ben almazdım açıkçası. 2. elden daha güçlü ve yeni modellere bakardım.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,247

iPhone 7 yerine ikinci el Galaxy S9 Plus almanızı tavsiye ederim. S9 Plus hertürlü daha iyi bir cihaz.