iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Ömer35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone ve diğerleri 5 yıllık 4s maceramdan sonra ara verip lg g3 aldım veeee 6 ay dayanabildim şimdi ise 6splus 64 uzay ile geri döndüm ve tavsiyem maceraya girip iOS'u bırakmayın bence şarj olayı kişisel ben memnunum

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
6s lerde instagram Arayüzü değişmemiş ama 6 serisinde değişmiş.Arayüz beyaz olmuş neden öyle acaba bilen var mı?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
6s lerde instagram Arayüzü değişmemiş ama 6 serisinde değişmiş.Arayüz beyaz olmuş neden öyle acaba bilen var mı?
6s 64
2318b8fa10afc42704ebb16401aa9767.jpg

berkaras76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İos 9.3.1 sürümündeyim fakat şarjım eskisi gibi kesinlikle dayanmıyor bunun sebebi ne çaresini bulan var mı ?
9.3.1 çok kötü bence fps düşüşleri çok fazla bazen klavye bile takılıyor whatsap desen bildirim sıkıntısı var s7 edge var takas etmeyi düşünüyorum sıktı bu hatalı güncellemeler

feradov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
foruma başlık açtım ama buraya da yazayım honk kong tan 6s alabilirim lakin simlock diye birşey duydum nedir bilen var mı? bu hani atıyorum almanın tekinin note 4 u teknosa dan değilde turkcell den alması gibi birşey mi?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
foruma başlık açtım ama buraya da yazayım honk kong tan 6s alabilirim lakin simlock diye birşey duydum nedir bilen var mı? bu hani atıyorum almanın tekinin note 4 u teknosa dan değilde turkcell den alması gibi birşey mi?
Simlock demek aldığın operatör örneğin x operatörünün cihazı sadece x operatörü sim kartları ile çalışır oluyor, sim free olursa her simkart ile çalışıyor.

somunology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler Mac bilgisayar kullanıyorum sizce iPhone alırsam beni iyi yönde etkiler mi veya kötü yönde etkiler mi ? apple bilgisayar kullanan bir insanın apple telefon kullanması ne değiştirir ?

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Beyler Mac bilgisayar kullanıyorum sizce iPhone alırsam beni iyi yönde etkiler mi veya kötü yönde etkiler mi ? apple bilgisayar kullanan bir insanın apple telefon kullanması ne değiştirir ?
Sizi elbette iyi yönde etkiler. Çünkü aynı ekosistem. Mac kullanıp iphone kullanmanız çok bi şey değiştirmez. Ama kötü yönde asla etkilemez.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Tabiki iyi yönde etkiler. Mac ve iPhone arasında çok basit bir şekilde medya aktarımı yapabilirsiniz. iCloud sayesinde iPhone ile çektiğiniz fotoğraflar ve videolar Mac bilgisayarınız ile senkronize olur. Yine aynı şekilde notlarınız,hatırlatıcılarınız ve takviminiz de aynı şekilde. Mac üzerinden FaceTime ile telefon görüşmeleri yapabilir ve Mesajlar uygulaması ile yine Mac'iniz üzerinden mesajlarınızı kolaylıkla gönderebilirsiniz. Mesela Handoff özelliği sayesinde iPhone'da Safaride gezdiğiniz bir internet sitesini direk Mac'inize aktarabilirsiniz. iPhone'unuza gelen bildirimleri Mac üzerinden görebilirsiniz. Aklıma gelenler bunlar,daha birçok artısı var. Kısacası Mac kullanıyorsanız iPhone almanızı tavsiye ederim.

tansel.er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Güncellemeleri mi yaptınız acaba kardeşime 6s aldık instagram yükledik ama Arayüz değişmedi hiç

İnstagram güncellemesi android cihazlara ask olarak manuel olarak yükleniyor sanırım sdn sitede anlatılıyordu öyle hatırlıyorum. iPhone icin gelmedi herhalde.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
QBq5ZA.png

Bende aynı hala şu an herhalde telefona göre değişiyor güncelleme

perhand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler 6s 64gb var. Jailbreak yapmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi alayım?

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Beyler 6s 64gb var. Jailbreak yapmayı düşünüyorum. Fikirlerinizi alayım?
Size kalmış. Bence yapmayın. Yeni ios sürümlerine jb olsaydı daha güzel ve oldukça kullanışlı tweakler çıkardı. Şu anda olan tweakler de güzel. Aslında bu sizin daha çok hangi amaçla jb yapmak isteminize bağlı.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bendeki instagram hala eski arayüz.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Sürüm numarası aşağıda. Beyaz temalı olan arkadaşlar bir bakabilirler mi onlarda sürüm kaç yazıyor.
b4904c939f070afce3796b0037f71728.jpg

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Bira araştırdığımda instagramın o beyaz teması test aşamasında olan sürümü olarak gözüküyor.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Tamda tahmin ettiğim gibi. iOS beta sürümünü kullanan kişilere beta uygulamalar verilebiliyor diye düşünüyorum. Benim tahminim bu yönde.
Ben hiç beta sürüm kullanmadım ama bende de yeni arayüz instagram.