iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
2 sorum olacak, hatta 3'e çıktı şimdi:

1. iOS 9.3.1 güncellemesi yapan iPhone 6s kullanıcılarının yorumlarını merak ediyorum. Batarya, performans, arayüz sorunları devam ediyor mu?
2. iPhone 6s iOS 9.1, Turkcell ile LTE bağlantısı gerçekleştiremiyorum. LTE açtığımda bağlanamayıp 3G'ye geçiyor. Bunun sebebi nedir? iOS sürümüyle alakası var mıdır?
3. Bu konu neden bu kadar sessiz?
Bende Vodafone 4g ile sıkıntı yaşıyordum. Bugün Vodafon'u arayıp sıkıntıyı anlattım. Ayarlar>Genel>Profil kısmındaki profili sildirip bana mesajla gerekli ayarları tekrar attılar. Attıkları profili yükleyip cihazı kapatıp tekrar açtıktan sonra sorunum çözüldü. Cihaz 6s+ 9.3.1

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Birşey farkettim telefon direkt %100 olunca çektiğimde şarjı daha az gidiyor ama %100 olup 30dk 1 saat daha şarjda olduktan sonra daha fazla gidiyor. Neden böyle birşey oluyor bilmiyorum :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Birşey farkettim telefon direkt %100 olunca çektiğimde şarjı daha az gidiyor ama %100 olup 30dk 1 saat daha şarjda olduktan sonra daha fazla gidiyor. Neden böyle birşey oluyor bilmiyorum :)
Bende telefon gece sarjda birakiyordum:)
Note 5 bu aralar az gidiyor.
Artik birakmayac gece sarja

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
iPhone'da söyle enteresan birşey bar sürekli aksam tak sabah çıkar yaparsan sarj biraz kısa gidiyor şarjı ful bitirip öyle takarsan batarya performansı artıyor gözlemlerim böyle.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
iPhone'da söyle enteresan birşey bar sürekli aksam tak sabah çıkar yaparsan sarj biraz kısa gidiyor şarjı ful bitirip öyle takarsan batarya performansı artıyor gözlemlerim böyle.
Note 5 de de boyle ya ben kac gundur 3 saat ekran aliyorum:)

Morki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam bende yeni 6s aldım gruba katılmak isterim

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52

Merhaba, böyle kılıflar çok itici telefon telefon olmaktan çıkıyor 3310 gibi kuşatıyor telefonu.

Size tavsiyem şeffaf kamera koruyuculu arka kılıf alın 0.3mm. Hem telefonun elden kaymasını önlüyor, hem çizilmekten koruyor.

Hiç değilse telefonun görüntüsünü etkilemiyor. Zırhla kuşatmaya gerek yok bence :)

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Akşam takıp sabah çıkartmıyorum zatenya. Sabah kalktığımda takıyorum veya gece uyumadan önce şarja takıyorum ama şarj işi bi değişik bu telefonda :) s4minimi özledim yav Ha buarada dün yaklaşık %100 olduktan sonra 1 saat daha şarjda durdu 5.30 saat ekran süresi aldım fena değildi zaten genelde 5-5.30 saat ekran süresi veriyor telefon yetiyor :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Akşam takıp sabah çıkartmıyorum zatenya. Sabah kalktığımda takıyorum veya gece uyumadan önce şarja takıyorum ama şarj işi bi değişik bu telefonda :) s4minimi özledim yav Ha buarada dün yaklaşık %100 olduktan sonra 1 saat daha şarjda durdu 5.30 saat ekran süresi aldım fena değildi zaten genelde 5-5.30 saat ekran süresi veriyor telefon yetiyor :)
S4 mini mi ozledin:)

mustafaatess_

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba, böyle kılıflar çok itici telefon telefon olmaktan çıkıyor 3310 gibi kuşatıyor telefonu.

Size tavsiyem şeffaf kamera koruyuculu arka kılıf alın 0.3mm. Hem telefonun elden kaymasını önlüyor, hem çizilmekten koruyor.

Hiç değilse telefonun görüntüsünü etkilemiyor. Zırhla kuşatmaya gerek yok bence :)
Telefonun hevesini az daha alayım kırılmaz jelatini falanda sökücem jelatinsiz bile telefon başka bir boyut kazanıyor :)

emrgba

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İos 9.3.1 sürümündeyim fakat şarjım eskisi gibi kesinlikle dayanmıyor bunun sebebi ne çaresini bulan var mı ?

denizkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar bir konuda daha yardımınıza ihtiyacım var.
Facebook,Youtube veya Twitterden video indirebileceğim bir uygulama veya yöntem var mı.?

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Dostlar bir konuda daha yardımınıza ihtiyacım var.
Facebook,Youtube veya Twitterden video indirebileceğim bir uygulama veya yöntem var mı.?

Aynı soruyu bende defalarca sordum ama cevap alamadım sanırım böyle bir imkan yok.

tansel.er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Aynı soruyu bende defalarca sordum ama cevap alamadım sanırım böyle bir imkan yok.

Jb yok ise App Store da yer alan bir çok uygulama var ama hem kullanışsız hem çok kotu biraz App Store karıştırırsanız istediğiniz programlar mevcut. Hazırda bu appleri kullanmadığım icin isimlerini bilemiyorum maalesef.

tansel.er

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
9.3.1 yüklü cihazımda açıkcası safari dışında göz ile görülür bir değişiklik yasamadım. Safari'nin link hatası giderilmiş. Batarya tarafı olduğu gibi rezalet yine bir tutarlılık yok.

Music App içerisinde parça seçilip çalmaya başladığınızda albüm kapağı en üst satıra yanı sinyal ve pil göstergesinin olduğu bar üzerine çıkıyordu ve o satırı biraz daha yukarı itiyordu. Bu da düzelmiş.

Bunlara ek olarak müzik tarafında ios6 dan beri ciddi bir ses kısıklığı var ve hala giderilmedi. İos6 yüklü 4 ve 4s cihazlarla karşılaştırdığımda özellikle kulaklıkla dinlenen müzik ses sevişesinde çok ciddi fark var.

8b673507b8ea36a056e92c0ea13d54c0.jpg

e642ae0a7b9b245f78e65cb86a49ea16.jpg

Birde note5 de kalemle ss alındığında 1 metrelik ekran görüntüsünü tek resim içine alacak şekilde bir güncelleme yapılsa iOS içinde harika olurdu.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
9.3.1 yüklü cihazımda açıkcası safari dışında göz ile görülür bir değişiklik yasamadım. Safari'nin link hatası giderilmiş. Batarya tarafı olduğu gibi rezalet yine bir tutarlılık yok.

Music App içerisinde parça seçilip çalmaya başladığınızda albüm kapağı en üst satıra yanı sinyal ve pil göstergesinin olduğu bar üzerine çıkıyordu ve o satırı biraz daha yukarı itiyordu. Bu da düzelmiş.

Bunlara ek olarak müzik tarafında ios6 dan beri ciddi bir ses kısıklığı var ve hala giderilmedi. İos6 yüklü 4 ve 4s cihazlarla karşılaştırdığımda özellikle kulaklıkla dinlenen müzik ses sevişesinde çok ciddi fark var.

8b673507b8ea36a056e92c0ea13d54c0.jpg

e642ae0a7b9b245f78e65cb86a49ea16.jpg

Birde note5 de kalemle ss alındığında 1 metrelik ekran görüntüsünü tek resim içine alacak şekilde bir güncelleme yapılsa iOS içinde harika olurdu.
Bu iPhone 6s mi?