iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

0749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
6s plus kullanıyorum ama telefonda 4g sorunu mu var anlamadım. Kuzenimde de aynı telefon var ve ikimiz de vodafone kullanıyoruz ama bende 4g seçili olmasına rağmen hiçbir şekilde geçmiyor. Önceki telefonum z3 compacttı onda lte gözüküyordu ama bu telefonda hiçbir şekilde geçmedi. Vodafone'a tekrar mesaj attım 4.5g falan diye ama zaten daha önce kaydınız alınmıştır diye mesaj geldi. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Garantiye yollamak lazım mı?

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
6s plus kullanıyorum ama telefonda 4g sorunu mu var anlamadım. Kuzenimde de aynı telefon var ve ikimiz de vodafone kullanıyoruz ama bende 4g seçili olmasına rağmen hiçbir şekilde geçmiyor. Önceki telefonum z3 compacttı onda lte gözüküyordu ama bu telefonda hiçbir şekilde geçmedi. Vodafone'a tekrar mesaj attım 4.5g falan diye ama zaten daha önce kaydınız alınmıştır diye mesaj geldi. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Garantiye yollamak lazım mı?

Hattınız uyumlu olmayabilir
Mesaj gönderimi sonrası kabul edilmiştir filan diyecektir.

0749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Onda sıkıntı yok ama cihaz Irak'tan geldi. Modeli a1687. Uluslarası dolaşımı da mı açmam lazım acaba?

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    222.3 KB · Görüntüleme: 307

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Servis ile ilgili bir durum olacağını sanmıyorum.
Bir Vodafone bayisine başvurun ilk önce

Ömer Ergün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Eğer Z3'te geçtiyse operatör kaynaklı bir problem yoktur. Telefonun 3G'den 4G'ye geçmesinde sıkıntı vardır. Siz öncelikle kuzeninizin SIM kartını kendi telefonunuza takın. Hala 4G'ye geçmiyorsa A1687 model numarası Global sürüm ve Türkiye'de uluslararası garanti koşullarına dahil. Herhangi bir Apple yetkili servisine veya Apple Store'a götürerek sorununuzun çözümü için destek alabilirsiniz.

Ayberk7777

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Kendi kendine açılıyor yani herhangi bir tuşa basmamıza gerek yok diyorsunuz. Şu an şarj yüzde 17 sıfırlansın dikkat edicem kendisi mi açılmış ben bastığım için mi açılıyor. Ama 2 keredir şarj ediyorum sanırım ben yan tuşa basınca açıldı.
Tuşa basakla alakalı bir durum değil sen telefonu prize taktığın an telefon otomatik olarak açılır

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Artık şarj süresini falan umursamıyorum hiç telefonu kullanırken keyfime bakıyorum. Kafa daha rahat. Tavsiye ederim

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Telefonuyla fotoğraf çektiği zaman fotoların net olmadığını fark eden var mı acaba?
Kardeşimin iphone 6s i ile kaç defa gündüz gece fark etmeksizin fotoğraf çektim.

Lakin pozlama olsun renk olsun beyaz dengesi olsun güzel oluyor iken fotoğraflarda netlik hiç yok.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Telefonuyla fotoğraf çektiği zaman fotoların net olmadığını fark eden var mı acaba?
Kardeşimin iphone 6s i ile kaç defa gündüz gece fark etmeksizin fotoğraf çektim.

Lakin pozlama olsun renk olsun beyaz dengesi olsun güzel oluyor iken fotoğraflarda netlik hiç yok.

Bence gayet net. Ben memnunum fotoğraf çekimlerinden. Gündüz diyorsunuz, gece netlik düşüyor yetersiz bu telefon için ama ışıkta çekimlerde gayet başarılı.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bence gayet net. Ben memnunum fotoğraf çekimlerinden. Gündüz diyorsunuz, gece netlik düşüyor yetersiz bu telefon için ama ışıkta çekimlerde gayet başarılı.
Net değil.
S6 Note 5 S7 edge Note 7 nin ekranlarını da gördüm çektiği fotoğrafları da.
İphoneun ekranının keskinliği çok düşük neresinde netlik gördünüz :)

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Net değil.
S6 Note 5 S7 edge Note 7 nin ekranlarını da gördüm çektiği fotoğrafları da.
İphoneun ekranının keskinliği çok düşük neresinde netlik gördünüz :)

Benim için yeterli çektiğim fotoğrafı instagramda paylaştığımda zaten instagram 1920p üstününe izin vermiyor ve kalite düşüyor. Eğer amacınız bir düğün fotoğrafı çekmek ise tabii ki yetersiz. :) Ne için kullandığınıza bağlı birazda.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Benim için yeterli çektiğim fotoğrafı instagramda paylaştığımda zaten instagram 1920p üstününe izin vermiyor ve kalite düşüyor. Eğer amacınız bir düğün fotoğrafı çekmek ise tabii ki yetersiz. :) Ne için kullandığınıza bağlı birazda.
Düğün olur gezi olur gördüğüm güzel bişey olur bu gibi anlarda net fotoğrafa ihtiyaç duyuyorum ama iphone bu netliği veremiyor.
İphone 7 plus ın çift kamerasını(!) bekliyorum bakalım ne sunacak.

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Düğün olur gezi olur gördüğüm güzel bişey olur bu gibi anlarda net fotoğrafa ihtiyaç duyuyorum ama iphone bu netliği veremiyor.
İphone 7 plus ın çift kamerasını(!) bekliyorum bakalım ne sunacak.
Kardesim al birtane 500 tl lik compact fotograf makinesi 1000 kat daha iyi ceker . ;) Takılmayın bu konulara cep telefonu ile alacagin sonuc sınırlı

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Kardesim al birtane 500 tl lik compact fotograf makinesi 1000 kat daha iyi ceker . ;) Takılmayın bu konulara cep telefonu ile alacagin sonuc sınırlı
Daha güzel olur tabii ki lakin çektiğin fotoğrafı hemen görebilmek ve wn önemlisi net bir ekranda görebilmek daha çok zevk veriyor. :)

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52

Katılıyorum cep telefonu fotoğraf makinası gibi görülmemeli. Ben pro çekimler için canon5dmark II kullanıyorum. Bu kadar olmasa bile kaliteli bir çekim için 1000 tl çok çok yeterli :)

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Katılıyorum cep telefonu fotoğraf makinası gibi görülmemeli. Ben pro çekimler için canon5dmark II kullanıyorum. Bu kadar olmasa bile kaliteli bir çekim için 1000 tl çok çok yeterli :)
Bende de a7r2 var . Tabi 9 bin tl verme makineye biz rttik sen etme :)) fujide muthis compact makineler var cektigin seyi aninda telefonuna atip instagramda paylasabiliyorsun wifi ozellikli al birtane olsun bitsin :() .

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Fotoğraf ne kadar kaliteli olursa olsun, baskı yaptırmayacaksanız çokta önemi yok...

Sosyal medyada en yüksek piksele facebook izin veriyor. Onun harici sosyal medyada ise fotoğraflarınız zaten belli bir kaliteye çekilip yüklenebiliyor.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Fotoğraf ne kadar kaliteli olursa olsun, baskı yaptırmayacaksanız çokta önemi yok...

Sosyal medyada en yüksek piksele facebook izin veriyor. Onun harici sosyal medyada ise fotoğraflarınız zaten belli bir kaliteye çekilip yüklenebiliyor.
O da doğru telefon belirliyor kaliteyi.