iPhone 6s Ve iPhone 6s Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Hocam iPhone 6'ya göre farklar fazla mı? Geçmeye değer mi yani?

iPhone 6'da kalsanızda çok birşey kaybetmezsiniz hani. Bende gidip borca falan girip almadım yani. Ne olursa olsun götümde don yokken gidip iPhone alanlardan değilim. Fakat en güzel yanı iOS 9'u birde bu cihazda kullanın.

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
iPhone 6'da kalsanızda çok birşey kaybetmezsiniz hani. Bende gidip borca falan girip almadım yani. Ne olursa olsun götümde don yokken gidip iPhone alanlardan değilim. Fakat en güzel yanı iOS 9'u birde bu cihazda kullanın.

İşlemcinin gücü ve ram etkisi biraz kendine çekiyor. Hocam cihaz size her şey dahil kaça mal oldu?

alacaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Turkcellden alıcaktım bende 16 Ekimde satışa sunulacaktı fakat ankaradaki patlamalardan dolayı Apple CEO'su 23üne ertelemiş .. Şuanda satış var Turkcellde fakat 23ünde teslim ediliyor .. Bugün fiyat için konuşmaya gidicem .. Uygun gelirse alırım 5S kullanıcısıyım telefonum haşat oldu diyebilirim ..

IOS 9.1 yerine göre kasabiliyor telefonu 5S kaldıramıyor artık .. Benim alma sebebim uygulamalar arası hızlı geçiş , akıcılık ve seri kullanım .. 6S işlemcisine bu konuda güveniyorum .. Büyük ekranda sevmediğim için 6S alacağım kısmetse .. benide ekleyebilirsiniz :p

Apple fiyatlandırma politikasına takılmayın arkadaşlar , o tamamen bizim ülkemizin gericiliğinden kaynaklanıyor .. Ortadoğu ülkesi olarak görüyorlar bizi ki bu gidişatta öyle.. Fiyatlar normal .. Şu vergi oranlarına bakarmısınız yine dünyada başı çekiyoruz ..

Dünyada ve ülkemizde iletişimden alınan vergi oranları ve telefon faturasının detayları / Telekomünikasyon / Milliyet Blog

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Turkcellden alıcaktım bende 16 Ekimde satışa sunulacaktı fakat ankaradaki patlamalardan dolayı Apple CEO'su 23üne ertelemiş .. Şuanda satış var Turkcellde fakat 23ünde teslim ediliyor .. Bugün fiyat için konuşmaya gidicem .. Uygun gelirse alırım 5S kullanıcısıyım telefonum haşat oldu diyebilirim ..

IOS 9.1 yerine göre kasabiliyor telefonu 5S kaldıramıyor artık .. Benim alma sebebim uygulamalar arası hızlı geçiş , akıcılık ve seri kullanım .. 6S işlemcisine bu konuda güveniyorum .. Büyük ekranda sevmediğim için 6S alacağım kısmetse .. benide ekleyebilirsiniz [emoji14]

Apple fiyatlandırma politikasına takılmayın arkadaşlar , o tamamen bizim ülkemizin gericiliğinden kaynaklanıyor .. Ortadoğu ülkesi olarak görüyorlar bizi ki bu gidişatta öyle.. Fiyatlar normal .. Şu vergi oranlarına bakarmısınız yine dünyada başı çekiyoruz ..

Dünyada ve ülkemizde iletişimden alınan vergi oranları ve telefon faturasının detayları / Telekomünikasyon / Milliyet Blog
5s ten 6s e kesinlikle geçmelisiniz hocam. Bu sefer iPhone çağ atlamış. Vergi konusunda sonuna kadar katılıyorum.

6262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s 64 gb dusunuyorum. Ama fiyati gorunce lan bukadar para verilrmi bu telefona andorid kullanicisiyim 2,5 senelik.telfn var Lg Gpro Ama gitti gitti paraciklar dememek icin sabrediyorum..

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
6s 64 gb dusunuyorum. Ama fiyati gorunce lan bukadar para verilrmi bu telefona andorid kullanicisiyim 2,5 senelik.telfn var Lg Gpro Ama gitti gitti paraciklar dememek icin sabrediyorum..
Evet fiyatı pahalı ama geleceğe dönük.

S

SDN Okuru bkcy

SDN Okuru
Merhaba bende note 4 var ve iphone 6s gecmek mantikli olurmu ?

YaseminAlci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bende note 4 var ve iphone 6s gecmek mantikli olurmu ?

Elbette. Iphone saglam telefon..
Ben iphone 4sene kullandim sorunum yoktu. Sonra samsunga geceyim dedim. Pismanim.
Apple ci degilim. Ama harbiden saglam telefon.
Tabikide bu benim görüşüm :)))

S

SDN Okuru3

SDN Okuru
Arkadaşlar yurtdısından 6s alma alma ihtimalim var sim unlocked aldıktan sonra ve burda pasaport kaydı yaptırdıktan sonra yani turkıyeye getirince sorun cıkartmaz dımı telefon? birde 6 ya gore pıl konusunda karsılastırma yaparsanız sevinirim :)

S

SDN Okuru bkcy

SDN Okuru
Evet orasi öyle col muzik seven ve oyun oynayan birisi olarak 16 Gb hafiza yetmiyor note 4 tamirde suanda galiba ona geri gececem hafizadan dolayi

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
6s ile Apple Music TR ye gelir sanıyordum 1 ay önceden Spotify premium üyeliği iptal ettim. Apple Music gelmedi maalesef hala tekrar Spotify premium almam gerekecek ama bu sefer 15 tl den yararlanabiliyorum yeni üyelik olduğu için. Önceden ne güzel 10 TL idi. Kötü oldu bu.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Taksitle alma ihtimalim olsa 6s almak isterdim ama suan 6alabilirim arada baya fark var gibi kararsız kaldım

Kardeşim Vatan'da taksitle alabilirsin. 2500 TL taksiti 2600 ödüyorsun, geri kalan 600 TL ise tek çekim veya nakit verirsin. Diğer türlü hepsini taksit yaptırırsan faiz artıyor ve fark 350 TL kadar çıkıyor. Odeabankla anlaşmaları var, hatta kredi kartı kabul edersen 100 TL faizi bile almadan 12ye kadar bölüyolar.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
iphone 6s siyah 16 gb sipariş verdim cuma gelicek g3 den 6s geçiyorum iyi yaptım mı sizce bide cok heycanlıyım alanlara hayırlı olsun

sdnapple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar iPhone 3G ile başlayan iPhone deneyimimi sırasıyla 4-4s-5-5s ve 6 olarak devam ettirdim.16 Ekimde Türkiye'ye giriş yapacak olan 6s modelleri içinde iPhone 6 64 GB telefonumu sattım.Ancak 23 Ekim olarak tarih değiştirilince gerçekten çok kızdım ( Ankara'daki patlama ile ilgili olarak yapıldığı söyleniyor fakat ben bunun stok sıkıntısından dolayı yaşandığını düşünüyorum.) Arkadaşlar bir ergenlik yapıp birazda Tolga Bey'in note5 övgüleriyle gidip note 5 aldım. Telefonu 2 gündür kullanıyorum ne yalan söyleyeyim iPhone hiç görmediğim ve göremeyeceğim kadar farklı özellikler var her taraf sensör dolu ama HİÇBİR ZAMAN BİR APPLE DEĞİL şu anda kendimi bir boşlukta hissediyorum.Android pişmanlıktır arkadaşlar telefonu satıp 23 ünde iPhone 6s alacağım.Bunları yazdım çünkü Samsung Note 5 im 32 GB Teknosa garantili gold rengi 3 günlük üzerinde kırılmaz jelatin dedikleri zımbırtı ve kılıf var.2300 lira ya satıyorum (sadece üzerindeki jelatin 70 tl dir.) Forumdan ihtiyacı olan birisi alsın istedim

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
cd5bdc88e25a45f21d809e57f256159f.jpg

7dd4191f028ea98fa463f1f4d3628f84.jpg

Ciciler geldi.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Nereye geldi bunlar ? Ama sonuçta 23'ünden öce teslim yapamıyolar diye biliyorum.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Nereye geldi bunlar ? Ama sonuçta 23'ünden öce teslim yapamıyolar diye biliyorum.
Turkcell pera mağazada. Daha teşire bile açamadık yasak çünkü. 23 ünden öncede teslimat yok.
Ama personel olmanın avantajları var tabii[emoji1] [emoji106]

alacaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Turkcell pera mağazada. Daha teşire bile açamadık yasak çünkü. 23 ünden öncede teslimat yok.
Ama personel olmanın avantajları var tabii[emoji1] [emoji106]

Hocam Rose rengi nasıl ben tüm renkleri kullandım ezelden beri Apple kullanıyorum .. farklı renk istiyorum ama çok bayansı duruyor internette .. canlı olarak önerirmisin erkek için .. saygılar ..

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Hocam Rose rengi nasıl ben tüm renkleri kullandım ezelden beri Apple kullanıyorum .. farklı renk istiyorum ama çok bayansı duruyor internette .. canlı olarak önerirmisin erkek için .. saygılar ..
Hocam Rose rengi dün akşam inceleme fırsatım oldu açıkçası nasıl bir renk olduğundan hala emin değilim. Işık çarpınca aslında standart gold gibi duruyor ama loş ortamda bariz pembe olduğu ortada.
Sıradışı bir renk. Bayansı falan çok saçma şeyler..
Bizim mağaza müdürü de Rose Gold aldı adamı da tanıyorum bugüne kadar hiç çıtkırıldım bir hareket sergilemiş değil [emoji1] [emoji1] [emoji1]

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Kutuyu açmak bile heyecan verici [emoji4] [emoji4]
b70e68de3e16fe93b5ce5571943e15ef.jpg

0a80ee4cec20d6691ac84040209c7e1a.jpg

59534d69843164d266cb537604e2d3e3.jpg

Bu arada Rose gold ışıkta böyle görünüyor
12bfa41c1fc345ecb3c4eeaefeadabbe.jpg

alacaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam Rose rengi dün akşam inceleme fırsatım oldu açıkçası nasıl bir renk olduğundan hala emin değilim. Işık çarpınca aslında standart gold gibi duruyor ama loş ortamda bariz pembe olduğu ortada.
Sıradışı bir renk. Bayansı falan çok saçma şeyler..
Bizim mağaza müdürü de Rose Gold aldı adamı da tanıyorum bugüne kadar hiç çıtkırıldım bir hareket sergilemiş değil [emoji1] [emoji1] [emoji1]

hahaha imkanın olursa yakından çekersen fotoğraf sevinirim hocam .. bide türkcell mağazalarında yarından itibaren satışa sunulacak sanırım doğrudur değil mi ?

alacaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Foto ekledim. Evet.

ben ona gold diye bakıyorumda cidden kötüymüş .. birde şunu sorayım hazır turkcellde çalışyorsun benim 4600 olan cihaz puanım ayın 14ünde 3000 puan silinerek 1600 küsüre düşmüş .. ödemelerim düzenli müşteri hizmetlerini aradım oda bireyselevrak@turkcell.com.tr 'e mail atmamı istedi .. haklısınız ama bişey yapamıyoruz tarzında birşey ben çözemedim olayı bilgin varmıdır ..

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
ben ona gold diye bakıyorumda cidden kötüymüş .. birde şunu sorayım hazır turkcellde çalışyorsun benim 4600 olan cihaz puanım ayın 14ünde 3000 puan silinerek 1600 küsüre düşmüş .. ödemelerim düzenli müşteri hizmetlerini aradım oda bireyselevrak@turkcell.com.tr 'e mail atmamı istedi .. haklısınız ama bişey yapamıyoruz tarzında birşey ben çözemedim olayı bilgin varmıdır ..
Herhangi bir faturanı 1 gün bile geciktirmemiş isen alt bir tarife veya pakete geçmemişsen adına kayıtlı başka bir hatta problem yoksa ben geçerli bir sebep göremiyorum dostum. Bazen çok ender de olsa Turkcell hiç bir Problem olmasa bile Limit puanlarını güncelleyip düşürebiliyor. Müşteri temsilcisi olduğum zamanlardan biliyorum. (Kimi zaman paketteki dakika data kullanımların bile etkili olabiliyor) İşin aslı bu tamamen sistematik birşey. Bilgisayar TCKN bazında herşeyini kontrol ederek puan güncelliyor. Puanlar her ayın ortasında ve sonunda güncellenir. Daha sonra tekrar kontrol et istersen çünkü ben buradan bilgi veremem
MT ye bağlanırsan oda net birşey söylemez hazır metni okur aktarır iyisimi hiç uğraşma çünkü öyle yada böyle ne kadar şikayet edersen et o puan senin şikayetinle yükselmeyecek. [emoji4] bir sonraki ay tekrar kontrol edersin

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Cihazı teslim aldım ama sıkıntı çıktı. Ekranı çok karanlık değişim istedim ama ellerinde ürün olmadığı için yapamıyorlar iade edicem mecbur

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
İade Çek'i ile silver aldım bu seferde konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor ayrıca bana biraz çabuk ısınıyor gibi geldi
Daha ilk günden bu kadar sıkıntı yaşayacağımı Tahmin bile etmezdim
Cihaz dışarıya da çok az ses veriyor

Son mesajlar