ıphone 6s plus sallayınca ses geliyor

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
iyi forumlar telefonu sallayınca ince bir ses geliyor telefon değişimden geleli 2 hafta oldu çözemedim acaba lens mi sallanıyor?? yaşayan var mı aynı sesi ıphone 6 da geliyor çünkü

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
iyi forumlar telefonu sallayınca ince bir ses geliyor telefon değişimden geleli 2 hafta oldu çözemedim acaba lens mi sallanıyor?? yaşayan var mı aynı sesi ıphone 6 da geliyor çünkü
Bende 6S Plus var, telefonu salladım ama hiç bir ses duymadım. Temassızlık olabilir değişimden geldi dediniz ya o bakımdan yani.

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
  1. çok ince bir ses kamera yakınından geliyor büyük ihtimal lenslerim oynuyor

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
  1. çok ince bir ses kamera yakınından geliyor büyük ihtimal lenslerim oynuyor
Bu yorumunuza istinaden tekrar kontrol ettim kamera yakınından ses gelmiyor yani hiç ses gelmiyor. Olmazsa servise gönderin bence.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kamera lensinden geliyor. Her telefonda var bu ses. Normal birşey, kamera lensi zoom yaptığı esnada genişlemesi ve daralması için çok ufak bir pay var o pay içinde kamera lensi hareket ediyor. Kısacası doğal bir ses

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Kamera lensinden geliyor. Her telefonda var bu ses. Normal birşey, kamera lensi zoom yaptığı esnada genişlemesi ve daralması için çok ufak bir pay var o pay içinde kamera lensi hareket ediyor. Kısacası doğal bir ses
şu an babamın 6 plus kontrol ettim ondada bu ses var bozuldu yine sandım :)

Bedirhan1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone lensinden ses gelmemeli kardeşim.Servis baksın gönder zamanın varsa eğer.
Ben Huawei ve İphone kullanıcısıyım 3 yıldır.Huawei lenslerinde var ama İphone da yok
Hatta denedim şimdi senin için.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
OIS den geliyor o ses normal kardeşim OIS olan telefonların çoğundan gelir...

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Zorlu ya gittiğimde bende sordum bu sesi Genius'a hepsinde var kamera lensinden geliyor,zoom yapması için öyle tasarlanmış,normal dedi.Birkaç gün önce arkadaşıma sıfır 6s aldık, kutusunu açınca kontrol ettim, onda da vardı.

Bedirhan1963

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostlar yanlış anlamayın ama şuan önümde huawei g7 iphone5s ve iphone6 var.Cidden sadece huawei nin lensi ses çıkarıyor.Acaba iphone lar neden çıkarmıyor da sizde çıkıyor şüphelendim şimdi