İphone 6s Plus 32 GB mi İphone 7 32 GB mi?

Bu konuyu okuyanlar

montacarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bütçem 3500 TL ve bu iki telefon arasında kaldım. Büyük küçük ekran takıntım kesinlikle yok ama aslında gönlüm 6s Plus modelinden yana. Nedenine gelecek olursak tek derdim batarya. Yoğun kullanımda günü tamamlayabilmeyi istiyorum. İphone 7 ile günü tamamlayabileceğimden emin olsam daha yeni bir cihaz olduğu için ilk tercihim olacak. Düz 6s ve 7 yi bilmiyorum ama 6 ile günde 2 kere şarj eden arkadaşları gördüğüm için sanki 7 de de aynı sorunla karşılaşacakmışım gibi hissediyorum. Görüldüğü gibi kafam çok karışık. Yardımcı olması açısından ilk İphone telefonum olacak ve daha öncesinde kullanımıma kıyaslama olması adına Sony M4 Aqua ile 5.5 saat ekran süresi alıyordum ve çok zorladığım zamanlarda bile günü rahatlıkla tamamlıyordum. (İphonede ekran değil kullanım süresi olduğu için kıyaslama yapamıyorum ama tecrübeli arkadaşlar neyin ne olduğunu az çok biliyordur.) Bilgi ve tecrübelerinizden yararlanarak yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Batarya önemliyse kesinlikle 6s plus. Plus modelleriyle bir günü rahat çıkartırsın. Aynı şekilde küçük ekranlı modelle yogun kullanım olmasa bile bir günü çıkaramıyor. Zaten 6 ile 7 arasinda birçok konuda olduğu gibi bataryada da fark yok. Ama sana tavsiyem daha uygun fiyatla daha fazla özellik sunan s7 edge alman.

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bataryada pişman olmamak için plus al. Hem 32 gb iPhone 7 yavaşmış. Pişman olmamak için plus al.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
7 32GB Mat siyah aldım batarya konusunda hiçbir sıkıntı yok zaten hızlıda şarj oluyor kesinlikle 7 diyorum.