iphone 6 vs samsung galaxy s7

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar başka telefon önermeyin ve lütfen çok kısa cevap şeklinde sadece fikrinizi önerin.
2 side 2800 ortalama ile az farkla alabiliyorum. iphone 7 ye param yetmiyor.
ön kamera kalitesi önemli açıya takıntım yok sağlamlık ve uzun süre kullanım önemli sizce hangisi almalıyım?
lütfen sadece fikrinizi söyleyin marka reklamı yapmayın

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
S7 yi iphone 7 ile kiyasliyoruz 6 ile s7 kiyaslanmasi soz konusu dahi olmamali. Kaldiki s7 yilin telefonu secilmis. Tabiki s7.

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone 6s 32 gb arkadaşlar yukarıda yanlış belirtmişim

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Kesinlikle s7 oneriyorum nerdeyse her konuda çok daha iyi
Ayrıca s7 daha uzjn sure sağlam kalır.
Apple cihazların omru tanıtıldıkları gün baslar güncellemeler yüklenirse 4. Sene omru biter.
Güncelleme takvimine bktığımızda güncellemeleri yüklemen 6sin 3 senen ömrü var. S7nin 4 sene omru var. Güncellemeleri yüklemen diyorum bakın
Ayrıca 3-4 sene rom olur wıpe olur attığınızda S7 yıne performans olarak öne geçer.
S7 zaten nerdeyse her konuda bariz önde
Arayuz olarak da kendi yaptığım testlerde android 7.0lı S7 ıos 10.2.1 li 6sden önde
Ben kesinlikle S7 öneriyorum omur olarak da 6sden üstün
6s alınası bir model değil Oıs yok ekran kalitesi amiral gemisi için yetersiz vb vb kamerasıda S7 yanında REZALET.
Özellikle düşük ışıkta s7nin attığı fark çok fazla
Dediğim gibi 6s amiral gemisi gereklerini karşılayamayan çöp bir model
S7nin appple tarafındaki rakibi iyimser olursak en az 6s+ hatta o bile değil de iyimser şartlarda

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar başka telefon önermeyin ve lütfen çok kısa cevap şeklinde sadece fikrinizi önerin.
2 side 2800 ortalama ile az farkla alabiliyorum. iphone 7 ye param yetmiyor.
ön kamera kalitesi önemli açıya takıntım yok sağlamlık ve uzun süre kullanım önemli sizce hangisi almalıyım?
lütfen sadece fikrinizi söyleyin marka reklamı yapmayın
tabi ki de s7 tartışmasız.

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
android ve ios arasında tercihine kalmış bir seçim. S7 kamera konusunda 6s den arkada da önde de daha başarılı. Geri kalan her anlamda denkler bence.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

İki modeli kamera konusunda ele aldigimizda samsung s7 daha once cikan, bu konuda daha iyi bir model. Fakat diger kriteriniz isi degistiriyor cunku uzun sure kullanim istiyorsunuz. O nedenle burada daha dogru tercih iphone 6s almaniz olacaktir. Ben 3-4 yil ve ustu sure kullanmayi hedefleyen kullanicilara ios tavsiye ediyorum. Uzun vadede stabilitesini daha iyi koruyor. Ama 2-3 yilda bir telefon degistirenle androidde zaten bu sure icinde sorun yasamayacaklari icin verdikleri paranin karsiligi.i alabilsinler diye android modeller oneriyorum. Sn nihayetinde ios daha uzun sure stabilitesini koruyor tamam ama android modellerde teknolojik olarak cok iyi seyler sunuyor.

Sizin durumunuza iphone 6s 32gb daha uygun. S7'nin on kamerasi daha iyi ama 6s kamera konusunda sizi uzmucegi ve vade kullanma hedefiniz icin daha uygun. 6s 32gb tavsiye ederim.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
S7 edge dahi bulabilirsiniz o paraya. S7 edge 2016 en iyi telefonu seçildi bu arada :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İos'u uzun süre kullanırsın ama 6s'in bataryası seni memnun etmeyecektir,ben olsam S7 Edge falan düşünürüm.;)

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Şuan iPhone 6sden yazıyorum
Kesin görüşüm
6s s7nin dengi olamaz
Bir s7 kullanıcısı olarak tekrar söylüyorum S7 al keyfine bak
iPhone 6ve 6 plusun direkt rakibi note 4 bugün bu ikisinden daha performanslı
Yine s7 2 3 sene sonra daha performanslı olacaktır

wedoman

Asistan
Reaksiyon puanı
100
6s öneririm. burada ayırt edici faktör sizin hangi sistemi kullanmak isteyeceğinizdir. iki telefonu elinize alın ve kurcalayın. eski bir android ve şuanda iphone kullanıcısı olarak iphone öneririm.