iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

mkkorkmazzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler Ben staj paramla iphone almayındüşünüyorum Ekim 2015 te felan iphone 6 plus 16 gb yeter mi yoksa 64 gb mı 64 gb iphone 6 plus havale ile 3071 tl yardımcı olun lütfen fiyatı Ekim'e kadar en az ne kadar olur

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Iphone 6 plus kullananlar telefonu anlatsa bide

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beyler Ben staj paramla iphone almayındüşünüyorum Ekim 2015 te felan iphone 6 plus 16 gb yeter mi yoksa 64 gb mı 64 gb iphone 6 plus havale ile 3071 tl yardımcı olun lütfen fiyatı Ekim'e kadar en az ne kadar olur

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Iphone 6 plus kullananlar telefonu anlatsa bide
Ekimde yeni iPhone tanıtılır muhtemelen en fazla 200 lira düşer. Dolar'ın vasiyetide çok önemli.

warlock98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ben iphone 6 plus almayı düşünüyorum fakat buradaki yorumları okudum bi arkadas ses boguk geliyor demiş başka bi arkadas wifide sıkıntı yasamıs başka bi arkadasda ekranda sıkıntı yasamıs acıkcası biraz cekiniyorum iphone 6 plus ı alınca bendede herhangi bir sıkıntı yasacagım diye korkuyorum sizce iphone 6 plusmı alayım yoksa iphone 6 mı alayım?

mehmetTOSHIBA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar ben iphone 6 plus almayı düşünüyorum fakat buradaki yorumları okudum bi arkadas ses boguk geliyor demiş başka bi arkadas wifide sıkıntı yasamıs başka bi arkadasda ekranda sıkıntı yasamıs acıkcası biraz cekiniyorum iphone 6 plus ı alınca bendede herhangi bir sıkıntı yasacagım diye korkuyorum sizce iphone 6 plusmı alayım yoksa iphone 6 mı alayım?
Kendi mağazasından Türkiye garantili al. Herhangi bir sorun mu oldu? hemen yen cihaz elinde. Apple= müşteri memnuniyeti

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Ben kullanıyorum 6 plus. Sesin boğuk gelmesi gibi bir sıkıntı yasamadım şuana kadar. Wi-Fi kesiliyordu fakat son gelen Güncelleme ile düzeldi suan durduk yere kesilmiyor :) bir de gelen çağrıyı cevapladığımızda 2 Sn daha çalmasa daha güzel olacak :)

Absolut Milk

Profesör
Reaksiyon puanı
46
iphone 6 kullanıyorum gayet memnunum arkadaşlar..
sürekli oyun oynuyorum şarjı da gayet iyi...
tavsiye ederim pişman olmazsınız...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede iphone 6 plus 16 gb var ve aynı sorunu bende yaşadım telefonu açıp kapatman yeterli düzeliyor ve arada kasma yapıyo benimkisi ekran dokunmatik işlemiyor buna cevabınız varmı acaba ?

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
16 Gb'nin ne kadarı dolu geliyor arkadaşlar ?

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Normal diye tabir edilen Kullanıcı isen benim gibi yeter ama aşırı video çekimi resim müzik arşivi yada çok fazla oyun oynayan birisi isen zorlar seni keşke 64 alsaydım dersin

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tahminimden daha fazlaymış.
Peki 16 gb Ip6 önerir misiniz ?

Normal diye tabir edilen Kullanıcı isen benim gibi yeter ama aşırı video çekimi resim müzik arşivi yada çok fazla oyun oynayan birisi isen zorlar seni keşke 64 alsaydım dersin

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Teşekkürler. Aklımda bulunucak.
2-3 Gb anca oyun olur. Yine 2-3 Gb müzik olsa gerisi bana yeter.
Bakalım ileride telefonu değiştirmeyi düşünüyorum.

Sizce 2-3 aya indirim olur mu sizce ?

hellischild

Asistan
Reaksiyon puanı
1

İthal ettiğimiz için ve bu süreçte Doların durumu ne olur bilinmez ama bence iphone6s yada iphone7 piyasaya sürülmeden telefonun fiyatında düşme olacağını pek sanmam

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar Note 4 cihazım var 4 aylık.Servise gitti kamera değişti.O saatten sonra biraz gözüme diken oldu cihaz.Yaz aylarına doğru iPhone almayı düşünüyorum. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanan arkadaşlar jailbreak ile cihaz bir android özgürlüğü hissi verir mi onu sormak istiyorum.En basiti dosya yöneticisi gelir mi?Kopyala yapıştır tarzı işlemler yapabilir miyim?Film vs.Bir de şarj hususunda iPhone 6 serisinin durumu nedir?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar Note 4 cihazım var 4 aylık.Servise gitti kamera değişti.O saatten sonra biraz gözüme diken oldu cihaz.Yaz aylarına doğru iPhone almayı düşünüyorum. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kullanan arkadaşlar jailbreak ile cihaz bir android özgürlüğü hissi verir mi onu sormak istiyorum.En basiti dosya yöneticisi gelir mi?Kopyala yapıştır tarzı işlemler yapabilir miyim?Film vs.Bir de şarj hususunda iPhone 6 serisinin durumu nedir?

Jailbreak ile cihazını isteğin gibi kullanabilirsin birçok tweak var dosya yöneticisinden tut bluetoothla dosya alışverişine kadar
6e15ae71bcbc663b35e49303f0bb9344.jpg
şarj olarakda 1 günü rahat çıkartıyor.

keremtunaa

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Jailbreak herhangi bir yavaşlatma ya da takılma tarzı sorunlar oluşturuyor mu iphoneda?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Jailbreak herhangi bir yavaşlatma ya da takılma tarzı sorunlar oluşturuyor mu iphoneda?

yavaşlatmaz ama jailbreak yamaları var her gördüğünü (tema, öze efekt vb.) kurarsan kısmen bir yavaşlama görebilirsin.

kanada vb. ülkelerde 200dolar kadar zam geldi her modele bence pek indirim bekleme bizde de zamlanmadan al.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
yavaşlatmaz ama jailbreak yamaları var her gördüğünü (tema, öze efekt vb.) kurarsan kısmen bir yavaşlama görebilirsin.

kanada vb. ülkelerde 200dolar kadar zam geldi her modele bence pek indirim bekleme bizde de zamlanmadan al.
200 TL zam geldi zaten.Bir daha gelir mi
Daha alamam. Hatta yüzde 20 bir şansım var. Ama çok zor.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Peşin alamam dersen Operatör üzerinden alabilirsin onuda alamazsan Arçelik 12/24 ay vadeylede veriyor ama fiyatlar baya kazık.
Para olsa o yönden sıkıntı yok.
G3 kullanıyorum. LG'den para iadesi almaya çalışacağım.Ama çok zor gözüküyor.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
evet o zammı biliyorum benim bahsettiğim bu hafta içinde yeni gelen zam, umarım bize yansımaz.

Burası Türkiye her an her şey olabilir valla. :/ 3-5 ay önce Rusya'da da aynı TR'de ki gibi dolar birden yükselmişti iPhone'lar falan hemen zamlanmıştı. Türkiye'den bile pahalıydı o derece. :D

SBJKN1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar, Bende epeydir M9 beklemekteydim ancak husrana ugradım dıyebılırım.

1 ay içinde iphone 6 64 GB almayı dusunuyorum. İstanbul avrupa yakasında nereden almalıyım? Ne onerırsınız? Kılıf vs.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Apple Store dan cihazı alabilirsin, kılıfı ordan alma 100tl, basit Şeffaf kılıflardan alabilirsin telefoncularda 20tl civarında bulabilirsin.
Not: nano sime Zorlu' center da ceviremezsin telefon bayii yok orada

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
İphone 6 plus'larda app store'a yorum yazılmıyor sebebi ne acaba.