İphone 6 Plus Tablet Olarak Kullanılır mı?

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Merhaba sevgili forumdaşlar, elimde 1 adet iphone 6 Plus var bu cihaz yurt dışından geldi ve açma bedeli sanırım 500 lirayken falan pasaport aramaya başladım bulamadım. Daha sonrasında yurtdışından gelen cihazları açtırmanın bedeli "1500" TL oldu. Ki açtırmaktan da vazgeçtim bu durumda doğal olarak.

Soruya döneyim:

Bu telefonu tablet olarak kullanabilir miyim?
Kullanım alanı sürekli ev olacak.
Örnek Film izleme, Oyun oynama, ve çöp oluncaya kadar hıncımı çıkarma gibi :)
Daha önce hiç tabletim olmadı böyle pubg mobile falan da hep telefondan oynadım, telefon tablet deneyimi verir mi :)

Yoksa Oyunlardan tad almak için Tablet mi almam gerek.

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Biraz öyle oldu :) . Sizce açtırmak mantıklı mı ? 2. el bir iphone 6 plus'ı. Yoksa açtırmayıp 1500 lira kâr + bozulsa dahi umrumda olmayacak bir oyun telefonum mu olsun. Ya da telefonu bir köşeye bırakıp tablet mi alayım, yapacağım tek iş oyun ve video izlemek olduğundan kafam karışık.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,132
Açtırmak biraz saçma olur. Satmak isteseniz zarara düşersiniz. Evde sizi idare eder bence.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,172
Attırın bir imeil kullanı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biraz öyle oldu :) . Sizce açtırmak mantıklı mı ? 2. el bir iphone 6 plus'ı. Yoksa açtırmayıp 1500 lira kâr + bozulsa dahi umrumda olmayacak bir oyun telefonum mu olsun. Ya da telefonu bir köşeye bırakıp tablet mi alayım, yapacağım tek iş oyun ve video izlemek olduğundan kafam karışık.
6 Plus'un şarjı iyi gider. İnternete girebilien hotspot yapabilen bir cihaz alın ikisini birlikte kullanın gerekirse. Xioami redmi serisi olabilir. Redmi Note 4, Redmi Note 5 gibi gibi.