iPhone 6 nasıl tamamen Jailbreak'ı silerim?

Bu konuyu okuyanlar

rtrdgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
iPhone 6 Jailbreak'i tamamen tüm dosyalarıyla nasıl kaldırırım? Jailbreak attığım zaman telefonu yeniden başlatınca veya kendiliğinden bir süre sonra otomatik Jailbreak siliniyor ve bunun telefona zarar verdiğini düşünüyorum.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
iPhone 6 Jailbreak'i tamamen tüm dosyalarıyla nasıl kaldırırım? Jailbreak attığım zaman telefonu yeniden başlatınca veya kendiliğinden bir süre sonra otomatik Jailbreak siliniyor ve bunun telefona zarar verdiğini düşünüyorum.
Ben zamanında Checkra1n JB'yi iTunes üzerinden restore yaparak silmiştim SE'de.

rtrdgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben de sıfırdan her şeyin iCloud hesabımdan silinmesini istiyorum ama sadece resimler, notlar ve numaralar kaybolmasın istiyorum. Bunu yapmak mümkün müdür?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ben de sıfırdan her şeyin iCloud hesabımdan silinmesini istiyorum ama sadece resimler, notlar ve numaralar kaybolmasın istiyorum. Bunu yapmak mümkün müdür?
Yedekleri aldıktan sonra işleme başlayabilirsiniz. Her ihtimale karşı zaten yedekleri bulundurmanız mantıklı olacaktır.

rtrdgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yedekleri aldıktan sonra işleme başlayabilirsiniz. Her ihtimale karşı zaten yedekleri bulundurmanız mantıklı olacaktır.
Belirli şeyleri yedek alma seçeneği var mı? Bu sanırım her şeyi yedekliyor. Benim için numaraları, resimleri ve notları yedeklese yeterlidir.

Reaksiyon puanı
70
ipsw.me sitesinden cihazınıza Uygun firmwareyi bulup yükleyin itunesden 'iPhone'a Geri yükle' ye basın shift tuşu ile ben öyle kurtuldum

rtrdgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ipsw.me sitesinden cihazınıza Uygun firmwareyi bulup yükleyin itunesden 'iPhone'a Geri yükle' ye basın shift tuşu ile ben öyle kurtuldum
12.5.3 hepsi kırmızı renkli sitedekilerin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir saniye ayarlarda 12.5.4 güncellemesi gelmiş ve sitede de 12.5.4 yeşil renkli ne yapmam gerekir

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
12.5.3 hepsi kırmızı renkli sitedekilerin

Bir saniye ayarlarda 12.5.4 güncellemesi gelmiş ve sitede de 12.5.4 yeşil renkli ne yapmam gerekir
12.5.4 sürümünü indirin ve Restore ederek güncelleme işlemini gerçekleştirin.

rtrdgkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
12.5.4 sürümünü indirin ve Restore ederek güncelleme işlemini gerçekleştirin.
Siteden 12.5.4'i mi indireyim yoksa iPhone ayarlarından mı 12.5.4 indirip kurayım tam anlayamadım. Bunun videosu var mı?

@ThorJ bu işe yarar mı tamamen sıfırlamak için tüm kalıntılar gitsin tüm jailbreak dosyaları falan gitsin yeni almış gibi olsun istiyorum

@ThorJ videodaki olur mu ipsw yi indirip itunes den bir şeyler yapıyor

bilgisayarım windows 7 ve itunes windows 7 de eski sürüm olduğu için üstteki olmuyor ne yapabilirim?

Son düzenleme:

hobbSSaldım

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Hocam iyi akşamlar. Jailbreak i tamamen kaldırmak için cydia da ki eraser uygulamasını kullanın. telefon kendini sıfırlayacak jailbreaki kaldıracaktır. Aygıt kurulumunu yaptıktan sonra bu linkteki adımları izleyip telefonun yazılımını yeniden yükelyin. Tebrikler! Jailbreak ten tamamen kurtuldunuz.