İphone 6 mı ? Lg G4 mü ?

smtz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung eğer gorsellik yerine yazılıma, çok cihaz çıkarmak yerine az ve öz çıkarsaydı daha çok satardı. Şu an s6 alanlar hantal sistem yüzünden illallah ediyor.

samsung gerçekden sıkıntılı en fazla 6 ay sonra ufak ufak kasmaya başlıyor. şimdiye kadar hep samsung kullandım ve bu sefer samsung cihazları direk eledim zaten.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ha (1) ha(2) ha(3) daha kaç defa güleyim? 2015 yılının ortasında neredeyse 1mm lik cihaz çıkarsın, çıkardığı telefonların birçoğu da dokunmatik algı sorunundan tutun aşırı değişken batarya kullanımına kadar saçma sorunları olsun. Aynı zamanda plastik olsun bu cihaz. Ne kadar kabul etmeseniz de Lg UX arayüzü gerçekten çok hantal. Timescape ve Sense gibi akan bir arayüz çıkartamadılar kaç yıldır. Tabi kılavuzu Samsung olduğu için burnu çıkmıyor pislikten. Xperia Z1'den G4'e geçen abim Snapdragon 800 ün performansını 808'de alamayıp Nova launcher denen illeti kullanıyorsa var burada bir sıkıntı. Son sözüm budur alacak arkadaşa hayırlı olsun.

smtz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ha (1) ha(2) ha(3) daha kaç defa güleyim? 2015 yılının ortasında neredeyse 1mm lik cihaz çıkarsın, çıkardığı telefonların birçoğu da dokunmatik algı sorunundan tutun aşırı değişken batarya kullanımına kadar saçma sorunları olsun. Aynı zamanda plastik olsun bu cihaz. Ne kadar kabul etmeseniz de Lg UX arayüzü gerçekten çok hantal. Timescape ve Sense gibi akan bir arayüz çıkartamadılar kaç yıldır. Tabi kılavuzu Samsung olduğu için burnu çıkmıyor pislikten. Xperia Z1'den G4'e geçen abim Snapdragon 800 ün performansını 808'de alamayıp Nova launcher denen illeti kullanıyorsa var burada bir sıkıntı. Son sözüm budur alacak arkadaşa hayırlı olsun.

teşekkür ederim. lg'den vazgeçdim gibi zaten ama bakalım.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Benim servise giden cihazımın dokunmatik hassasiyet sorunu haricinde oyunlarda kasma sorunundan dolayıda verdim. Kasmadan bahsettiğim AA oynuyorum o topumsu şey dönerken arada kasıyor. Hatta teknik servisle konuştum (cihazımı tamir eden kişi ile ismi Şahin şengüller teknik servisi) kendisi dedi cihazınızda sıkıntı olmasa ben değişimi zaten kabul etmezdim diye. Cihaz oyunlarda kasmasına rağmen arayüzü yinede stabil çalışıyordu.

Yeni cihazı bekliyorum hafta sonuna kadar elimde olucak, umarım aynı sorunları yaşamam. Demem şu ki sorunlu g4'üm bile stabil çalışıyordu.

Nexus stabilitesi beklemiyorum elbette fakat 808 ile gayet güzel bir performansı var. Ne lag yaşadım ne donma nede kasma.

G4'ün belli bir kısmı hep problemli çıktı, kimi sorunlu kimi sorunsuz diyor. Herkesin yaşadığı sorunlar farklı. Kulübün yorumlarını okuyun çoğu kişinin şarjı sıkıntılı benim dokunmatik hassasiyetim vs vs.

Sorunsuz bir g4 ile test yapmak lazım :D shiftdelete.net'e gelen g4'ün micde sorun vardı sesleri berbat alıyordu. Fakat youtube üzerinde izlediğim testlerde sesler iyidi.

Baya sorunlu cihazları var g4'ün sanırım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Uzun hikaye. Ne zaman kayıt olduğunla yada mesaj sayınla alakası yok pek.
uzun hikaye diye geçiştirme yaz bana özelden merak ettim işte :)....