iPhone 5s Kullananlar Kulübü

BilgeKagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar herkese iyi günler

Elimde Samsung Galaxy S3 var.
Malum bildiğiniz telefonun yavaş çalışması bu yüzden rehberin 1 saat gelmemesi, ekran kararması sorunu var
Bu telefon beni yıldırdı.

İphone 5S ve İphone 6 arasında gidip geliyorum.

İphone 5s
Vatan Computer'da 1.499 TL
Teknosa'da 1.499 TL
Turkcell'de 1.439 TL

İphone 6
Vatan Computer'da 2.599 TL
Teknosa'da 2.699 TL

Sizce hangisini seçmeliyim. 5s'in fiyatı da güzel seviyeye indi. Yoksa bütçeyi zorlayıp 6 mı almalıyım.
İkisi arası bariz bir fark mı?

Samsung S6'dan başlayıp LG G4 en son İphone a kadar geldim.
Şimdi LG G4 ile İphone arasındayım yardımlarınızı rica ederim

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese iyi günler

Elimde Samsung Galaxy S3 var.
Malum bildiğiniz telefonun yavaş çalışması bu yüzden rehberin 1 saat gelmemesi, ekran kararması sorunu var
Bu telefon beni yıldırdı.

İphone 5S ve İphone 6 arasında gidip geliyorum.

İphone 5s
Vatan Computer'da 1.499 TL
Teknosa'da 1.499 TL
Turkcell'de 1.439 TL

İphone 6
Vatan Computer'da 2.599 TL
Teknosa'da 2.699 TL

Sizce hangisini seçmeliyim. 5s'in fiyatı da güzel seviyeye indi. Yoksa bütçeyi zorlayıp 6 mı almalıyım.
İkisi arası bariz bir fark mı?

Samsung S6'dan başlayıp LG G4 en son İphone a kadar geldim.
Şimdi LG G4 ile İphone arasındayım yardımlarınızı rica ederim
lg g4 ile 55 arasında kaldıysan eğer 5s alma derim bir süre lg g4 kullandım arkadaşımdada s6 var ben lg g4 ün daha iyi olduğunu söyleyeyim kuzenimdede iphone 6 vardı tasarımdan başka bir artısı yok ama lg g3 32 gb liginide düşünebilirsin ama elinde 1500-1700 felan para varsa lg g4 al 5s in ekranı çok küçük hiç birşey yapılmaz

zangetsu007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s kullanıyorun telefon şarj %20-30 iken kapanıyor ve şarj cihazını bağlayın işareti çıkıyor.garantisinin bitmesine az kaldı garantiye göndersen çözüm olur mu?ne yapmalıyım

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
iphone 5s kullanıyorun telefon şarj %20-30 iken kapanıyor ve şarj cihazını bağlayın işareti çıkıyor.garantisinin bitmesine az kaldı garantiye göndersen çözüm olur mu?ne yapmalıyım
Gönder bataryada veya anakartta problem vardır, muhtemelen cihazdeğişimi verirler hiç bekletme derim, direk Apple Store ye götürmene gerek yok kvk veya başarı teknik servislerine de götürebilirsin, biz başarıya göndermiştik 1 hafta içinde yeni telefon verdiler.

zangetsu007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gönder bataryada veya anakartta problem vardır, muhtemelen cihazdeğişimi verirler hiç bekletme derim, direk Apple Store ye götürmene gerek yok kvk veya başarı teknik servislerine de götürebilirsin, biz başarıya göndermiştik 1 hafta içinde yeni telefon verdiler.

aynı sorundan dolayı mı göndermiştiniz?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İşlemin uzun sürer.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben servise kendimiz götürdüğümüz halde 1 hafta sürdü, yani kargo süresi v.s. eklemek gerekirse ortalama 3 gün olarak tahmin edebiliriz.

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s in 4,5 g destegi var mı? ve g3 e tercih edilir mi?

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Var ancak 150 mbps. Batarya ve ekran hariç her türlü tokatlar g3'ü
hafıza meselesi nasıl oluyor alıcak olursam 16gb olanı alıcağım 12,8 gb kullanılabiliri var sanırım benim için biraz sıkıntı yaratabilir bulut uygulamaları hafıza arttırıyor mu?

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hafıza meselesi nasıl oluyor alıcak olursam 16gb olanı alıcağım 12,8 gb kullanılabiliri var sanırım benim için biraz sıkıntı yaratabilir bulut uygulamaları hafıza arttırıyor mu?

en iyisi 32 veya 64 kardeşim. bende 32 var o bile yetmiyor 2 seneden sonra :) alırsam iphone 6s 128 düşünüyorum artık

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
O halde yedeklemeleri vs fotoğraf ve videoları pc ye atarsın o şekilde yer açarsın sürekli kardeşim.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229

12 Boş geliyor ayrıca bana 8 de yetiyor eski telefonlarımdan biliyorum fotoğraf çekmem,oyun oynamam sadece sosyal medya uygulamaları var. Ama seni bilmem veya zenfone 2 32,64 gb düşünebilirsin.

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O halde yedeklemeleri vs fotoğraf ve videoları pc ye atarsın o şekilde yer açarsın sürekli kardeşim.
anladım kardeşim teşekkürler verdiğin bilgiler için peki müzik atma işi nası oluyo duyduğuma göre biraz sıkıntılı bi iş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

12 Boş geliyor ayrıca bana 8 de yetiyor eski telefonlarımdan biliyorum fotoğraf çekmem,oyun oynamam sadece sosyal medya uygulamaları var. Ama seni bilmem veya zenfone 2 32,64 gb düşünebilirsin.
ben asus kullanmak istemiyorum lg çakması bi ürün önce lg g4 kullandım yani aşağı düşeceksem okadarda düşmeyi planlamıyorum ya g3 ya 5s

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Alakası yok pc ye bağlayıp mp3leri PC'ye indirdikten sonra iTunes ile aktarma yapıyorsun kolay şekilde :) en kötü spotify indirirsin 1 haftalık premium deneme sürümünde istediğin müziği indirirsin sonda normal üye olarak devam edersin buda başka bi teknik

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alakası yok pc ye bağlayıp mp3leri PC'ye indirdikten sonra iTunes ile aktarma yapıyorsun kolay şekilde :) en kötü spotify indirirsin 1 haftalık premium deneme sürümünde istediğin müziği indirirsin sonda normal üye olarak devam edersin buda başka bi teknik
hmm anladım spotify premium kullanmayı düşünüyorum zaten yinede spotifyda bulunmayan müzikler için sormuştum teşekkürler.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
anladım kardeşim teşekkürler verdiğin bilgiler için peki müzik atma işi nası oluyo duyduğuma göre biraz sıkıntılı bi iş

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben asus kullanmak istemiyorum lg çakması bi ürün önce lg g4 kullandım yani aşağı düşeceksem okadarda düşmeyi planlamıyorum ya g3 ya 5s

5s kesinlikle yalnız bataryada sıkıntı yaşarsın ona göre

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anladım bana 3000 lik 1,5-2 gün götürür bence iphonelere powerbank şart

3000 idealdir ya sen sıfır aldıysan telefonu 1 günü rahat çıkarır. benim anakartta sıkıntı var ona rağmen iyi bile gidiyor şarjı max 10 saat gidiyor uyku modunda olsa bile

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3000 idealdir ya sen sıfır aldıysan telefonu 1 günü rahat çıkarır. benim anakartta sıkıntı var ona rağmen iyi bile gidiyor şarjı max 10 saat gidiyor uyku modunda olsa bile
lg g4 kullandım öncesinde hiç batarya sorunu olmuyordu çok online olduğumdan buna pek güvenemedim garanti olsun diye aldım :D

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lg g4 kullandım öncesinde hiç batarya sorunu olmuyordu çok online olduğumdan buna pek güvenemedim garanti olsun diye aldım :D

Mobil veriyi kullanacağın zaman aç yeter [emoji23] birde konum hizmetleri [emoji1] kesinlikle memnun kalacaksında cihazdan iPhone'lar stabil çalışıyor hep [emoji1]

1997Rasit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mobil veriyi kullanacağın zaman aç yeter [emoji23] birde konum hizmetleri [emoji1] kesinlikle memnun kalacaksında cihazdan iPhone'lar stabil çalışıyor hep [emoji1]
g3 ile arasında kararsız kalmıştım bunu aldım işte hafıza sorunu ilerde vanımı sıkmazsa çok iyi olur