iPhone 5 Yamuldu- Garanti

Bu konuyu okuyanlar

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iki senelik genpa garantili iphone 5 im yamuldu, genpada incelemeye alınacağı söylendi ancak büyük ihtimal kullanıcı hatası sayılacağı söylendi.Ancak telefon yakın zamanda darbe veya fazla baskı gibi bir şeye maruz kalmadı.Bu durumda ne yapmam gerekir?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Tüketici heyetine gidebilirsin karar kullanıcı hatasi cokarsa belgelerle vs

Hitch Slap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam darbe baski almadan yamulmasi pek mümkün degil bence. Garanti de benim gibi düşünüp kullanici hatasi diyecektir heleki bir de genpaysa

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
bu kadar kötüleme sonrası bir mucize olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakız kasa iPhone alırsanız böyle olur... apple store değiştirebilir belki...

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Artık garanti servisinin insiyatifine kaldınız.

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Bir cismin fiziksel bir etki olmadan yamulması biraz ilginç geldi bana. Isınma yoluyla da yamulma olmuş olabilir belki ama o da zor gibi. Nasıl olduğunu merak ettim gerçekten. Bence de kullanıcı hatası olarak rapor alırsın ve hakem heyetine gitsen de fayda edeceğini düşünmüyorum. Çünkü hakem heyeti de teknik servis raporuna bakıyor.

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu vereli 1 hafta oldu hala üzerinde işlem yapılmamış, bugun gidip kendim bilgi alıcam.Yamulmasını ordaki görevli bile çözemedi çünkü düz yamulmamış üst tarafı sağa sağ tarafı sola doğru yamulmuş

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Keske genpaya degil de apple store zorluya getirseydin.Orasi cidden insafli bu insafsiz dist.ler tarafindan kaziklanmaktan bikmadiniz mi?

Arkadasim kilit tusu iyi basmiyo dedi apple store yetkilisine yeni iphone 5'e sahip oldu.

Apple urunleri pahali olabilir ama onemli olan satis sonrasi destek ve guncellik bence.

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki sene oldu alalı ankarada olduğum için uğraşmak istemedim, kilit tuşu programına da dahil telefon onu da ilettim genpaya verirken ama bi sonuç yok

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostum nasıl yamulttun şaka mı bu birde iphone 5 yazmış 6 yada 6 plus olucaktı o ...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Telefonu vereli 1 hafta oldu hala üzerinde işlem yapılmamış, bugun gidip kendim bilgi alıcam.Yamulmasını ordaki görevli bile çözemedi çünkü düz yamulmamış üst tarafı sağa sağ tarafı sola doğru yamulmuş

insanlar ihtiyarlayınca beli eğrilir, sırtı kamburlaşırmış... herhal öyle bişey olsa gerek! :D

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
servis 980 lira ücret karşılığında değişim yapıcakmış onay bekliyor o kadar para vereceğime yamuk kullanırım herşeyi çalışıyor zaten

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
servis 980 lira ücret karşılığında değişim yapıcakmış onay bekliyor o kadar para vereceğime yamuk kullanırım herşeyi çalışıyor zaten
980 derken hocam gidin cihazın ekranını kırın ekran kırıldı diye 780 TL ye yeni cihaz alırsınız mantıken daha kârlı ayrıyetten bu cihazı bu halıyle rahat 750-800 e satarsın üzerine az koy temız 2. elını alır hatta başka bır telefon da alınabılır, başarı mı istedi bu kadar ücreti ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Genpa dan gelen yanıt kardeşim aynen kullanıcı hatası tüm değişimlere 980 lira ücret alınıyormuş

Bu haliyle satıp aynı parayı üzerine koysam çok daha karlı oluyor tabi ki

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen genpanın cevabı kardeşim kullanıcı hatası olan tüm değişimlere aynı ücret alınıyormuş
Aynen bu şekliyle satsam üzerine o parayı koysam çok daha mantıklı olur

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Aynen genpanın cevabı kardeşim kullanıcı hatası olan tüm değişimlere aynı ücret alınıyormuş
Aynen bu şekliyle satsam üzerine o parayı koysam çok daha mantıklı olur
Kullanıcı hatası olarak apple 780 e değişim yapıyor ama yine fazla.

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu kadar ücreti şu an ödeyemem o yuzden en temizi bu haline alışmak:laugh:

MehmetF4tih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 5'i yamultmayı nasıl becerdin allah aşkına?