iPhone 5 Almak ve Almamak için 5 Neden

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
iPhone 5 Almak ve Almamak için 5 Neden

Apple'ın yeni nesil iPhone modeli iPhone 5, 14 Aralık'tan beri ülkemizde resmen satışa başladı. Peki iPhone 5'e geçmek gerekli mi? iPhone 5 almak ve almamak için nedenleri açıklıyoruz.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İos kullanmadıgım için net bir yorum yapamıyorum ancak dedikleri üzere İphone'un S modelleri bir önceki modelindeki tüm hataların giderilmiş hali.O yüzden 5 alınmaz gibime geliyor zaten İphone4s 'i olanlara da 4s yetiyordur sanırım.İphone'a değsin diyorlarsa 5S alsınlar bence çıkarsa şayet.Zevkler ve renkler sözkonusu ancak android'e rom kurma zevkini yaşadıktan sonra.Bir kez daha İos 'in sıkıcılıgını gördüm.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
iOs uygulama açısından en iyisi geride kalan kameraymış yok başka bişeymiş beni ilgilendirmez.Ürünü almamak için 5 nedenlerin arasında performans ve telefon donanımı ile alakalı (kamera hariç) bir neden var mı?

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
komik bir makale olmuş kanımca 3 test yapılmış 2 sinde iphone s3 geçmiş birinde s3 önde ama en iyi test o testmiş, fps hızı s3 ün iki katı ama günlük kullanımda bir fark yaratmıyormuş, asphalt 7 de daha akıcıymış ama androide iyi portlanamadığı için yavaş kalmış olabilirmiş, iphone moda demişsiniz s3 ne peki ?, pahalı demişsiniz 2100 liraya her yerde satılıyor s3 çıktığında ne kadardı unuttunuz sanırım 1yıl oldu 1300 1400 düşsün bir zahmet 2500 liraya s3 alan biliyorum ilk çıktığında, nano sim kart demişssiniz gerçekten güldüm bu sebebe, bi kamera olayına eyvallah kamerayı test edemedim ama genel yorumlar iyi değil, 15 dakika anlatmışsınız görüntüde objektif yorum yapmışsınız gibisiniz ama tamamiyle yapmacık ye önyargılı yaklaşmışsınız tamam forum olarak büyük çoğunluk androidci ama objektif olmakta fayda var yiğidi öldürün hakkını yemeyin

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ya bu ne mükemmelliyetçi bi zihniyet ? 1.5 ghz olsa nolurrrrrrr 1.4 olsa nolurrrrrr ? ya bana 100 mhz nin lafını yapmayın birisi 2 gh öbürü 1.5 olrsa o zaman karşılaştırma yapın kardeşim ıphone 4 de yeter ıphone 4s de yeter herşeyinize mükemmelliyetçiyseniz takıntınız varsa al note 2 veya ıphone 5 bu kadar basit

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iosu ilk kullanacak kişi için benim görüşüm alınmalı.
farklı diyazn boyut değişik arkası da keza öyle.
tabikide 4sden geçmek bıraz abartı olur :)
ben uzaktan takip etsemde hiç bir zaman iphoneler arasında radikal bir değişiklik göremedim ki hep yavaş yavaş...
örng. 4 256 mb ram 4s 512 bu hep böyle devam eder.. ama taraflı bir video olmuş. bende android kullandım artık stabilite ve sadeliği özledim kararlılığı..

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Hmm, deneyelim.

Almak için 5 neden.

1. Performans
2. Kamera

Almamak için 5 neden

1. Ekran
2. Kamera
3. Maps

Aman vazgeçtim devam eden olursa diye silmiyorum :D

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Valla iphone 4s sahibiyim ve Hakkı bey gibi düşünüyorum, sadece korktuğum şey ilerde ios 7 falan çıktığında 4s telefonda kasmalar olacak mı :) eğer öyle bir problem ile karşılaşmazsam yinede 4s ile devam ederim pek cezbetmedi iphone 5 beni.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Almak için neden
1)Paran var ise al .
Almamak için neden.
1)Paran yoksa alma! :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
İphone 5 almam asla. 4S kullandım bi süre tekrar yeni almayı düşünüyorum 4S yada Lumia 920 düşünüyorum.

İphone 5 bizim ülkede anca hava atma amaçlı olan kişiler daha çok tercih eder.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
incelermede biraz başarısızsınız.
geçen günkü ipad mini mi nexus 7 mi konusundan sonra açmadım incelemerinizi

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Benim de kişisel görüşüm, 5s çıkmadan 5 almak mantıksız olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone hiç kullanmadım 5 almayı düşünüyorum alacağım fiyat ise 4s ile aynı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim 4s fiyatına 5 almak mantıklı mı yoksa 4s daha mı iyi ?