iPhone 5 Alacak mısınız?

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
iPhone 5 Alacak mısınız?

iPhone 5 de büyük ilgi gören Apple ürünleri arasında yer alacağa benziyor. Dünyanın en popüler akıllı telefonunun yeni sürümünü almak isteyenleri sayısı bir hayli fazla.

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Fiyatı kim bilir ne kadar olur.. Ben alamam ! :D

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
onu alacağıma 90 model renault alırım bari bi işe yarar :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
iPhone 6 çıktıktan sonra fiyatı ucuzlar o zaman alırız belki :)

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Ben üzerinde ısırılmış elma resmi olan hiç bir şeyi almam. Hediye olarak kabul edebilirim ancak ve kabul ederken "Zahmet etmeseydin bu kadar pahalı hediyeye hiç gerek yoktu..." derim.

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
iPhone 4'ümü satıp alacağım hemen, ilk hafta...

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Ürünü görmeden, fiyatını görmeden alacağım diyenlere söyleyecek laf bulamıyorum :) Tüketici olduklarını unutup kendilerini koyun gibi görüyorlar sanırım :p iPhone 4 üm var benim çok büyük bir fark olmadıktan sonra arasında neden yenileyeyim ? Yada gereksiz bir fiyat farkı.

eterno

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne iPhone'u, iPhone ne arar la fakirde, ben bu yaşıma geldim öyle bir şey almadım.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Diğerlerini almadığım gibi tabiki bunu da almayacağım, o paraya çok daha iyi özellikleri olan 2 hatta 3 tane androidli telefon alırım.

KZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almicam diyenler apple ı kötuleyenler aslinda hepsi hayran ve ulasamiyorlar bu yuzden kotuluyorlar

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

Diğerlerini almadığım gibi tabiki bunu da almayacağım, o paraya çok daha iyi özellikleri olan 2 hatta 3 tane androidli telefon alırım.
Her cebine bir telefon oylemi :)) salla ama destekli salla

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Ben de almayacaklar arasındayım ama KZY isimli üye niye insanın sinirini bozacak şekilde yorumlar yapıyor acaba?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
iphone4 ü daha ne kadar geliştirebilirler diye düşünüyorum :D o yüzden almakta kararsızım :p

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
çıksın alacağım hatta 6 çıksın onu da alırım. iphone tartışılmaz. yaşanır...

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
iphone4 ü daha ne kadar geliştirebilirler diye düşünüyorum :D o yüzden almakta kararsızım :p
3d ekran, nfc desteği, daha iyi bir işlemci, daha iyi bir grafik işlemcisi. daha büyük ve verimli bir pil. bunlar rakiplerinde olan özellikler. eğer rakiplerini yakalarsa belki kendi icatları olan yeniliklerde vardır

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ben iphone 12 bekleyeceğim ancak o zamana kadar para biriktirebilirim bir iphone sahibi olabilmek için....

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Hayır almayacağım. Hatta 4 de almayacağım, hatta ve hatta 3gs veya 3g de almayacağım :D

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Görmeden bir yorum yapmanın mantığı yok. Aralarında çok büyük fark olmayacaksa eğer, iPhone 4'ümü satıp almayı düşünmüyorum.

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Tasarım olarak çok farklı olup beni cezbetmediği sürece almayı dusunmuyorum... özellik olarak zaten kullandığım ihpone hayli hayli işimi görüyor... olayın bu vakitten sonra tasarım boyutundayım ben... ama acıkcası tasarım olarak eskilerinden bir farkı da olmayacak... onun için büyük ihtimalle alamayacğaım:)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Almicam diyenler apple ı kötuleyenler aslinda hepsi hayran ve ulasamiyorlar bu yuzden kotuluyorlar

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

Her cebine bir telefon oylemi :)) salla ama destekli salla

neden ulaşamayım sende var diye olmayanlar alamayacak olduklari için alamayan kitlemi? Allah'a şükürler olsun çalışıyorum kazanıyorum telefonu bırak seni satın alırım ama para etmezsin bebişim

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Yokl ben yine kampanyadan kazanacağım :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144

İlginç bir yaklaşım :) Ne zamandan beri mantıklı davranmak kötülemek oldu anlamadım :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Miss gibi N8 var elimde,İphone neymiş yenir mi :D

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
sırf apple diye dirf ıphne diye alınıyor bu cihaz..bırakın allah askına öğrencinin cebinde bu var mamurun cebinde bu var.adam dişinden tırnagından artırıp borç edip alıyor..koyunmusunuz arkadas bukadarda saf olmayın..hayır bi ekonumi haberi cıkıncada cebinde ıphone ile dolaşanların mızırdanmaları yeri göğü yıkıyor..paramız yok ülke ekonomisi cart curt flan filan ..la acsanız o parayı nedemeye telefona yatırıyorsunuz..o para çoğu kişinin sermayesi çogu kişinin 2 aylık gecim kaynagı..bırakın allah aşkına resmen teknoloji çöplüğüne döndü ülke..

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

ayrıca kzy merak ediyorum sen hangi operatöre kaç yıl taahhüt verdinde aldın ..:)