İphone 5 Ahizeden ses alamıyorum.

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar,

İphone 5 kullanıyorum. Garantisi yok. Sorun şöyle, telefonu açtığımda hoparlörden ses çok iyi geliyor ama ahizeden hiç ses alamıyorum. Telefonun sürümü 8.3 son sürüm. Ne yaparsam düzelir yardımcı olur musunuz ?

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
yardımcı olacak yok mu ?

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
yumusak bir dis fırcasiyla uzerine cok az kolonya dokerek cok az ama cunkı fazla olursa teli tamamen bozarsınız telefonun ahize kısmını iyice hafiften fırcalayın yanlara dogru yine düzelmezse donanımsal bi sorun olabilir

redox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynısı patronumun başına geldi. onunki de iphone 5 beyaz modeliydi. apple problemi çözmedi dün yeni bir cihaz gönderdi.

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

İphone 5 kullanıyorum. Garantisi yok. Sorun şöyle, telefonu açtığımda hoparlörden ses çok iyi geliyor ama ahizeden hiç ses alamıyorum. Telefonun sürümü 8.3 son sürüm. Ne yaparsam düzelir yardımcı olur musunuz ?

arkadaşım ben teknik servisim ahizedeki hoparlör arızalı veya kemara modülü dediğimiz flex kablo arızalı hoparlörü 40 tlye kamera modülünü de 60 tl civarında orjinali ile değiştirebilirisiniz.

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
arkadaşım ben teknik servisim ahizedeki hoparlör arızalı veya kemara modülü dediğimiz flex kablo arızalı hoparlörü 40 tlye kamera modülünü de 60 tl civarında orjinali ile değiştirebilirisiniz.

En mantıklısı değiştirmek. Peki hangi servise götüreyim garantisi yok telefonun. Apple'ın kendi servisi bakar mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde aynı sorunum var fakat kameranın olduğu yerden bastırınca ahizeden ses geliyor neden olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim sorunumda aynı kameradan bastırınca ses geliyor çözebilen var mı bu sorunu ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ahize problemi için teli servise verdim garantisi de yoktu fakat sorunu çözemediklerini anakartı değiştirmemi söylediler bi ahize için anakart alınır mı yada sorun yazılımsal olma ihtimali var mıdır??? (telefonu birden fazla sıfırladım )