İphone 4s vs samsung galaxy s3 vs htc one x

Bu konuyu okuyanlar

ghostmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu forumda daha önce lumia 920 vs s3 diye bir konu açmıştım 920 ye gelen yorumlar çok iyidi almaya karar verdim fakat 2-3 telefoncuya gittim ve kesinlikle uzak durmamı söylediler defalarca servise gittiğini söylediler bu yüzden 920 yi almakta biraz daha beklemeye karar verdim şu an elimde 1000-1100 lira param var ya s3 sıfır alıcam (distrübötör garantili )yada bi yerden yurtiçi garantili bir htc onex ikinci el bulucam yada hala 8 ay garantisi devam eden yurtiçi kayıtlı bir iphone 4s yarına kadar karar vermem gerekiyor sonuçta cihaz satılabilir.Billiyorum böyle çok konu var ama herkes bilmem bunun şu özelliği var şunun şu özelliği var filan diye söyleyip durmuş Benim aradığım özellikler daha öncede belirttiğim gibi "facebook" "twitter" "tumblr" "instagram" ve "whatsapp" uygulamalrı benim işime yarıyor telefonda ne müzik dinlerim (mp3 player ım var) nede video izlerim benim kullanıcağım telefon en azından üniversitem bitene kadar yani 4 sene daha bu uygulamalrı hızlı ve donmadan çalıştırmasını istiyorum dediğim gibi öğrenci olduğum için sürekli telefon değiştirme gibi bi lüksüm yok.Birde şarjı bir gün yetsin yeter benim için ama bir günü çıkarsın mutlaka :laugh:

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S3 tavsiye ederim bunlar içinde sana baktın touchwiz ile olmuyor cyanogenmod kurarsın. Iphone 4s o kadar idare edemez. Uzun süre idare edecek telefonların bataryası çıkmalı ve geliştirici desteği olmalı. Bataryası iyi olsa one x'de iyi olabilirdi sense 5 geliyor ki sırf sense 5 icin telefon alınır.

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tavsiye edelimde telefonla genelde napıyon telefonu nasıl kullanıyon(mesela ben sürekli düşürüyom bu yüzden samsung almıyom 1000 lira verip bi ay kullanmamak için ) onu yazda yardımcı olam çoğu telefonu inceledim sana bi fikir verebilirim

ghostmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tavsiye edelimde telefonla genelde napıyon telefonu nasıl kullanıyon(mesela ben sürekli düşürüyom bu yüzden samsung almıyom 1000 lira verip bi ay kullanmamak için ) onu yazda yardımcı olam çoğu telefonu inceledim sana bi fikir verebilirim

Telefonu düzgün kullanırım iki senedir xperia x10 kullanıyorum 1 veya 2 senedir düşürmüşümdür en fazla o da çok kısa bi mesafeden bu telefonlara tabiki daha fazla dikkat ederim eğer içerik olarak soruyorsanız "facebook" "twitter" "tumblr" "instagram" ve "whatsapp" uygulamalrı benim işime yarıyor telefonda ne müzik dinlerim (mp3 player ım var) ne oyun oynarım nede video izlerim bide konuşur mesajlaşırım öle çetrefilli özelliklerini kullanmam

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi sen galiba sık sık telefon değiştiren birisi değilsin ozaman şöyle bi yorum yapim one x diğerlerine göre biraz pahalı gelir s3 de 4s de iyidir ama 4s bence bie adım önde senin ihtiyaçlarını daha uzun süre karşılar androidler bir süre sonra şişiyo arkadaşımın ikinci el bi s3 ü vardı s3 çıktıktan bir sene sonra aldı bazen durup dururken kasıyyodu bu beni,m fikrim yardımcı olabildiysem ne mutlu ne alırsa n hayırlı olsun bayramın mübarek olsun

ghostmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi sen galiba sık sık telefon değiştiren birisi değilsin ozaman şöyle bi yorum yapim one x diğerlerine göre biraz pahalı gelir s3 de 4s de iyidir ama 4s bence bie adım önde senin ihtiyaçlarını daha uzun süre karşılar androidler bir süre sonra şişiyo arkadaşımın ikinci el bi s3 ü vardı s3 çıktıktan bir sene sonra aldı bazen durup dururken kasıyyodu bu beni,m fikrim yardımcı olabildiysem ne mutlu ne alırsa n hayırlı olsun bayramın mübarek olsun

Teşekkür ederim yorumunuz için sizinde bayramınız şimdiden mübarek olsun :)

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
4s bulabilirsen universiteyi cikarir ama son seneye dogru pek guncelleme yapmayacaksin s3 te bayaği bi satti o yuzden rom destegi cok olur ayrica ram sikintisi 5.0 ile giderilecegi soyleniyor e sikinti cozulurse kasmalar azalir guncelleme kasarsa da rom yuklersin
sordugun telefonculara da sony sp yi sor tabi hala sony dusunuyorsan o da aklinda bulunsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben telfonda mesajlaşırım konnusma yaparım ara sıra oyun oynarım müzik dinlerim video izlerim gps fln kullanırım internete girerim facebook twitter gibi ve bu telefon beni 3-4 yıl götürmeli ayrıca saglam olması tercihim iphone 4s mi samsung galaxy s3 mü almalıyım yada önerdiginiz bi tel varmı

AngreRisinyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Htc one x al kardeşim kalitesi ve saglamliligi yeter sana şimdiden hayırlı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy s3 beni 3-4 yıl idare etmezmi gerek yazılım gerek güncelleme konusunda ?

Son mesajlar