İphone 4 Alacam

Bu konuyu okuyanlar

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
Arkadaşlar bir iphone 4 almayı düşünüyorum fiyatı daha uygun ancak şöyle bir sıkıntı var iphone 4 güncelleme konusunda nasıl örn : ios 7 çıkınca ios 7 güncellemesi gelir mi ?

EddyKajmeran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet gelecek diye biliyorum bende 2 gün oldu alalı ve gayet memnunum gayet güzel bir telefon kesinlikle tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşım sen güncelleme işini takma hiç birşey geldiği yok özellik olarak ( iosta ) gelsede iphone 4 seri çalışıyor gelmesede

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone 4s almanı öneririm. İphone 4 çok geride kalan bir cihaz. Pişman olmazsın ama iphone 4s varken alma :)
Kısa süreli alacaksan iphone 4 alabilirsin. Değiştirmesi kolay olur.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iPhone 4, iOS 6 da sürünüyor resmen, yavaş çalışıyor. iOS 7 gelmesin bence, gelse de güncelleme yani... Alacaksan ya 4s al yada 5s in çıkmasını bekleyip 5 al. Şu zamanda iPhone 4 almak tamamen ölü yatırım...

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1000 liraya düştü şimdi herkesin elinde ip4 olur 3310 gibi

Milton Sirotta

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Gelir ama iPhone 4 yavaş yavaş eskimeye başladı.Mümkünse iPhone 4S 16GB al,senin için daha iyi olur.
ekleme: "alacam" yerine "alacağım" yazsaydın keşke :)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
4se çıkacak bütçen yok ise alabilirsin bence 4ü ama o fiyat aralığında genelde s3 de bulunabiliyor biraz araştırmanı tavsiye ederim güncelleme konusunda verebileceğim en güzel örnek 3gs 2009da çıktı fakat 6.1.3 güncellemesini aldı gerisini sen düşün

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence 4 de kasılmalar olur kesın ios 7 geldıgı zaaman..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
peki fiyatı düşüşü nasıl olur ne kadar düşer ne zaman düşer

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende turkcell taahhütlü iphone alıca'm ama 5 ay sonra askere gitcem sizce hangisin alim ( iphone 4 999 tl ucuz biraz yavaş :mrgreen: :biggrin:) ( tl iphone 5 2349 pahali ve hizli hemen satılabilir :thumbup::cool:)

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iphone 4 güzel cihaz şuan ki işletim sistemiyle rahat kullanılıyor ve app store daki bütün oyunları sorunsuz açıyor. ama ios7 nasıl olur bilemiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar biliyorsunuz androidde apk ile indirebiliyoruz apple icin alternatif indirme varmidir bunu merak ettim bazi seyler cok para

oguldeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınmamalı İOS7 Telefona zarar veriyor ve öldürüyor dersek yeri olur

Son mesajlar