İphone 13 Ekran Işık Titremesi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

fequare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selam. 3 gün önce satın aldığım İphone 13 telefonumu ios 16 ya yükselttim. Telefonumu koyu modda kullanıyorum. Orta parlaklıkta gmail, youtube gibi uygulamalarda ekranın gri kısınlarında bi titreme oluyor. Sanki ekran parlaklığı azalıp artıyor gibi. Full parlaklıkta olmuyor. Sizce neden? Aynı durumu yaşayan iphone 13 kullanıcıları varsa konuşmak isterim.

Sphinxcorps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam merhabalar, aynı sorunu yaşayan çok kişi mevcut. 16.1 Güncellemesinde düzelmesini umuyoruz.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Herkese selam. 3 gün önce satın aldığım İphone 13 telefonumu ios 16 ya yükselttim. Telefonumu koyu modda kullanıyorum. Orta parlaklıkta gmail, youtube gibi uygulamalarda ekranın gri kısınlarında bi titreme oluyor. Sanki ekran parlaklığı azalıp artıyor gibi. Full parlaklıkta olmuyor. Sizce neden? Aynı durumu yaşayan iphone 13 kullanıcıları varsa konuşmak isterim.
İos 16 kaynaklı.Yeni güncelleme beklemekten başka yapacağın bir şey yok.

Phantom Jester

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende de var inşallah güncelleme kaynaklıdır 1 haftalık cihazımda böyle bir sorun yaşamak canımı çok sıkar

fequare

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende de var inşallah güncelleme kaynaklıdır 1 haftalık cihazımda böyle bir sorun yaşamak canımı çok sıkar
evet evet tamamen yazılımla alakalı, çoğu kullanıcı aynı sorunu yaşıyor. apple bu sorunu güncellemelerle çözeceğini açıkladı ama beklemedeyiz

Reaksiyon puanı
103
sanırım yazılımsal sorundu. youtubeda bir kaç video vardi, forumda da çok kişi belirtmiş. 16.1 güncellemesi dün geldi sorun kalkmış deniyor.