iPhone 12 Pro Ve iPhone X

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Bu Konu Ne Alaka Bilmiyorum Ama Yinede Bunu Forumda Paylaşıp İçimi Rahatlatma İhtiyacı Duydum Geçenlerde iPhone 12 Pro Cihazımın Yanına Ek İşlerim Ve Yoğun Yükümün Bir Kısmını Kaldırması Amacıyla Temiz Kullanılmış 2.El Bir iPhone X Aldım.

Fakat Geçtiğimiz Süre Zarfı Olan Şu 1 Ay İçinde Garip Bir Şekilde iPhone X'e Sempati Duymaya Başladım iPhone 12 Pro'dan Çok Elimde Tutuyorum Kullanıyorum Artık Fotoğraflarımı Bile iPhone X İle Çekmeye Başladım Avucada Oturuyor İşin Komik Tarafı iPhone 12 Pro'ya Tonla Para Bayıldıktan Sonra 2017 Çıkışlı iPhone X'e Daha Fazla Sempati Duymam Acayip Komik Bir Durum

Bu Da Böyle Ufak Bir Sorunsal Mı Desek Bilemedim Ama Paylaşmak İstedim Sizlerin Yorumları Ne Merak Ediyorum Tekrardan Herkese İyi Geceler Dilerim ^^

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
iPhone X benim gözümde kasası ve tasarımı en güzel model. Elinize aldığınızda gerçekten premium hissiyatı veriyor. 11 ve 12'ye kıyasla daha premium bir hissiyat veriyor. Bence sempati duymanız çok normal. Kronik sorunlu bir cihaz olmasa kullanılabilirdi.