iPhone 12 pro için ekran koruyucu?

Bu konuyu okuyanlar

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
iPhone 12 pro için ekran koruyucu önerisi olan var mı?
Buff almayı düşünüyordum ama stokları yok. iPhone 12 / 12 Pro | BUFF Türkiye Official Store | Darbe Emici Ekran Koruyucu

ayrıca buff sa merak ettiğim 2 şey var. Cidden bahsettikleri kadar etkili koruma sağlıyor mu diğer sorum ise 2 farklı türde camları var birisi normal diğeri

Buff iPhone 12 Pro 5D Privacy Ekran Koruyucu

olarak geçen cam modeli. Bu cam modeli cidden yatay açıdan başkasının ekranınıza bakmasına engel oluyor mu? Yada tamamen saçmalık mı? Ayrıca bu cam rengi biraz soluk gibi ondan dolayı normal ekran parlaklığını etkiler mi az yönde?

BerkAka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Spigenden sipariş verdim bende link bırakıyorum. Full ekran koruma aldım.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Uykuluyum mesajını tam okumadım ama abartı bir cama ihtiyaç yok apple yeni cihazı muazzam dayanılıkta. Ortalama 3,5-4 metreden düşünce hafif çatlıyor onun dışında darbelerde performansı çok iyi??

whitequest

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Spigenden sipariş verdim bende link bırakıyorum. Full ekran koruma aldım.

Uykuluyum mesajını tam okumadım ama abartı bir cama ihtiyaç yok apple yeni cihazı muazzam dayanılıkta. Ortalama 3,5-4 metreden düşünce hafif çatlıyor onun dışında darbelerde performansı çok iyi??
çok güzel ürünmüş, peki arkası ? ben spigenin iPhone 12 / iPhone 12 Pro Kılıf, Spigen Tough Armor | Spigen bu ürünüsatın aldım bana önerin nedir ? ön cam yok bunda

BerkAka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
12 Pro Mavi rengi kendini göstersin diye şeffaf kılıf siparişi verdim. Önerim ;
Kırmızı seviyorum ben yanları kırmızı
1-) iPhone 12 / iPhone 12 Pro Kılıf, Spigen Ultra Hybrid Red | Spigen

2-) İlerleyen zamanlarda telefonla abi kardeş ilişkisi her yere koyma rahatlama evresi başlar. Film izlerim dayarım bir yere diye arkadan tutacaklı bu modeli aldım.

Yeni nesil cihazlarımız kalın olacak zaten. O yüzden touch armor modeller önerim olmaz telefon iyice kalınlaşır. Benim önerilerim bıraktığım linkler gibidir. İlla linkini attığın tarzdada istiyorsan önerim Slim Armor modeli olur??

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
ben apple premium reseller denilen gürgençlerden PRO diye bir marka taktırmıştım. O gün buff ellerinde kalmamıştı çünkü.Ben oldukça memnunum ama nasıl bir markadır bilmiyorum. Bazen stok sıkıntısı olabiliyor ama eğer bulabilirseniz spigen in 2li olanlarından alın eğer kendiniz uygulayacaksanız. çünkü içinden kolay uygulama aparatı da çıkıyor. Şu an tr de bulabileceğiniz ekran koruyucuların hiçbirinin paketinden çıkmıyor. Apple online store da ki belkin markasında da o aparat var ama belkin ekran koruyucular çok aşırı pahalı. Önceliğiniz dediğim avantajdan dolayı spigen olsun eğer o olmazsa da buff zaten kaliteleri benzer Bu arada özellikle belirtiyim spigen de tekli paketlerde aparat yok