Soru iPhone 12 mini

Bu konuyu okuyanlar

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
ben bu telefonu genelde instagram ve netflix için alacağım, yani günlük kullanım sayabili miyiz? kullanan varsa yazabilir mi hangi uygulamayı kaç saat kullanımda ne kadar şarj yediğini.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
iPhone 11 kullanıyorum şarjı çok iyi seni 1,5 gün çıkartabilir. Ve evet günlük kullanım için en iyi telefonlardan diyebiliriz.

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
iPhone 11 kullanıyorum şarjı çok iyi seni 1,5 gün çıkartabilir. Ve evet günlük kullanım için en iyi telefonlardan diyebiliriz.
şöyle bi durum var, evet 11in ekranı daha büyük tam istediğim boyutta ama ekran çözünürlüğü ve paneli gerçekten çok kötü, bu yüzden 12 mini ye yöneliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben zaten o farkı hemen anlayacağımı düşünüyorum o yüzden pişman olmak istemiyorum

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
şöyle bi durum var, evet 11in ekranı daha büyük tam istediğim boyutta ama ekran çözünürlüğü ve paneli gerçekten çok kötü, bu yüzden 12 mini ye yöneliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben zaten o farkı hemen anlayacağımı düşünüyorum o yüzden pişman olmak istemiyorum
Anladım aslında iPhone 11 böyleyse 12 için hayli yeter anlamında demiştim, bu arada eğer bütçenizi arttırırsanız iPhone 12 tam size göre

Reaksiyon puanı
7,985
şöyle bi durum var, evet 11in ekranı daha büyük tam istediğim boyutta ama ekran çözünürlüğü ve paneli gerçekten çok kötü
Çok kötü mü? Neye göre kötü? 1 yılı geçik kullanan arkadaşlarım çok memnun. Kendim de deneyimledim ekranı fiyatına göre başarılıydı.

Ek olarak 12 Mini değil 12 al. Netflix kullanımında 12 Mini küçük gelir.

Mercan Resifi

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Normal 12 alın. Bu forumda birkaç kişi de 12 Mini de sıkıntılar yaşadığını görmüştüm ekranında falan geçmiş konularda görebilirsin.

Arlie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu telefonu genelde instagram ve netflix için alacağım, yani günlük kullanım sayabili miyiz? kullanan varsa yazabilir mi hangi uygulamayı kaç saat kullanımda ne kadar şarj yediğini.
önerim eğer bütçe arttıramıyorsan iphone 11 alman ama eğer biraz arttırabilirim diyosan iphone 12 alman yani 12 mini günlük kullanım için yeterli ama netflix için küçük kalır oyüzdn dediğim gibi