iPhone 12 hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Apheiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostlar herkese selamın aleyküm. Sabah iPhone 12 128 Gb sipariş verdim tahminen yarın elime ulaşacaktır. Bu telefonu kullanan kardeşlerim var mıdır? Kullanıcı gözü ile artı ve eksi yönleri nelerdir? Bir de çok oyun oynayan biri değilim ancak fazla video renderlayacağım.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Haziran ayından beri iPhone 12 Product Red 64 GB kullanıyorum. Kamera performansı dışında memnunum. Senelerce sorunsuz götürebilecek, 7000 serisi alüminyuma sahip premium bir cihaz ancak şu an TR fiyatına S23 varken kesinlikle alınmaz, keşke ona baksaydınız.

Apheiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam cevap için öncelikle teşekkür ederim. Telefon kullanmaya başladığımdan beri hep Android kullandım, 1 kere dahi ios kullanmadım ve bu benim içimde hep bir heves, merak olarak kaldı. Hazır elime para gelmişken alınabilecek en mantıklı ios cihazını almaya karar verdim. Umarım uzun süreler idare eder. İyi forumlar.

Reaksiyon puanı
4,384
Dostlar herkese selamın aleyküm. Sabah iPhone 12 128 Gb sipariş verdim tahminen yarın elime ulaşacaktır. Bu telefonu kullanan kardeşlerim var mıdır? Kullanıcı gözü ile artı ve eksi yönleri nelerdir? Bir de çok oyun oynayan biri değilim ancak fazla video renderlayacağım.
Ben kısa süre önce kullandım, İphone 12 Product Red 128 GB modelini kullanmıştım.
Kullandığım süre zaafında çok memnun kaldığım modellerden birisi oldu benim için.
Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, hayırlısı olsun şimdiden.

Apheiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben kısa süre önce kullandım, İphone 12 Product Red 128 GB modelini kullanmıştım. Kullandığım süre zaafında çok memnun kaldığım modellerden birisi oldu benim için. Bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum, hayırlısı olsun şimdiden.
Çok teşekkür ederim. Hayırlı cumalar.

zodtukian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Thanks you to open discussion related iPhone. sir the main issue games lover and using paid apps free. because you did not download apps from chrome and safari browser. some app paid App store. Some websites free provide many paid social apps. The main issue is iOS devices. you don't download.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
SAR değeri yüksek keşke 13 alsaydın.