İphone 11 Zil Sesi Ayarı

Bu konuyu okuyanlar

MutsuzWasabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 11 kullanıyorum. Zil sesi seviyesini bir türlü ayarlayamadım, zil sesi kısmaya çalışıyorum ancak medya sesi kısılıyor. Düğmelerle değiştir seçeneğini açtım, ama yine de olmuyor. Birkaç gün bu seçenek kapalı kaldı, tekrar açtığımda zil sesini kısıp açabiliyordum, şu an yine ayarlanmıyor. Türk usülü telefonu kapatıp açtım, yine de işe yaramadı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ana ekranda iken düğmeler ile sesi kısıp açtığınızda yukarıdan zil sesli bölümü çıkacak.

Ama bir uygulamada sesi ayarlarsanız medyayı ayarlar. Ana ekranda zil sesini ayarlayıp bir videoya girince medya sesini kısarsanız bir daha ana ekranda zil sesi aynı kalmalı.
Deneyebilir misiniz?

MutsuzWasabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ana ekranda,
Ana ekranda iken düğmeler ile sesi kısıp açtığınızda yukarıdan zil sesli bölümü çıkacak.

Ama bir uygulamada sesi ayarlarsanız medyayı ayarlar. Ana ekranda zil sesini ayarlayıp bir videoya girince medya sesini kısarsanız bir daha ana ekranda zil sesi aynı kalmalı.
Deneyebilir misiniz?
Ana ekranda ekranda, arkada uyglama açık olmamasına rağmen denediğimde bile medya sesini ayarlıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunda da görmüş olacağınız gibi, ana ekranda medya sesini ayarlıyor.

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ana ekranda,

Ana ekranda ekranda, arkada uyglama açık olmamasına rağmen denediğimde bile medya sesini ayarlıyor.

Bunda da görmüş olacağınız gibi, ana ekranda medya sesini ayarlıyor.
Resim gelmedi. Bir daha dener misiniz?

MutsuzWasabi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hemen atıyorum hocam.

Atamıyorum hocam, attığım zaman siliyor. Neden olduğunu anlayamadım.