İphone 11 s20 plus

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
S20 plustan ipad 7.nesil daha iyi performans veriyodur

M

Murat Burç

SDN Okuru
Androidin özellikleri hariç büyük ihtimalle en çok fark edeceğin şey ekran kalitesi ve onun 120hz hassasiyeti olur. (Oyun oynuyorsan exynosun ne kadar kötü olduğunu da farkedebilirsin)

Ben olsam geçmezdim. 11 hala çok güncel bir cihaz.
Seneye 11'i elden rahat çıkarır sorunsuz işlemcili s21ler geçer. Riske gerek yok

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güzel kardeşim Exynos 990 lı S20 lerde Pugb yi akıcı oynamanın bir yolu var.Youtube da adam önce play storedan Package disable pro uygulamasını indirip daha sonra Samsungun dandik oyun optimizasyon uygulaması olan Game optimize servicer uygulamasını Package disable pro uygulamasından devre dışı bırakıp daha sonra ekran ayarlarından ekran hızını 60 hz yapıp Pugb de grafik ayarını smooth,Frame tart ayarını en yükseğe alıp 10 dk Pugb oynadı.10 dk da performans olarak 40 ile 60 fps arası aldı ve 40 fps in altına düşmedi.Throttle falanda olmadı.S20 lerin Pugb performansı A13 veya snapdragon kadar çok iyi değil ama bu yöntemle performanslı oynanabiliyor.
Hacı abi dalga mı gçiyorsun?
120 HZ ekranlı son seviye amiral gemisinde 40-60 fps arası ne demek?
OnePlus 8 ailesi Fortnite'ı ultrada 90 fps oynatıyor.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Hocam anlmıyorki :/ sadece 1 saat fazla kuullanmak için samsung mu alınır.Tek artısı o
İlla savunmaya çalışıyor. Kanıtlarını atıyorum hala inanmıyor. Yok eski videoymuş da neymiş güncelleme gelmiş. Yukarıda Temmuz 2020 de çekilen fotoğraf ve oyun performans videosunu attım. Bildiğim kadarıyla S20 ye her ayda 1 güncelleme geliyor, her günde 1 güncelleme gelmiyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam pubgde en fazla 60 fps alıyor bütün cihazlarda
OnePlus 8ler fortniteı 90 fps oynatıyor arkadaş pubgyi bile 60 fps oynatamayan cihazı savunuyor.
Fornit pubgdan daha ağır mobilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu forumda samsung savunanların tamamnı toplasan benim kadar samsung savunmamıştır. Hala inatla eşşek gibi throttle yien cihazı savunuyorsunuz.

Hayretler içerisindeyim

Reaksiyon puanı
6,381
Kullanıyorsan geçme. kamera, performans gibi eksiklerin olur. Ama sıfır alacaksan S20 plus.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Yukarıda attım tekrar gösteriyorum.16 Temmuz 2020 de çekilmiş.
Bana bunlarla gel.Bu arada Hdr 10 ailesinde daha iyi ama arada çok büyük fark yok.Hdr takıntısı olan pozlama yaparak çeker.Gece modunu yada Pro modu açar sağlam bir pozlama yaparak en doğal,hdr ı en iyi ,en kaliteli fotoğraflar çeker keyfime bakarım.

Reaksiyon puanı
6,381
Iphone 11'in ekranı kötü değil, yeterli ama rakiplerine göre çok çok kötü.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kullanıyorsan geçme. kamera, performans gibi eksiklerin olur. Ama sıfır alacaksan S20 plus.
Sıfır alacaksa da iPhone 11. Bak ciddiyim o leş rezil kepaze ekrana rağmen iPhone 11.
iPhone 11'i bir sene sonra 500 TL zararla satar S21 alır. Ben ikinci el throttle yiyen s20Yi ancak 4000'e alırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana bunlarla gel.Bu arada Hdr 10 ailesinde daha iyi ama arada çok büyük fark yok.Hdr takıntısı olan pozlama yaparak çeker.Gece modunu yada Pro modu açar sağlam bir pozlama yaparak en doğal,hdr ı en iyi ,en kaliteli fotoğraflar çeker keyfime bakarım.
Şekerim, arkadaşım, kardeşim.

Amiral gemisi cihaza bahane uyduruyorsun farkına mısın? Ben şaklabanlık ile uğraşacaksam niye en son cihazı alıyorum?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
SONUNDA anlatabildim size. Ama bu dediklerinizi S10 da yapsanız sonuç S20 gibi hatta S20 den daha iyi sonuç verebilir. İşlemci konusunuda umarım anlatabilmişimdir size.

Reaksiyon puanı
6,381
One plus 8 i bir telefoncuya götür deki abi kaça alırsın? Bakalım sana ne cevap verecek? Ben One plus yada Oppo ya kötü demiyorum.İkinci el piyasası yok.Oppo find x2 aldın diyelim.Bozulana kadar kullanmak zorundasın.2 yıl sonra takasla başka cihaza geçerim.Öyle bir dünya yok.
Her telefon önerisinde ikinci ele takılıyorsunuz. Tekrar diyorum, 5 sene kullandıktan sonra zamanında 10.000'e aldığınız S20 ultra 4000 oluyor, BU İKİNCİ EL OLMAZ.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
SONUNDA anlatabildim size. Ama bu dediklerinizi S10 da yapsanız sonuç S20 gibi hatta S20 den daha iyi sonuç verebilir. İşlemci konusunuda umarım anlatabilmişimdir size.
İşlemci konusunda katılmıyorum.Snapdragon daha iyi ama exynos günlük kullanımda yeterli.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İşlemci konusunda katılmıyorum.Snapdragon daha iyi ama exynos günlük kullanımda yeterli.
Ya arkadaşım dalga mı geçiyorsun?
Biz orta segment cihazları mı konuşuyoruz.
Bu cihaz Samsung'un prestij serisi. Bu cihazda çuvallayan adamın ben orta segmentine nasıl güveneyim?
Herşey oyun mu? Bu cihaz yaz sıcağında throttle yer kasım kasım kasılır. Normal kullanımda.

Uzun süre video çek throttle yer. Kamerada throttle yer.

M

Murat Burç

SDN Okuru
PUBG şu anda en fazla 60fps ile oynatılabiliyor. Çin sürümünde ise en fazla 90fps ile oynayabiliyor. Hatta 120fps seçeneğindeki bile gelmiştir Çin sürümüne.

Cihazdan dolayı değil de geliştiriciler limitş daha yükseltmedi. Ulusal sürüm,Çin sürümünden daha geride maalesef.
Ben diyorum ki. OnePlus 8 ailesi pubgden daha ağır forniteda 90 fps oyun oynatıyor. S20ler pubgda 45 fpse razı oluyor.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Her telefon önerisinde ikinci ele takılıyorsunuz. Tekrar diyorum, 5 sene kullandıktan sonra zamanında 10.000'e aldığınız S20 ultra 4000 oluyor, BU İKİNCİ EL OLMAZ.
Peki 5 sene kullanacağının garantisi varmı? Teknoloji sürekli gelişiyor.Yeni modeller geliyor.Bir özelliği beğenip geçeyim diyen insanlar var.Oppo find x2 veya One plus 8 eğer bozulana kadar kullanılacaksa ikinci el önemli değil ama 2 yıl sonra takas yaparım dersen o zaman hayal kırıklığına ugruyorsun.

Reaksiyon puanı
6,381
Peki 5 sene kullanacağının garantisi varmı? Teknoloji sürekli gelişiyor.Yeni modeller geliyor.Bir özelliği beğenip geçeyim diyen insanlar var.Oppo find x2 veya One plus 8 eğer bozulana kadar kullanılacaksa ikinci el önemli değil ama 2 yıl sonra takas yaparım dersen o zaman hayal kırıklığına ugruyorsun.
Evet yok. Exynos 990'ın 5 yıl dayanabileceğinin garantisi yok. O işlemcinin o kadar kullanılabileceğinin garantisi yok.