İphone 11 - S20+ Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
İkisi'de benzer telefonlar.Farkları sadece birinin Android birinin İOS olması.Hangisi işletim sistemi sana daha rahat geliyorsa tavsiyem onu al.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
İkisi de iyi cihaz fakat benim tercihim iPhone 11'den yana.

Reaksiyon puanı
7,997
Fiyatları birbirine yakın olabilir ama ikisi tam bir rakip değil.

iPhone 11 - S20
iPhone 11 Pro - S20 Plus
iPhone 11 Pro Max - S20 Ultra

Bence bunlar birbirine rakip cihazlar. Sorunuza da S20 Plus olarak cevap verebilirim.

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Benim tercihim iphone 11'den yana olurdu. Ana sebebi ise Samsung'un ortalama max. 2-3 yıl, iPhone'nun ise max. 6 yıl güncelleme alacağı. Elbette sosyal medyayı fazla kullanıyorsanız ve genellikle çok fazla fotoğraf çekiyorsanız, tahminimce iPhone 11'de bulunan kamera sizi daha fazla tatmin edecektir.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
S20+ tabii ki, şimdi iPhone 11 güncelleme alıyor diyeceksiniz amiral gemisi bir telefon güncelleme almayınca çöp mü oluyor günümüzün amiral gemisi cihazları 5 yıl rahat götürür

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Benim tercihim iphone 11'den yana olurdu. Ana sebebi ise Samsung'un ortalama max. 2-3 yıl, iPhone'nun ise max. 6 yıl güncelleme alacağı. Elbette sosyal medyayı fazla kullanıyorsanız ve genellikle çok fazla fotoğraf çekiyorsanız, tahminimce iPhone 11'de bulunan kamera sizi daha fazla tatmin edecektir.
Güncelleme ne alaka S20 ye güncelleme desteği bitince cihaz çöp mü oluyor? Yorum yapmak için yorum yapmayın.Apple ın güncelleme politikası ile Androiddeki politika aynı değil.Apple güncelleme vermek zorunda.Güncelleme vermezse uygulamalar çalışmaz.Androidde böyle bir olay olmadığı için 2 yıl güncellemeden sonrada android cihaz performanslı çalışır,bir çok uygulamada kullanabilirsin.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
s20 ultranın performasını bilmiyorum ama benim bildiğim sıralama P40 Pro>İphone 11 ve Pro serisi> Samsung galaxy s20 +
S20 plus kamerada hepsinden iyi.Bugün Vodafone'da S20 plus la bir fotoğraf çektim.Fotoğraf değil şaheser.Kamera tek kelime ile mükemmel.Param olsa ilk alacağım cihaz.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
S20 + al beni al beni diyor.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Hayır. Iphone 11 serisinin fotoğrafta bir iddiası yok ve zaten 11'de S20 plus'tan daha iyi değil foto konusunda.
fotoğraf konusu dediğiniz gibi olabilir bilmiyorum ama alan kişi video çekmek istediğinde başka bir kompakt cihaz mı çıkaracak çantadan ?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
S20 plus kamerada hepsinden iyi.Bugün Vodafone'da S20 plus la bir fotoğraf çektim.Fotoğraf değil şaheser.Kamera tek kelime ile mükemmel.Param olsa ilk alacağım cihaz.
Hepsinden iyi değil P40 Pro video tartışılır ama fotoğrafta daha iyi

Reaksiyon puanı
6,381
fotoğraf konusu dediğiniz gibi olabilir bilmiyorum ama alan kişi video çekmek istediğinde başka bir kompakt cihaz mı çıkaracak çantadan ?
Hayır S20 plus gayet iyi video çekiyor. 4K 60 kare çok başarılı. Tamam ıphone 11 video kısmında çok daha iyi ama S20 plus ile video çekilmiyor değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

P40 Pro fotoğraf tarafında S20 plus ın tırnağı olamaz.Video tarafına girmeyelim çünkü videoda 1-Apple 2-Samsung 3-Diğerleri
Video konusunda katılmıyorum. 1 Apple ama 2 Samsung değil bence. 2 Samsung ve Oneplus bence.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
P40 Pro fotoğraf tarafında S20 plus ın tırnağı olamaz.Video tarafına girmeyelim çünkü videoda 1-Apple 2-Samsung 3-Diğerleri
2-Samsung mu... Ben s9 + kullanıyorum kardeşim s 20 ultra kullanıyor .S20 ultra için ,Hayatımda daha kötü 4k video çeken , video çekerken kamera geçişlerinde takılan, anlık takılmaları yaşayan başka bir model hatırlamıyorum. Sırf bu yüzden ne kadarda sevsem benim samsunga olan bakış açımı değiştirdi video konusu .

Sizce hangi telefonu almalıyım Allah kısmet ederse uzun yıllar kullanmak istiyorum.
Bence bu senin tamamen hangi sistem cihaz kullanmak istediğinle alakalı. Androidte o paraya en mantıklı seçenek s20 + iken zaten ios tarafında seçeneğin yok o paraya

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Tırnağı mı olamaz ? Ezdiniz ama sizde P40 Pro gibi bir cihazı ikisi de çok üst düzey telefonlar tartışmanın manası yok size göre S20+ iyidir bana göre P40 Pro fotoğraf için konuşuyorum

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Tırnağı mı olamaz ? Ezdiniz ama sizde P40 Pro gibi bir cihazı ikisi de çok üst düzey telefonlar tartışmanın manası yok size göre S20+ iyidir bana göre P40 Pro
kesinlikle katılıyorum ki zaten rakip değiller bence p40 pronun rakibi - S20 ultra bana göre gerek fiyat gerek başka özellikler açısından .

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
2-Samsung mu... Ben s9 + kullanıyorum kardeşim s 20 ultra kullanıyor .S20 ultra için ,Hayatımda daha kötü 4k video çeken , video çekerken kamera geçişlerinde takılan, anlık takılmaları yaşayan başka bir model hatırlamıyorum. Sırf bu yüzden ne kadarda sevsem benim samsunga olan bakış açımı değiştirdi video konusu .

Bence bu senin tamamen hangi sistem cihaz kullanmak istediğinle alakalı. Androidte o paraya en mantıklı seçenek s20 + iken zaten ios tarafında seçeneğin yok o paraya
S20 ultra da odak sorunu var diye biliyorum.Video sorunu S20 lerde sadece ultrada var S20 plus ın 4k video performansı süper.Videoda Apple dan sonra bana göre en iyisi Samsung.

Hayır S20 plus gayet iyi video çekiyor. 4K 60 kare çok başarılı. Tamam ıphone 11 video kısmında çok daha iyi ama S20 plus ile video çekilmiyor değil.

Video konusunda katılmıyorum. 1 Apple ama 2 Samsung değil bence. 2 Samsung ve Oneplus bence.
Oneplus performans ve akıcılıkda candır ona bir itirazım yok ama kamerada hele videoda Samsung la kıyaslanması bence doğru değil ama düşüncene saygı duyuyorum.Oneplus başarılı bir marka ülkemizde uygun fiyatta olsa satış rekorları kırardı.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Oneplus performans ve akıcılıkda candır ona bir itirazım yok ama kamerada hele videoda Samsung la kıyaslanması bence doğru değil ama düşünceme saygı duyuyorum.Oneplus başarılı bir marka ülkemizde uygun fiyatta olsa satış rekorları kırardı.
Saygı duyarım hocam. Bazı noktalarda katılıyorum dediklerinize.