Soru İphone 11 - S20+ Hangisi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

nel4i0

Asistan
İkisi'de benzer telefonlar.Farkları sadece birinin Android birinin İOS olması.Hangisi işletim sistemi sana daha rahat geliyorsa tavsiyem onu al.

ue06gr

Üyecik
Benim tercihim iphone 11'den yana olurdu. Ana sebebi ise Samsung'un ortalama max. 2-3 yıl, iPhone'nun ise max. 6 yıl güncelleme alacağı. Elbette sosyal medyayı fazla kullanıyorsanız ve genellikle çok fazla fotoğraf çekiyorsanız, tahminimce iPhone 11'de bulunan kamera sizi daha fazla tatmin edecektir.

Cvnmrt

Profesör
S20+ tabii ki, şimdi iPhone 11 güncelleme alıyor diyeceksiniz amiral gemisi bir telefon güncelleme almayınca çöp mü oluyor günümüzün amiral gemisi cihazları 5 yıl rahat götürür

Erenist2020

Profesör
Yasaklı
Benim tercihim iphone 11'den yana olurdu. Ana sebebi ise Samsung'un ortalama max. 2-3 yıl, iPhone'nun ise max. 6 yıl güncelleme alacağı. Elbette sosyal medyayı fazla kullanıyorsanız ve genellikle çok fazla fotoğraf çekiyorsanız, tahminimce iPhone 11'de bulunan kamera sizi daha fazla tatmin edecektir.
Güncelleme ne alaka S20 ye güncelleme desteği bitince cihaz çöp mü oluyor? Yorum yapmak için yorum yapmayın.Apple ın güncelleme politikası ile Androiddeki politika aynı değil.Apple güncelleme vermek zorunda.Güncelleme vermezse uygulamalar çalışmaz.Androidde böyle bir olay olmadığı için 2 yıl güncellemeden sonrada android cihaz performanslı çalışır,bir çok uygulamada kullanabilirsin.

Son mesajlar