İphone 11 Pro Max Vs Samsung S20 Ultra Vs Huawei P40 Pro ?

İphone 11 Pro Max Vs Samsung S20 Ultra Vs Huawei P40 Pro ?

• iPhone 11 Pro Max

Kullanılan: 20 66.7%
  • Samsung Galaxy s20 Ultra

Kullanılan: 6 20.0%
  • Huawei P40 Pro

Kullanılan: 4 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    30

Bu konuyu okuyanlar

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ekran konusunda hiçbir firma Samsung ile yarışamaz.Bütün firmalara ekran tedarik eden,en canlı,en kaliteli ekranlara sahip firmadır Samsung. Hoparlör tarafında Promax iyi bir kalite sunuyor ama S20 ultra hem gür hem mükemmel ses kalitesi sunuyor.Kamera olayına gelince kamera sadece renk doğruluğundan ibaret değil.Renk doğruluğu dışında hdr,zoom,porte,ultra geniş açı gibi unsurlarda var bu unsurların hepsinde S20 ultra İphone 11 Pro Max den daha iyi.Videoda odaklanma sorunu Mayıs güncellemesi ile düzeldi.İşlemci konusunda Apple en iyisi ama günlük kullanımda ben bunu hissetmiyorsam ne yapayım o işlemciyi.İşletim sistemi konusunda rakipsiz değil çünkü dünyanın yüzde 65 i android işletim sistemini kullanıyor.??
[/QUOTE]
çoğunluğun android Cihaz kullandığı onların daha iyi olduğu anlamına gelmez apple biraz daha pahalı Cihazlar ürettiği için kullanıcısı android kadar yok Kamera konusundaysa zoom dışında pro max hepsinde önde Ayrıca iPhone 11 Promax in gözün gördüğüme en yakın fotoyu çekmesi çok önemli bir kriter ve hoparlördede desibel anlamında s20 ultra bir tık önde onun dışında dediğimin arkasındayım en iyi ses netliği (kulağın duyduğuna en yakın) Kesinlikle iPhone 11 Pro Max de

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Soruyu yanlış sordun.Şöyle sorman lazım S20 ultra nın rakibi varmı piyasada? ?? iPhone nun video performansı ve sosyal medya dışında bir esprisi yok.Samsung daki ekran kalitesi,Samsung daki stereo hoparlör,Samsung daki arka kamera,Samsung daki ön kamera,Samsung daki 120 Hz sayesinde oluşan akıcılık İphone da yok.Apple ı bu kadar abartmayın.??
Ya sonra? her nedense 2 yıl sonra Samsung un tekerleği patlıyor, ne destek ne teknik servis var ortada. Samsung at satış sonrası hizmet kesinlikle 10 üzerinden 0. Bunu inkar edecek kimse olduğunu sanmıyorum.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ya sonra? her nedense 2 yıl sonra Samsung un tekerleği patlıyor, ne destek ne teknik servis var ortada. Samsung at satış sonrası hizmet kesinlikle 10 üzerinden 0. Bunu inkar edecek kimse olduğunu sanmıyorum.
aynen samsungu savunanlar işine gelen yanları savunuyor. apple daysa açık seçik her şey ortada iphone 11 pro max ikisinede fark atar

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Aynen öyle.. Şu firmalar arasında destek ekibi en iyi tartışmasız Appledır. En ufak problemde yeni cihazi verirler eline.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözüm kapalı IPhone 11 Pro Max derim. Bataryası hepsinden iyi.. İşlemciside aynı şekilde.. Android gibi çöp bir işletim sistemini kullanmıyor.. İnsan daha ne isterki.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ya arkadaş siz şakamısınız??? Burda kamera ve fotoğraf konuşuyoruz sen ne anlatıyorsun.Ben Apple cihazı alınmaz demedim.Geçmiş mesajlarıma bakarsan İphone önerisi yaptığımıda görürsün.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ya arkadaş siz şakamısınız??? Burda kamera ve fotoğraf konuşuyoruz sen ne anlatıyorsun.Ben Apple cihazı alınmaz demedim.Geçmiş mesajlarıma bakarsan İphone önerisi yaptığımıda görürsün.
kamerada zoom dışında netleme hdr ultra geniş açı ve video olarak pro max fark atar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Aynen öyle.. Şu firmalar arasında destek ekibi en iyi tartışmasız Appledır. En ufak problemde yeni cihazi verirler eline.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gözüm kapalı IPhone 11 Pro Max derim. Bataryası hepsinden iyi.. İşlemciside aynı şekilde.. Android gibi çöp bir işletim sistemini kullanmıyor.. İnsan daha ne isterki.
Android'e çöp diyen sen dahil herkese Allah akıl fikir versin.??? Bataryada Apple en iyisi değil.En iyi batarya performansını Huawei cihazlar veriyor.Sana İphone ile mutluluklar.Güncellemeleri almayı ihmal etme yoksa uygulamalar çalışmaz.???

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Android'e çöp diyen sen dahil herkese Allah akıl fikir versin.??? Bataryada Apple en iyisi değil.En iyi batarya performansını Huawei cihazlar veriyor.Sana İphone ile mutluluklar.Güncellemeleri almayı ihmal etme yoksa uygulamalar çalışmaz.???
11 Pro Max veriyor ???

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
kamerada zoom dışında netleme hdr ultra geniş açı ve video olarak pro max fark atar
Hdr tarafında 12 mp de Samsung daha iyi.İphone hdr konusunda S20 ultra 108 MP ile çekilirse o zaman avantajlı.Ultra geniş açı da İphone nun Samsung karşısında hiç şansı yok.Zoomda zaten S20 ultra bariz üstün.Video da daha önce de söyledim.İphone ve diğerleri.Kamerada kriter video ise İphone, fotoğraf ise Samsung.

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Hdr tarafında 12 mp de Samsung daha iyi.İphone hdr konusunda S20 ultra 108 MP ile çekilirse o zaman avantajlı.Ultra geniş açı da İphone nun Samsung karşısında hiç şansı yok.Zoomda zaten S20 ultra bariz üstün.Video da daha önce de söyledim.İphone ve diğerleri.Kamerada kriter video ise İphone, fotoğraf ise Samsung.
Ultra geniş açı 11 Pro Maxdede gayet iyi he lens acikligi daha iyidir bilemem zaten kasarak geçicekse o kadar para vericem bide kasıcak AKFNAKFNALDKSK iphone smoothluğu asla samsung yapamayacak ?????✍?✍?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Ultra geniş açı 11 Pro Maxdede gayet iyi he lens acikligi daha iyidir bilemem zaten kasarak geçicekse o kadar para vericem bide kasıcak AKFNAKFNALDKSK iphone smoothluğu asla samsung yapamayacak ?????✍?✍?
Sensör ve lens farkı var.Samsungun ultra kamerasında İphone a göre daha büyük sensör var.Bu da çekilen fotoğraflarda kalite ve detay anlamında İphone dan daha iyi sonuçlar veriyor.Akıcılık diyorsun YouTube a S20 ultra 120 Hz vs İphone 11 Pro Max 60 Hz yaz bak hangisi daha akıcı? ??? Apple avukatlığını yapmaktan vazgeçin.???

larsbutgod

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Sensör ve lens farkı var.Samsungun ultra kamerasında İphone a göre daha büyük sensör var.Bu da çekilen fotoğraflarda kalite ve detay anlamında İphone dan daha iyi sonuçlar veriyor.Akıcılık diyorsun YouTube a S20 ultra 120 Hz vs İphone 11 Pro Max 60 Hz yaz bak hangisi daha akıcı? ??? Apple avukatlığını yapmaktan vazgeçin.???
Yalnız ben lensler arası geçişten bahsediyorum... ??‍♂️ Düzgün okumayı öğrenebilsen keske.. Aslında dümdüz yazı anlamada problem var sanırım..

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Yalnız ben lensler arası geçişten bahsediyorum... ??‍♂️ Düzgün okumayı öğrenebilsen keske.. Aslında dümdüz yazı anlamada problem var sanırım..
Bende sana daha önceki mesajlarda video konusunda İphone nun en iyisi olduğunu söylemiştim.Bence okuma,anlama sorunu sende var.Kaldıki ben fotoğraf kalitesi için konuşuyorum.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
iPhone 11 Pro Max işlemci anlamında diğer iki cihazı sollar. Ama S20 Ultra ile aralarında çok uçurum farklar yok. Eğer Android isterseniz OnePlus 8 ailesine de bakabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
892
apple ı abartmıyorum ekran kalitesi anlamında geçen senenin en kaliteli ekranlı telefonu pro max seçildi.keza pro max daki kadar iyi ses netliğine sahip bir telefon daha yok piyasada. 120hz ekran içinse evet samsung o konuda çok başarışı ona bir lafım yok ama bu apple ın ekranın kötü olduğu anlamanıza gelmez ve kamera konusundaysa gözün gördüğüne en yakın fotoları apple cihazlar çekiyor. s20 ultra daki odaklama sorununuda unutma ayrıca abartmadım ekran kamera batarya performansı gibi kriterlerde telefonlar hep yarışır ama konu işletim sistemi ve işlemciye geldiğinde apple hala rakipsiz
[/QUOTE]
kesinlikle katılıyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yukarıda Samsun’un rakibi kimseyi görmüyorum demişsin ya ona istinaden söylüyorum.