iPhone 11 hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Onder Ozel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
eşim ve kendime iPhone 11 alacagim ama hicbiryerde ne kampanya ne indirim var pazartesi almayı düşünüyorum kampanya veya indirim söz konusu olur mu yoksa almalımıyım

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
hepsiburada zaman zaman 100 tl lik indirim yapıyor 2-3 güne bir yakalayabilirsiniz...

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
iPhone 12 sersinin çıkmasını bekleyebilirsiniz. Onlar çıktığında iPhone 11 fiyatlarında düşüş olacaktır.

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Cihaz cok iyi ama maksimum fiyatlar degisicek aldin aldin 1 hafta sonra 7700-8000 lere cikavilicek

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
eşim ve kendime iPhone 11 alacagim ama hicbiryerde ne kampanya ne indirim var pazartesi almayı düşünüyorum kampanya veya indirim söz konusu olur mu yoksa almalımıyım

Merhaba,

Mesela sarı renk almayı düşündüğünüz modellerden biri ise şuan piyasada ben bundan uygun fiyat olacağını sanmıyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
IPhone 12 ler çıktığında 11 lerin fiyatı düşecektir.Beklemenizi tavsiye ederim.

Onder Ozel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mesajlar bilgilendirmeler için teşekkür ederim ama 12 yi bekliyemem almam gerekiyor fiyatlar düşmek yerine çıkacaga benziyor yarın vatan computer dan alacağım

Letsmile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Mesajlar bilgilendirmeler için teşekkür ederim ama 12 yi bekliyemem almam gerekiyor fiyatlar düşmek yerine çıkacaga benziyor yarın vatan computer dan alacağım
bende vatandan bakıyorum ama stoklar sıkıntılı gibi fiyata kanıp sakın 64gb almayın. umarım bulursunuz.

Onder Ozel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam dediğiniz gibi stoklar sıkıntılı yeni parti geleceğinden artan vergiler ile beraber telefon fiyatlarına yansıtılacak dendi , bana 64 yetiyor o yüzden sorun yok aldım

Letsmile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Hocam dediğiniz gibi stoklar sıkıntılı yeni parti geleceğinden artan vergiler ile beraber telefon fiyatlarına yansıtılacak dendi , bana 64 yetiyor o yüzden sorun yok aldım
hayırlı olsun. aynı telefon zaten :) güzel günlerde kullanın

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. Amerikanın içinde bulunduğu durumdan dolayı dolar sert bir düşüş yaşıyor. Fakat fırsatçı satıcılar bunu etiketlere yansıtmadı. Yani biraz daha beklerseniz hem dolar düşecektir ayrıca etiketler yenilenecektir. Saygılarımla :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben biraz daha beklemenizi tavsiye ederim. Amerikanın içinde bulunduğu durumdan dolayı dolar sert bir düşüş yaşıyor. Fakat fırsatçı satıcılar bunu etiketlere yansıtmadı. Yani biraz daha beklerseniz hem dolar düşecektir ayrıca etiketler yenilenecektir. Saygılarımla :)
pardon almışsınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Letsmile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
iphone 11 128 gb siyah nerde bu telefon ya türkiyede kalmamış. ne zaman gelcek ne olcak nedir bunun sonu

Onder Ozel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 11 128 gb siyah nerde bu telefon ya türkiyede kalmamış. ne zaman gelcek ne olcak nedir bunun sonu
hocam bilmiyorum ama amerikada olaylar vs birde ülkemizdeki vergilerden dolayı gelicek yeni parti ürünler tutarlar yükselicek gibime geliyor istersenız vatan bilgisayar altunızade şubesine bi sorun