Öneri Iphone 11 den Mate 20 pro ya geçmek?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar fark ettim ki bu telefonun hakkını vermiyorum yani bunla yaptıklarımı yarı fiyatında ki telefonlarla da yapabilirim gibi geliyor takas teklifi geldi üste 4000tl alıcam ekonomi kötü onu da direkt altına yatırıcam sizce gereksiz bişey mi yapıyorum aklımda ki tek soru bu takasla çok fark Yaşar mıyım yani 11 de yapıp mate 20 pro da yaşamadığım birşey olur mu?

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,846
Yani bence saçma olur. Zaten paranın değeri azken üste para almak mantıksız bir hareket olur. Ya iyi bir fiyata komple satın yada hiç girişmeyin zarar edersiniz. Zaten iphone gibi olmuyor android cihazlar çabuk değer kaybediyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Senin bileceğin bir şey takas edip etmemek.

Çevremde Mate 20 pro kullan var gerçekten güzel bir telefon gerek ekran gerek batarya gerek performans olarak baya iyi bir telefon. Nakit 4000 TL param olsun diyorsan düşünülebilir. Ama paraya ihtiyacın flan yksa elinde olan İphone modelini çıkarmakta değişik bir karar.

Lakin İpohone 13 çıkmış zaten İphone 11 gibi bir telefon 2 yaşına gelecek fırsat bu fırsat nakite çevirmişte olursun bahane ile senin bileceğin bir şey açıkçası.

Şahsen ben Mate 20 pro temiz ekran ve batarya perfornası iyi ise bu takası yapardım... ( Ama bu takastan sonra Mate 20 pro ölene veya iyice kırılana kadar kullanman gerekir ikinci elde değeri pek olmaz 1-2 sene sonra. )