iPhone 11 almak ne kadar mantıklı ?

Bu konuyu okuyanlar

dogukanyh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almaya karar verdim bütçem 7.500tl civarlarında XR ve 11 arasında kaldım ama 6 yıllık bir iPhone 5S kullanıcısı olduğum için şarj konusunda 1-2 günü çıkarmak istiyorum. Kullanan ya da bu telefon hakkında şarj ve performans hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir misiniz ?

Ayrıyeten biliyoruz ki artık yeni nesil iPhone kutularında adaptör çıkmıyor ve USB-C kablo çıkıyor sadece 5W Adaptör kullanmak yerine 20W gücündeki hızlı şarj adaptörünü alıp sürekli olarak kullansam telefonun bataryasında uzun vadede bir sorun olur mu ?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Çok.
USB-C olması bir artı bence. 20 W ile çok daha iyi şarj olur.
Öneririm sorunuz varsa alabilirim.
Batarya 1.5 2 gün gidiyor. Performans iphone 12 den sonra en iyi performans piyasadaki.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir telefon almaya karar verdim bütçem 7.500tl civarlarında XR ve 11 arasında kaldım ama 6 yıllık bir iPhone 5S kullanıcısı olduğum için şarj konusunda 1-2 günü çıkarmak istiyorum. Kullanan ya da bu telefon hakkında şarj ve performans hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilir misiniz ?

Ayrıyeten biliyoruz ki artık yeni nesil iPhone kutularında adaptör çıkmıyor ve USB-C kablo çıkıyor sadece 5W Adaptör kullanmak yerine 20W gücündeki hızlı şarj adaptörünü alıp sürekli olarak kullansam telefonun bataryasında uzun vadede bir sorun olur mu ?
Senin yerinde olsam o fiyatlarda Oneplus 8 yada Oppo Reno 3 Pro alırdım.İllaki biri olucaksa Xr al geç.20w hızlı şarj cihazı uzun vadede batarya sağlığını olumsuz etkiler.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
iPhone 11 genel olarak güzel bir cihaz. Oppo Reno 3 Pro ve Oneplus 8 de düşünebilirsiniz.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
%1 karlı
Android alın kaliteli kullanın

_MMA_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21

İphone 11 tabii ki XR'dan daha mantıklı. Ben olsam Apple'dan vazgeçmem ve 11'i tercih ederim.

Son mesajlar