İphone 11 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Smurf21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung j7 kullanıyorum ve artık 16 gb depolamanın artan uygulama boyutlarından dolayı yetmemesi sonucu model değiştirmeye karar verdim. Fazla oyun oynamıyorum ve sosyal medyada çok resim paylaşmam. Sadece beni gündelik hayatta memnun ettirecek idare ettirecek bir telefon istiyorum. Bu arada çok film ve dizi izliyorum buna istinaden iphone 11 almam saçma mı? O kadar para verilir mi ve ekranı tatmin eder mi? Dediğim gibi oyun oynamam oynasam da fazla oynamam. Daha çok film ve dizi izlerim ve arada sırada sosyal medyada takılırım. İphone 11 almazsam düşündüğüm model a51 256 gb siyah model. Süper amoled ve 6.5 inç ekrana sahip. Sizin düşünceniz nedir ?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,973
Samsung j7 kullanıyorum ve artık 16 gb depolamanın artan uygulama boyutlarından dolayı yetmemesi sonucu model değiştirmeye karar verdim. Fazla oyun oynamıyorum ve sosyal medyada çok resim paylaşmam. Sadece beni gündelik hayatta memnun ettirecek idare ettirecek bir telefon istiyorum. Bu arada çok film ve dizi izliyorum buna istinaden iphone 11 almam saçma mı? O kadar para verilir mi ve ekranı tatmin eder mi? Dediğim gibi oyun oynamam oynasam da fazla oynamam. Daha çok film ve dizi izlerim ve arada sırada sosyal medyada takılırım. İphone 11 almazsam düşündüğüm model a51 256 gb siyah model. Süper amoled ve 6.5 inç ekrana sahip. Sizin düşünceniz nedir ?
Tam bütçen kaç lira?

Smurf21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,530
7400 tl ancak dediğim gibi iphone 11 almazsam daha uygun fiyatlı telefonlardan alırsam artan parayı köşeye atarım muhtemelen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

7400 tl ama illa telefonun fiyatı yüksek olmak zorunda değil.
Az bir şeycik zorlayın ve bunu alın derim;

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,973
7400 tl ancak dediğim gibi iphone 11 almazsam daha uygun fiyatlı telefonlardan alırsam artan parayı köşeye atarım muhtemelen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

7400 tl ama illa telefonun fiyatı yüksek olmak zorunda değil.
Bence Samsung a72 alın geri kalan parada köşede dursun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Kullanan biri olarak çok film ve dizi izlediğiniz için iPhone 11 önermem. Ekranı memnun etmeyebilir bu kullanım için. Bence Realme GT'nin Türkiye'ye gelmesini bekleyin derim.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Bütçenizi artırabilirseniz Galaxy S21 almanızı tavsiye ederim. Artıramazsanız @Görkem Say adlı arkadaşın dediği gibi Realme GT'nin Türkiye'ye gelmesini bekleyin. iPhone 11 güzel cihaz kamerası olsun performansı olsun fakat cihazda çok fazla dizi ve film izleyeceğiniz için almanızı tavsiye etmem. iPhone 11 ekran konusunda aynı fıyattaki rakiplerinin gerisinde.

z_ahmetmcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence ıphone 11 ihtiyaçlarınız için fazla gereksiz.Onun yerine poco x3 nfc almanızı tavsiye ederim hem 120 hz ekranı var hem de performansı gayet yeterli.Iphone 11 ile neredeyse yarı fiyat farkı var.

Son düzenleme:

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Realme GT'yi bekleyin.

Smurf21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Realme gt nin 449 euro olacağı söyleniyor avrupa pazarında türkiye fiyatı sizce kaç olur? İphone almayacaksam yüksek meblalar ödemek mantıksız geliyor oyun oynamayacağım için. A51 veya a72 mantıklı mıdır şu durumda ? Veya üstteki arkadaşın dediği gibi poco x3 nfc? Realme gt en az kaç tl olur sizce vergiler dahil?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Realme gt nin 449 euro olacağı söyleniyor avrupa pazarında türkiye fiyatı sizce kaç olur? İphone almayacaksam yüksek meblalar ödemek mantıksız geliyor oyun oynamayacağım için. A51 veya a72 mantıklı mıdır şu durumda ? Veya üstteki arkadaşın dediği gibi poco x3 nfc? Realme gt en az kaç tl olur sizce vergiler dahil?
X3 NFC'yi geçin ekranı IPS LCD olduğu için dizi filmde memnun etmez. Her konuda Xiaomi al diyenlere bakmayın siz kullanıma göre telefon almak lazım. Realme GT bana kalırsa maksimum 6-7K arasında olacak.

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Bütçeyi biraz daha zorlayıp İphone 12 mini alın.

sergenica

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Hocam bütçeyi iyi değerlendirerek seçim yapın bence :)

Reaksiyon puanı
7,985
12 Mini alabilirsen mutlaka o. Alamam dersen 11 alman seni pişman etmez. Performansı , kamerası ve bataryası gayet başarılı. Ekran ha tamam başka üst düzeyden geçse fark ettirir fakat giriş segment cihazdan geçeceğin için hiçbir sıkıntı yaşatmaz. Gönül rahatlığıyla uzun süre kullanırsın.

Son mesajlar