iPad uygulama yüklenemiyor hatası

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Yok o soyle, birden fazla kez ayni uygulamayi yuklemeye calistiginizda verilen bir hata,hangi repodan yuklemeye calisiosaniz o repoyu silip baska bir source dan yukleyin duzelecektir tabii restart atmayi unutmayin

Konuyu dağıtmak gibi olmasında, abi bir yada birkaç tweak değil tüm tweaklerde bu hata veriyor. Cydiada tweak güncellemiyorım

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunlu kaynak/repo tum guncellemeyi etkiler zaten son yuklemelere bak,en son neyi yuklemissen hata almadan once o tweak i ve reposunu kaldir yoksa ayni hatayi verir devamli

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wonderful arkadasim,denenecek tum yazilimsal islemleri denedik sende cok basit bir hata aslinda ama seni oldukca yordu:) yeniden formatlayip sifirdan bir apple id al ve onunla indirmeyi dene

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wonderful arkadasim,denenecek tum yazilimsal islemleri denedik sende cok basit bir hata aslinda ama seni oldukca yordu:) yeniden formatlayip sifirdan bir apple id al ve onunla indirmeyi dene

konu meslekleremi geldi :) Sayfada ilk mesajıma bakarsan ne şekilde yardımcı olmaya çalıştığımı görürsün. Burda demek istediğim sen ios cihazda problem olduğunu savunuyorsun bende sana diyorumki madem ios cihazda bilgisayardan neden indirilemedi :) olay bu şekildeyken millete format attırıp yeniden yükleyin demen bir sürü uğraştırcaksın ki wonderful dediğini yapmış ve olmamış. Sana söylediğim birşey yok sadece ios cihazında problem var diye diretmenden ötürü burda sana biraz takıldım o kadar :)

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2

konu meslekleremi geldi :) Sayfada ilk mesajıma bakarsan ne şekilde yardımcı olmaya çalıştığımı görürsün. Burda demek istediğim sen ios cihazda problem olduğunu savunuyorsun bende sana diyorumki madem ios cihazda bilgisayardan neden indirilemedi :) olay bu şekildeyken millete format attırıp yeniden yükleyin demen bir sürü uğraştırcaksın ki wonderful dediğini yapmış ve olmamış. Sana söylediğim birşey yok sadece ios cihazında problem var diye diretmenden ötürü burda sana biraz takıldım o kadar :)

Arkadaşlar ikinize de teşekkür ederim şimdi birde yeni apple id açıp deneyceğim fakat ondan önce hi, bilgisayardan yüklemeyi denememiştim birde onu deneyeceğim sonucu buraya bildiririm [emoji4]

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
c2b6a00fec254fbbe16096b0f4bb6f55.jpg

Ne yazıkki arkadaşımdan aldığım modern combatın satın alınmış olduğu hesaptada sonuç aynı (arkadaşımda benim gibi iPad mini 3 kullanıyor.)

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Walla wonderful kardesim yazilim adina herseyi soyledik zaten cihazi sifirladin yani bisey kalmadi ki artik:) keske cozulseydi

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Walla wonderful kardesim yazilim adina herseyi soyledik zaten cihazi sifirladin yani bisey kalmadi ki artik:) keske cozulseydi

Acaba sorun internette olabilir mi ? Başka bir cihazdan indirmeyi denedim fakat yine aynı hatayı aldım
4e448dd7ab53e9db2fa3d97aee2e5ae7.jpg

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3g yi kesin denedin heralde degil mi yoksa sadece wifi agindan mi denedin?

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:)) ciddi olamassin, wifi kapat ve hucreselden indirmeyi dene tabi ipad in 3g liyse

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Simdi wonderful kardesim sana ilk dedigim de olay buydu zaten, cok oluyo bu sorun ag ayarlarini sifirlayinca senn modemini cihaz unutuo biliosun, yeniden parola girdiginde de bir skinti kalmiyordu, ama sen ag ayarlarini sifirladim olmadi diyince format attirdk cihaza, yani su an bu hatayla programin inmemesi imkansiz yani;) ankaradaysan bn yardimci olayim yoksa bulundugun yerde bi apple servisine goster 5 dakikalik is, donanimsal bi sorun degil cunki

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Simdi wonderful kardesim sana ilk dedigim de olay buydu zaten, cok oluyo bu sorun ag ayarlarini sifirlayinca senn modemini cihaz unutuo biliosun, yeniden parola girdiginde de bir skinti kalmiyordu, ama sen ag ayarlarini sifirladim olmadi diyince format attirdk cihaza, yani su an bu hatayla programin inmemesi imkansiz yani;) ankaradaysan bn yardimci olayim yoksa bulundugun yerde bi apple servisine goster 5 dakikalik is, donanimsal bi sorun degil cunki

Anlarada değil sivastayım [emoji4]yapacak birşey yok son şare apple servisine gideceğim artık

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi gotur kardesim ya, cihazi gormeyince bu kadar yardimci olabildim;) kolay gelsin..

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=334009]w0nD3rFuL[/MENTION] Benim bir sorunum var çok farklı :D evdeki Apple cihazları tablet ve telefon ile youtube yada twitch TV üzerinden yayın ve video izlerken wifi kopuyor :D diğer android tablet ve telefonlarda bu sorun yok, farklı wifilere bağlanınca örneğin komşumuzun bu sorun olmuyor.

Modem arızalı sanırım ama modem arızalı olsa neden hem telefonum hemde tabletim böyle olsun ki? :D Apple'ın kafasını anlamak mümkün değil...

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=334009]w0nD3rFuL[/MENTION] Benim bir sorunum var çok farklı :D evdeki Apple cihazları tablet ve telefon ile youtube yada twitch TV üzerinden yayın ve video izlerken wifi kopuyor :D diğer android tablet ve telefonlarda bu sorun yok, farklı wifilere bağlanınca örneğin komşumuzun bu sorun olmuyor.

Modem arızalı sanırım ama modem arızalı olsa neden hem telefonum hemde tabletim böyle olsun ki? :D Apple'ın kafasını anlamak mümkün değil...

Bende anlamıyorum apple kafasını ne yapalım dostum idare etcez [emoji4]

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Bu sorunu yeni konu açıp forumla paylaş daha çabuk çözüm bulursun

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Adam hala kabul etmedi cihaz wifisinde problem var diyor :eek:hmy:

wonderful boşu boşuna kendini yorma bu olay cihazınla ilgili bir durum değil. apple yada geliştiricinin bu durumu çözmesi lazım. İlk mesajımda da dediğim gibi bu sorunu yaşayanlar apple a geri bildirim atarsa ilgilenirler.

edit: ben ankaradayım gel bi zahmet yapabiliyorsan yap, yol masraflarını karşılar sana bi kaç uygulamada hediye ederim..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@w0nD3rFuL Benim bir sorunum var çok farklı :D evdeki Apple cihazları tablet ve telefon ile youtube yada twitch TV üzerinden yayın ve video izlerken wifi kopuyor :D diğer android tablet ve telefonlarda bu sorun yok, farklı wifilere bağlanınca örneğin komşumuzun bu sorun olmuyor.

Kullandığın modemin kanal ayarını değiştirirsen sorunun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu kanal ayarını modem arayüzünden wifi ile ilgili ayarların olduğu yerden değiştireceksin.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Kullandığın modemin kanal ayarını değiştirirsen sorunun büyük ihtimalle çözülecektir. Bu kanal ayarını modem arayüzünden wifi ile ilgili ayarların olduğu yerden değiştireceksin.

Kanal ayarım 6'dı 11 yapmıştım zamanında biri öyle demişti ne yazık ki düzelmedi...

Farklı kanallara geçsem ne biliyim 2 veya 1 olurmu?

Bu sorunu yeni konu açıp forumla paylaş daha çabuk çözüm bulursun

Zaten konu açmıştım daha sonradan apple ile ilgili bir forumda açtım modemin kanalınımı ne değiştir demişlerdi bende değiştirmiştim 6'dan 11'e değiştir dediler değiştirdim düzelmedi :D

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2

wonderful boşu boşuna kendini yorma bu olay cihazınla ilgili bir durum değil. apple yada geliştiricinin bu durumu çözmesi lazım. İlk mesajımda da dediğim gibi bu sorunu yaşayanlar apple a geri bildirim atarsa ilgilenirler.

edit: ben ankaradayım gel bi zahmet yapabiliyorsan yap, yol masraflarını karşılar sana bi kaç uygulamada hediye ederim..

Nasıl yapıldığı hakkında biraz daha bilgi verir misin pek anlayamadım da ?

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Ben tam okumadan cevap yazdım dikkate alma son yazıyı [emoji4]

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kanal ayarım 6'dı 11 yapmıştım zamanında biri öyle demişti ne yazık ki düzelmedi...

Farklı kanallara geçsem ne biliyim 2 veya 1 olurmu?

Zaten konu açmıştım daha sonradan apple ile ilgili bir forumda açtım modemin kanalınımı ne değiştir demişlerdi bende değiştirmiştim 6'dan 11'e değiştir dediler değiştirdim düzelmedi :D

kanal 10 yap. çevrende az kullanılan bir kanalı da yapabilirsin.

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gameloft tan da bir geri dönüş olmadı. sizde de durum hala düzelmedi değilmi ?