iPad uygulama yüklenemiyor hatası

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,

kelime kalabalığı yapmadan direk konuya geleceğim, modern combat 5 oyununu satım aldım fakat indirmeye çalıştığım zaman bu hatayı veriyor :
7ca70da4dea798536fe986c7ae8df7d9

ne yapacaüım ben bu hata ile yardımcı olur musunuz ??

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sanırım attığım resim yüklenirken hata oluşmuş lütfen buradan bakın
843c0d2391f61b8395401643f7a2bd52.jpg

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Başka uygulamalar da indirmeyi denedim fakat sıkıntı sadece modern combat 5 de oluyor acaba depolama yerimi kalmadı diye kontrol ettim daha 3.5 gb depolama yeri var lütfen yardımcı olun!!

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Başka uygulamalar da indirmeyi denedim fakat sıkıntı sadece modern combat 5 de oluyor acaba depolama yerimi kalmadı diye kontrol ettim daha 3.5 gb depolama yeri var lütfen yardımcı olun!!

Size mail gelsi mi ödeme gerçekleşti diye? Ya da hesabınızı konrol eder misiniz?

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Size mail gelsi mi ödeme gerçekleşti diye? Ya da hesabınızı konrol eder misiniz?

429cb98fbce73d915b763a6a41b0f623.jpg

Mail gelmemiş ödeme gerçekleşme bilgisi falan yok fakat resimdeki gibi satın alınanlar kısmına düşmüş almadıysam buraya nasıl geldi bende hala anlamadım bide madem alamadım hazır indirimdeyken almak istiyorum nasıl yapacağım ?

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İninal card kullanıyordum apple kimliğimde ödeme bölümüne girdim sadece kartı kaydederken vergi kesmiş onun dışında dediğimiz gibi bir satın alım yok
730ec7ba140527bcf9a590e3d4727b16.jpg

repsool

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

kelime kalabalığı yapmadan direk konuya geleceğim, modern combat 5 oyununu satım aldım fakat indirmeye çalıştığım zaman bu hatayı veriyor :
7ca70da4dea798536fe986c7ae8df7d9

ne yapacaüım ben bu hata ile yardımcı olur musunuz ??

Hocam sakinnolun ara ara denemeye devam edin apple sunucularindaki yoğunluktan yaşıyorsunuz bu sorunu

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorunu bende yaşıyorum appstore dan yorumlara bakarsan bu şekilde sorun yaşayanlar da var. bilgisayardaki itunes dan da denedim aynı hatayı verince apple amerika ile görüştüm. hesaptan çıkış giriş falan yaptırdılar ama yine aynı şekilde olunca ve sadece modern combat 5 de indirme sorunu olduğundan isterseniz paranızı iade edelim dediler.

Dedim ben bu oyunu oynamak istiyorum nolacak :helpsmilie: yapacağımız bişe yok sadece bu uygulama ile ilgili bir sorun gibi görünüyor dediler ve geri bildirim yaparsanız bu uygulama ile ilgili sorun yaşadığınızı vs düzeltmeye çalışırız bi kaç gün sonra tekrar denersiniz olmadı 90 gün mü dedi 30 günmü hatırlayamadım şimdi yine iade ederiz. iyi dedim bekleyelim bu sırada da geri bildirim için link verdi.

Şu linkten : http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html
sende geri bildirim yaparsan bu sorunu yaşayanlar varmış diye daha hızlı ilgilenebilirler..

Böyle sorun yaşayan arkadaşlar Aşağıdaki gibi durumu özetleyen birşeyler yazarsa birçok geri bildirim alırlarsa daha ilgili olacaklardır.
"i have been unable to download the app Modern Combat 5:Blackout after trying multiple times from my ipad. i can download other apps without a problem. please look into this issue"

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu sorunu bende yaşıyorum appstore dan yorumlara bakarsan bu şekilde sorun yaşayanlar da var. bilgisayardaki itunes dan da denedim aynı hatayı verince apple amerika ile görüştüm. hesaptan çıkış giriş falan yaptırdılar ama yine aynı şekilde olunca ve sadece modern combat 5 de indirme sorunu olduğundan isterseniz paranızı iade edelim dediler.

Dedim ben bu oyunu oynamak istiyorum nolacak :helpsmilie: yapacağımız bişe yok sadece bu uygulama ile ilgili bir sorun gibi görünüyor dediler ve geri bildirim yaparsanız bu uygulama ile ilgili sorun yaşadığınızı vs düzeltmeye çalışırız bi kaç gün sonra tekrar denersiniz olmadı 90 gün mü dedi 30 günmü hatırlayamadım şimdi yine iade ederiz. iyi dedim bekleyelim bu sırada da geri bildirim için link verdi.

Şu linkten : http://www.apple.com/feedback/itunesapp.html
sende geri bildirim yaparsan bu sorunu yaşayanlar varmış diye daha hızlı ilgilenebilirler..

Böyle sorun yaşayan arkadaşlar Aşağıdaki gibi durumu özetleyen birşeyler yazarsa birçok geri bildirim alırlarsa daha ilgili olacaklardır.
"i have been unable to download the app Modern Combat 5:Blackout after trying multiple times from my ipad. i can download other apps without a problem. please look into this issue"

Bilgilendirme için teşekkürler bende yazayım bari ne yapalım [emoji2]
d75006b82bc5afa890776c891714b4d6.jpg

Gameloftada gerekli bildirimde bulundum zaten bugün yapacak tek şey beklemek gibi...

Bu arada soruma başka bir çözüm bulan olurda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar oyunu aldık oynayamadık içimde kaldı.

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen gameloft a bende yazdım. bakalım bekleyelim biraz düzeldi düzeldi, düzelmedi iadesini isteriz apple bu konuda sıkıntı çıkaracak bir firma değil nede olsa..

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aynen gameloft a bende yazdım. bakalım bekleyelim biraz düzeldi düzeldi, düzelmedi iadesini isteriz apple bu konuda sıkıntı çıkaracak bir firma değil nede olsa..
Bana baya bekletecekler gibi geliyor ama hayırlısı artık ben pek ummuyorum o oyunu oynayabileceğimi artık :D 2 tl ye indirimde aldım zaten fazla sarsmadı :)

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, bu sorun ios 7 den beri mevcut; sorun sunucu bazli degil cihaz merkezlidir. Ipad i kapatip actiktan sonra ag ayarlarini sifirlayin hucreseli kapatip, kullandiginiz wifiyi yeniden tanitirsaniz sorun cozulecektir. Selamlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar, bu sorun ios 7 den beri mevcut; sorun sunucu bazli degil cihaz merkezlidir. Ipad i kapatip actiktan sonra ag ayarlarini sifirlayin hucreseli kapatip, kullandiginiz wifiyi yeniden tanitirsaniz sorun cozulecektir. Selamlar

Bilgisayardan denedim ordan da inmiyor cihaz bazlımı buda ?

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bilgisayardan denedim inmiyor budamı cihaz kaynaklı ?

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet,sorun sizin apple id nizin apple sunucularinda dogrulanamamasindan kaynaklaniyor ayarlar'dan ag ayarlarini sifirlayin sorun duzelecektir. Tekrar indirmek icin de ipad i kullanin pc yi degil. Sevgiler

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorunun bir benzeri jailbreak li cihazlarda da mevcut onda da "dpkg" uzantili bir hata veriyor cydia, cozum yine ayni. Ag ayarlarini sifirlamak.

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Dostum söylediğin gibi kapatıp açtım ağ ayarlarını sıfırladım bide kendisi restart attı tekrar indirmeyi denedim fakat yine aynı hatayı aldım

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bu sorun benım basıma geldi çözümü şu şekilde yedeklerinizi alın ama manuel itunes yada icloud degil. İclouddaki. Yedegi silin pc deki yedegi silin. Resimlerinizi pc ye aktarın sıfır kurulum yapın. Asla yedegi geri yüklemeye çalışmayın. Uygulamalarınızı yenıden indirebilirsiniz

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok o soyle, birden fazla kez ayni uygulamayi yuklemeye calistiginizda verilen bir hata,hangi repodan yuklemeye calisiosaniz o repoyu silip baska bir source dan yukleyin duzelecektir tabii restart atmayi unutmayin

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ag ayari sifirlamakla olmadiysa back up dan geri yuklemek en dogru tercihtir. Hem sorun tekrarlanmaz hem de verdigi skintiya degmez itunesdan geri yuklryin iphone u...

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bide bilgisayardan ios u tekrar indirip fabrika ayarların döndürüp yedek almadan sıfır cihaza yüklemeyi de denedim ne yazıkki yine olmuyor

demirci_115

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone yada ipad deki cihazla ilgili olsa bilgisayardaki itunes dan uygulama inerdi. Ama hala iphone yada ipad de ayar sıfırlayınca olacak diye bazıları diretiyor. iOS cihaz kaynaklı olsa itunes dan inmesi lazım.

ozgur23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demirci-115 arkadasim, burada elimizden geldigince insanlara yardimci olmaya calisiyoruz uzaktan uzaga laf yollamana gerek yok:) lafin bana geldi zaten, neyse ; denenmis ve coZume kavusmus son onerim: wifi agina baglanin uygulamayi indir diyince ayni hata mesaji ciktiktan sonra; wifi agini unut diyin sonra yeniden modeminizi secip parolanizi girin ve yeniden indirmeyi deneyin cozulmesi gerekiyor. Selamlar

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Demirci-115 arkadasim, burada elimizden geldigince insanlara yardimci olmaya calisiyoruz uzaktan uzaga laf yollamana gerek yok:) lafin bana geldi zaten, neyse ; denenmis ve coZume kavusmus son onerim: wifi agina baglanin uygulamayi indir diyince ayni hata mesaji ciktiktan sonra; wifi agini unut diyin sonra yeniden modeminizi secip parolanizi girin ve yeniden indirmeyi deneyin cozulmesi gerekiyor. Selamlar

Ne yazıkki onu da denedim yine olmuyor [emoji24]