İpad office uygulamaları

Metind88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,

Bir kaç sorum olacak; iPad Pro 2020 ve MacBook Air 2020 arasında kaldım.

1. Office uygulamalarını sorunsuz olarak tüm özellikleriyle iPad Pro 2020 de kullanabilirmiyim.

2.Office uygulamaları ve amatörce çok sık olmamak kaydıyla final cut ve iMovie kullanmak istiyorum. İpad mi almalıyım yoksa MacBook Air mi?

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Öncelikle Office uygulamalarını sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsiniz.
İkinci olarak ikisi ilede final cut ve iMovie'i çok sık olmamak şartıyla rahatça kullanabilirsiniz.
Ben taşınabilirlik konusundan dolayı iPad'i tercih ederdim. Tabi karar sizin. Aşağıya referans alabileceğiniz örnek videolar koyuyorum. İnceleyebilirsiniz.

LalaPapa

Asistan
Reaksiyon puanı
117
1- Office uygulamalarını sorunsuzca kullanabilirsin ancak pc deki gibi bir sürüm söz konusu değil. Telefondaki kadar lite versiyon değil ama pc deki kadar da ayrıntılı bir office yok. Arası gibi. Daha 2 tane office dosyasını aynı anda yan yana açabilme geleli bile 1 hafta oldu yeni. Biraz yavaş gelişiyor. Ancak pages daha önde gidiyor bu konuda ve word dosyası şeklinde alabiliyosunuz pages da düzenlediklerinizi.
2- Final cut ve imovie kullanmadım ama kullananların şikayet ettiğini duymadım. Zaten daha kısır ve amatörlere hitap eder halde.