iPad Kullananlar Kulübü

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam, Apple etkinliğini yaptılar bile, siz yanlış gelmişsiniz.:D

bence siz benim neyi sorduğumu tam anlayamamışsınız. Apple her yıl eylülde iphone ekimde ipad/mac etkinliği düzenliyor. Bu sene eylülde phone dışında ipad pro ve ipad mini4 tanıtıldı. İpad air 3 tanıtılmadı. Ayrıca ekim ayında retina 4k 21,5' imac tanıtılması da bekleniyor. İmac konusunu bilemem ama ipad air 3 bu sene tanılıp tanıtılamayacağını sormuştum.

byaranjor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad tablet alsam iphone dakı tum uygulamaları sorunsuz kullanabılırmıyım yanı telefon uygulamalarını yaedım pleace

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar uygulama kilitleme için hangi programı kullanıyorsunuz ?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Arkadaşlar ben iPad 4 kullanıyorum 16 gb Wi-Fi modeli.2013 sonunda almıştım garanti bitti.Şimdi ise iPad'in şarjı çok az dayanıyor.Yani ben saat 11 gibi şarjdan çektim full doluydu şarj.Fazla uğraşmadım da yani 10 dakika oyun,1 saat YouTube ve 10 dk internet kullanımıyla şarjı %44 oldu.Bu son birkaç haftadır böyle.Normalde şarj rahat çok yoğun kullanımla 1 gün görürdü şimdi günün Üçte ikisini çıkaramıyor.Sizce sorun nedir,batarya değişmeli mi?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ipad tablet alsam iphone dakı tum uygulamaları sorunsuz kullanabılırmıyım yanı telefon uygulamalarını yaedım pleace
Kullanırsınız ama Whatsapp vb. uygulamalar dışında.

Apple Destek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar ben iPad 4 kullanıyorum 16 gb Wi-Fi modeli.2013 sonunda almıştım garanti bitti.Şimdi ise iPad'in şarjı çok az dayanıyor.Yani ben saat 11 gibi şarjdan çektim full doluydu şarj.Fazla uğraşmadım da yani 10 dakika oyun,1 saat YouTube ve 10 dk internet kullanımıyla şarjı %44 oldu.Bu son birkaç haftadır böyle.Normalde şarj rahat çok yoğun kullanımla 1 gün görürdü şimdi günün Üçte ikisini çıkaramıyor.Sizce sorun nedir,batarya değişmeli mi?

Kullanırsınız ama Whatsapp vb. uygulamalar dışında.

Whatsapp kullanıyorum ben iPadde ama tabiki telefonda da kurulu olmalı. Web whatsapp mantığıyla çalışıyor.

Yusuf1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sevgili SDN çalışanları size sorum, sizce iPad air 3 çıkar mı çıkarsa ne zaman çıkar? Bir diğer sorum ise sadece oyun oynamak ve bi yereuzun süreli seyahat ettiğimde İnterneti daha geniş ekranda rahat kullanmak ve fotoğraf çekmek için sizce hangi iPadi almalıyım?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,193
iPad mini 2 var. Elimi sürmeye üşeniyorum:). Ara sıra alıyom ne var ne yok sonra Çekmece'ye gidiyor. Bir gün Çekmece meZarı olcak :p

T

teknolojimrklısı

SDN Okuru
ıpad air 2 mi alsam 3 ü mü beklesem ? 2 sinden birini aldım diyelim logitech klavyeli kılıfta aldım mac deneyimi yaşarmıyım sizce?

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
ıpad air 2 mi alsam 3 ü mü beklesem ? 2 sinden birini aldım diyelim logitech klavyeli kılıfta aldım mac deneyimi yaşarmıyım sizce?
Biliyorsunuzki birisi mobil, birisi masaüstü işletim sistemi. Bir iPad'den Mac deneyim beklemek yanlış olup eğer sizin için önemli olan unsurları belirtirseniz, daha doğru bir öneride bulunabiliriz.
iPad Air 2 almaya karar verdiğinizi varsayalım. iPad Air 3 çıkınca, 2'nin fiyatı ucuzlayacak. Her halükarda 3'ün çıkışını bekleyip kararınızı ondan sonra vermek daha sağlıklı olacaktır sizin için.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Merhaba sevgili SDN çalışanları size sorum, sizce iPad air 3 çıkar mı çıkarsa ne zaman çıkar? Bir diğer sorum ise sadece oyun oynamak ve bi yereuzun süreli seyahat ettiğimde İnterneti daha geniş ekranda rahat kullanmak ve fotoğraf çekmek için sizce hangi iPadi almalıyım?
iPad Air 3'ün tam çıkış tarhi şuanda aklımda olmasada, yanlış hatırlamıyorsam Nisan gibi çıkacak idi.
Geniş ekran istiyorsanız, Mini'yi başta eliyelim. iPad Air 2'nin ekranı yeterli boyutta. Kamerası tatmin edici.Performans konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Eğer bütçenizi de belirtirseniz daha iyi bir şekilde size yardımcı olabiliriz. Ama mevcut şartlar altında Air 2, en iyi deçenek gibi duruyor.
Not: SDN çalışanı değil, sizin gibi sıradan bir üyeyim ben.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bu uyuz tablet bana bi dizi izlettirmedi, görüntü sürekli donuyor ve wifi işaretinin yanında sürekli daire dönüyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
1vmPE5.png

Çok da kötü değil ama

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
iPad Air 2 cikali 1.5 sene oldu fiyati ucuayacagina pahalandi benim tavsiyem iPad Air 3 u beklemek en mantiklisi

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Air 2'de ses sorunu yaşıyorum ben. Video falan izlerken ses geliyor video izlerken sıkıntı yok yani hoparlörler çalışıyor. Ama Hiçbir uygulamada ses duyamıyorum kulaklıksız.

JesusArrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben ipad almayı düşünüyorum sizce hangisini önerirsiniz ?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Merhaba ben ipad almayı düşünüyorum sizce hangisini önerirsiniz ?
Bütçeniz nedir? Tabi ki son çıkanlardan alsanız daha uzun ömürlü olur ama bir bir buçuk ay daha sabrederseniz yeni ipad tanıtılacak onunalabilirsiniz.

k.faruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iPad Air 2 WiFi ile ilgili video izlerken arkadan sesler geliyor bir türlü anlayamıyorum sanki videolar evde kaydedilmiş dışarıdan araba motor gürültüleri geliyor sizlerdede oluyormu

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Valla geçen aylarda mini 2 aldım memnunum. Oyun oynamayacaksanız mini2 tavsiye ederim. O kadar fiyat farkı vermeye demeyecektir.

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Bu pazartesi lansman var yeni iPad de tanıtılacak ama adı kesin değil.
Hocam yaklaşık 2 aydır bekliyorum ipad almak için, içimde ağaç çıktı çıkacak beklemekten :) Pro'nun minisi olacak tarzında haberler çıktı inşallah Air olarak getirirlerde şu air 2 nin fiyatı iner

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Hocam yaklaşık 2 aydır bekliyorum ipad almak için, içimde ağaç çıktı çıkacak beklemekten :) Pro'nun minisi olacak tarzında haberler çıktı inşallah Air olarak getirirlerde şu air 2 nin fiyatı iner
Pro mini tarzında gelebilir.